PokecSWAN - problémy s 4G sieťou a riešenia

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Hardyno
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Innos D6000
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S3

SWAN - problémy s 4G sieťou a riešenia

Příspěvek od Hardyno » stř 16. pro 2015 18:33:01

Čaute, dovolil by som si založiť túto tému lebo mám taký pocit že nie som jediný, prvý a ani posledný kto na svojom či už čínskom, značkovom či neznačkovom telefóne nerozchodil lacný 4G internet od tohto sprostredkovateľa mobilného internetu. (5e = 100GB = 4G)
Na mojom Innose D6000 sa mi väčšinou vôbec ani len neprihlási do siete a keď sa aj ojedinele prihlási tak hneď ako zapnem mobilné dáta tak celá sieť/signál všetko padne a karta je ako by mŕtva. V USB modeme fungovala bez problémov, v mobile mi to nefachčí. Nechápem ako tú kartu vyrábajú alebo čo s ňou robia ale nepríde mi to normálne že od všetkých komerčných operátorov 4G fachčí úplne v pohode a oni mi ešte aj na predajni povedia že skrátka problém je v mojom telefóne a v nepodpore ich karty od výrobcu môjho telefónu. Doprdele čo niekto v číne vie čo je SWAN aby od výroby robili podporu aj pre nich? Pochybujem že poznajú aj také O2 či funfon či 4rku a pritom od nich 4G fachčí...a že vraj na podporu ich karty u čínskych mobilov môžme zabudnúť. Teda asi ich ani nebudú kontaktovať tých menej známych výrobcov tak som to pochopil len tú hŕstku známych značiek ano napr. Lenovo ktoré vraj vidalo aktualizáciu vďaka ktorej už internet od SWAN na Lenovách ide. :evil:

EDIT: Dávajte sem aj telefóny na ktorých vám SWAN fičí. Vďaka.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“