Pokecsynchronizace g-mailu android 5.0.2

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
milan.holy
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo S60

synchronizace g-mailu android 5.0.2

Příspěvek od milan.holy » pát 22. led 2016 20:36:32

Mám problém se synchonizací g-mailu, maily doručované do g-mailu v PC se mi přestaly pravidelně sychronizovat v mobilu. Stane se to vždycky v 18:30 každý den. Nevím, jak se to mohlo nastavit - nic takového jsem neudělal vědomě. Přitom mám mobilní data stále zapnuté a nevypínám je. Synchronizaci mám stále zapnutou. Ještě jsem přemýšlel, jestli to není v nastavení účtu google, ale na nic jsem nepřišel.
Aplikaci g-mail mám verzi 5.9.109452737.release a mezipamět aplikace jsem vymazal. A již několikrát jsem povypínal a zas zapnul synchroniaci a data a několikerý restart telefonu. Nic nepomůže.
Můžete mi poradit? Začalo mi to vloni cca od 27. 12., do té doby bez problémů. Mohlo to způsobit, že jsem vypnul automatickou synchonizaci, i když jsem ji pak hned zapnul?
Do rušení g-mail účtů ani resetu mobilu do továrního nastavení nejdu.

pavelkofi
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung S3 mini I8200N VE

Re: synchronizace g-mailu android 5.0.2

Příspěvek od pavelkofi » sob 23. led 2016 17:51:04

milan.holy píše:Mám problém se synchonizací g-mailu, maily doručované do g-mailu v PC se mi přestaly pravidelně sychronizovat v mobilu. Stane se to vždycky v 18:30 každý den. Nevím, jak se to mohlo nastavit - nic takového jsem neudělal vědomě. Přitom mám mobilní data stále zapnuté a nevypínám je. Synchronizaci mám stále zapnutou. Ještě jsem přemýšlel, jestli to není v nastavení účtu google, ale na nic jsem nepřišel.
Aplikaci g-mail mám verzi 5.9.109452737.release a mezipamět aplikace jsem vymazal. A již několikrát jsem povypínal a zas zapnul synchroniaci a data a několikerý restart telefonu. Nic nepomůže.
Můžete mi poradit? Začalo mi to vloni cca od 27. 12., do té doby bez problémů. Mohlo to způsobit, že jsem vypnul automatickou synchonizaci, i když jsem ji pak hned zapnul?
V rozšířeném nastavení synchronizace je použít výchozí nastavení, to jsi zkousel?

pavelkofi
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung S3 mini I8200N VE

Příspěvek od pavelkofi » sob 23. led 2016 17:51:27

pavelkofi píše:
milan.holy píše:Mám problém se synchonizací g-mailu, maily doručované do g-mailu v PC se mi přestaly pravidelně sychronizovat v mobilu. Stane se to vždycky v 18:30 každý den. Nevím, jak se to mohlo nastavit - nic takového jsem neudělal vědomě. Přitom mám mobilní data stále zapnuté a nevypínám je. Synchronizaci mám stále zapnutou. Ještě jsem přemýšlel, jestli to není v nastavení účtu google, ale na nic jsem nepřišel.
V rozšířeném nastavení synchronizace je použít výchozí nastavení, to jsi zkousel?
Na pc

Autor tohoto vlákna
milan.holy
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Lenovo S60

Příspěvek od milan.holy » pon 25. led 2016 19:27:46

Zkoušel, v nastavení účtu google jsem povypinal a zase zapnul veškerou synchronizaci. V nabídce jinak nemám rozšířené nastavení synchronizace. A v aplikací gmail taky nic není...

policak
Droid
Reputace: 71
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7

Příspěvek od policak » pon 25. led 2016 20:06:30

Zacnu trochu zesiroka. Nedavno tu jeden resil, ze se mu opakovane maze vlastni profil z adresare. Prisahal, ze to dela samo. Po dlouhem zjistovani, co delal, se prislo na to, ze mu to maze spatne nastavena aplikace Sync me. Takze u tebe to bude to stejne. Pokud se to opakuje ve stejnou dobu, neco to dela. Nikdo ti nevidi do mobilu a nema cenu, abys sem psal, ze jsi nic nedelel. Delal a to ti tu synchronizaci vypina. Najit to musis sam.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“