PokecNáhrada za LG G2

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Libin
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei mate 8,LG g4.Nubia z11

Náhrada za LG G2

Příspěvek od Libin » stř 10. úno 2016 22:46:51

Zdravím všechny příznivce těchto stránek a prosím o radu.
Už delší dobu mám LG G2 D802 32 GB.Telefon to není špatný ale chtěl bych zkusit zase něco jiného ale nějak jsem ztratil přehled. Jde mě hlavně o to,
jestli vůbec existuje podobný telefon s tak úzkým rámečkem kolem displeje.Viděl jsem hromadu fotek s úzkým rámečkem ale v reálu byla mezi rámečkem a displejem ještě minimálně 2 mm černá mezera. Displej max.5,5" ,výkonově přibližně jako LG G2 s podporou LTE od O2.Poradíte?Děkuji za každý návrh.

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: Náhrada za LG G2

Příspěvek od ramon.dexter » úte 16. úno 2016 13:14:02

Delší dobu? Rok? Rok a půl?

Neblázni a neutrácej za nesmysly...
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Samsung_podpora
Stálý androiďák
Reputace: 24
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Edge

Příspěvek od Samsung_podpora » úte 16. úno 2016 14:49:02

Dobrý den Libine,

trochu z podbízivé legrace a trochu i vážně můžeme doporučit mobilní telefon Galaxy A5(2016) z naší nabídky, který má kovový broušený rámeček ještě ztenčený proti předchozímu modelu na 1,3 mm. Více informací naleznete pomocí odkazu níže, nebo se na našich stránkách podívat i na další modely mobilních telefonů.

http://www.samsung.com/cz/consumer/mobi ... 510FZKAETL" onclick="window.open(this.href);return false;

Hezký den :)

Blooddrunk
Androiďák!
Reputace: 22
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z3 Copper - Stock Rooted Xposed
Tablet: Samsung GT-P3110
Rom: STOCK

Příspěvek od Blooddrunk » úte 16. úno 2016 18:07:41

Ale to né, to už budeme mít na fóru zástupce firem, kteří budou nabízet a propagovat jejich telefony?
Nokia Lumia 610 > Sony Xperia Play > iPhone 4 > iPhone 4S > Samsung Galaxy S3 > Nokia Lumia 925 > LG G2 > Sony Xperia Z1 > Sony Xperia Z2 > iPhone 5S > Samsung Galaxy Note 4 > Sony Xperia Z3 > LG G Flex 2 > Huawei GX8 > Sony Xperia Z3 Copper > LG Nexus 5X > Samsung Galaxy S6 > Sony Xperia Z5

Samsung_podpora
Stálý androiďák
Reputace: 24
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Edge

Příspěvek od Samsung_podpora » stř 17. úno 2016 14:34:22

Dobrý den Blooddrunk,

zde na Androiforu jsme několikrát reagovali už v minulosti a to na technické dotazy týkající se našich mobilních zařízení. To je primární důvod, proč Androidforum sledujeme a kde můžeme, odpovíme / poradíme.

Toto byl tak trochu jiný případ a bylo to skutečně míněno s nadsázkou a naše reakce v tom smyslu i zněla. Byl to dotaz na doporučení mobilního telefonu a tak jsme jeden z naší nabídky doporučili, vědomi si potenciální trapnosti, která měla být spíše úsměvná. Na druhou stranu, ten telefon v naší nabídce je a někdo si ho vybrat může.

Je nám líto, pokud Vám to vyznělo stroze, jako obchodní sdělení. Jak již bylo zmíněno, naší hlavní motivací pro sledování Androidfora a přispívání do jeho diskuzí je technická podpora.

Děkujeme za pochopení nejapného žertu s vážnou tváří, hezký den,

Odpovědět

Zpět na „Pokec“