Pokec5ti létá dcera a mobil

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
5er95
Stálý androiďák
Reputace: 1

5ti létá dcera a mobil

Příspěvek od 5er95 » úte 29. bře 2016 8:51:24

mrnus píše:
Má 5ti letá dcera má mi3 a ta umí instalovat z obchodu a klikat reklamy jednu vedle druhé z reklamy instaluje další hru z obchodu a spoustu jiných hova... , ale kupodivu se s telefonem nic neděje.
Kriste pane ... 5 ročná dcéra sa má hrať s hračkami a chodievať von .. A nie ju hneď od útleho detstva pripútať k telefónu...
Ja toto nikdy nepochopím .. A potom sa rodičia čudujp, prečo sú deti závislé na týchto tech. hračkách už od detstva.

A teraz podte všetky do mňa ...

A pardón za Offtopic, ale musel som to napísať...
Naposledy upravil(a) Supík dne stř 30. bře 2016 11:56:50, celkem upraveno 1 x.
Důvod: odděleno z Napadený android? - avast nic nehlásí viz: http://androidforum.cz/topic72827.html

SE Xperia X10 mini (2011-2012) -> SE Xperia ARC S (2012-2013) -> Samsung Galaxy S3 mini (2013) -> Samsung Galaxy Note 2 (2014-2015) -> Samsung Galaxy Note 3 (2015-2016) -> Samsung Galaxy S6 edge+ (2016-2018) -> Samsung Galaxy S9+ (2018 -> ? )

nofu
Droid
Reputace: 45
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro
Mobil 2 / ROM: LG G3 32GB - FulmicsROM 8.0

Re: Napadený android? - avast nic nehlásí

Příspěvek od nofu » úte 29. bře 2016 15:54:20

Naprostej souhlas, výborně si to napsal!

mrnus
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: HUAWEI HONOR 8 PREMIUM
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrnus » stř 30. bře 2016 11:02:01

:D je velmi zajímavé, že když někdo napíše moje dcera má 5 a má telefon, tak hned ji poutám k telefonu a nechodí ven a je vlastně chudák který sedí jen u telefonu :facepalm: . Proč není divné, když ji koupím kolo, tak nikdo neříká chudák pořád sedí jen na kole ani chodit skoro neumí..

Tomáš Kubec
Moderátor
Reputace: 53
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » stř 30. bře 2016 11:22:02

Souhlasím s mrnusem. Vůbec nejde o to jestli to dítě má telefon, ale o to jestli to není jeho hlavní činnost. To už záleží na rodičích jak to dokáží uregulovat. Pokud se to davkuje správně, tak to spíš dítě rozvíjí, ale to asi jako všechno,pokud toho je, tak akorát.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: 5ti létá dcera a mobil

Příspěvek od ramon.dexter » pon 11. dub 2016 13:45:19

Ale kulový, v pěti letech má trénovat jemnou motoriku prstů a ne patlání na displeji. Opravdu nechápu, jak to dítě rozvíjí debilní telefon/tablet/počítač. V tomhle věku má poznávat krásy dětství a světa kolem sebe a ne čumět do displeje. Sice budu znít jako straomilec, ale vyrůstal jsem bez toho a že bych byl nějak rakrnělý, to bych neřekl.

Nezlobte se na mě, ale tahle fascinace technologií je už dost přes míru. Nehledě na to, že dát petiletýmu děcku do ruky zařízení za deset tisíc, to je docela risk. Ale jasně, mrňous si hraje, "rozvíjí se"...
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

mrnus
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: HUAWEI HONOR 8 PREMIUM
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrnus » pon 11. dub 2016 16:06:04

Teď to fakt vypadá, že ta moje dcera nedělá nic jiného jen sedí u telefonu. Co já jsem to za tyran dětí.

To , že řeknu , že má mé dítě telefon neznamená , že to má každý den několik hodin, třeba minulý týden si ho ani nevšimla :D a hraje si sním občasně protože ví , že ho může mít kdy chce, tak proto po tom tolik netouží a hlavně se k tomu chová slušně a opatrně.
Já zase na druhou stranu vidím děti co to mají za "odměnu" a po několika hodinách urputného mačkání řvou , že to nedají z ruky a pak s tím hážou a nevím co ještě.
Jistě jsou rodiče co takhle nechají děcka si "hrát" jen proto aby se jich zbavili, ale to je pro mě zase špatně.
Pro mě je prostě taková doba jistě "TAKY JSME TO NEMĚLI A ŽIJEM" a takové dřsity prdy, ale kdysi to prostě nebylo a dnes to je, taky by jste to měli v 90% všichni. A dnešní děti to tak prostě mají je to doba a zakazovat jim to jen proto , abych náhodou někoho nepohoršil tak to pardon.
Dnes mají v první třídě interaktivní tabule vlastně PC podle někoho hnus podle mě proč né ?
Je pravda to , že dnešní děti neumí psát psacím písmem, ale zase dostávají jinou gramotnost kterou my jsme neměli třeba s androidem a PC a myslím, že už to ani jinak nebude prostě se to tak stalo a tak to bude a bude to ještě elektroničtější než to je teď a s tím my už nic neuděláme.
Ať si myslí o mě kdo chce co chce, ale čím více moje děti budou umět s technikou, tak to budou mít v životě jednodušší.

ramon.dexter: k ceně nebo modelu telefonu se nebudu vyjadřovat. Jen to že ji zase nenechám si hrát s keplem kde "POU" je nadstandartní aplikace a při dalši instalaci to umírá.

sitler
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei P Smart [Origo 8.0 ROM]

Příspěvek od sitler » úte 12. dub 2016 5:59:56

Tady je zase moralistu. Většinou takových, co vlastní děti nemají.... Moje tříletá dcera si v letadle hraje na iPadu, na dlouhých cestách autem sleduje na tomtéž pohádky. Asi jsem taky tyran. Obzvláště když litá 2x do měsíce.

Sent from my HUAWEI RIO-L01    
1. pravidlo enduráka: Kdo nepadá, jezdí pod svoje možnosti :D .
2. pravidlo enduráka: Kdo jezdí v sedě, je pomalej :D .

Odpovědět

Zpět na „Pokec“