PokecNejde mi ragistrovat telefon na gmail

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
tamaguci
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: XPERIA SP

Nejde mi ragistrovat telefon na gmail

Příspěvek od tamaguci » čtv 30. čer 2016 8:06:55

Zdravím,
setkal jsem se s problémem u firemního telefonu. Zaměstnanec při UPP vrátil svůj služební telefon u kterého provedl obnovu továrního nastavení. Bohužel současně s tím si i změnil heslo na svém soukromém gmailu, na kterém měl tento telefon zaregistrován.Od té doby nejde telefon spárovat s jiným gmail účtem. Píše to: zařízení bylo resetováno, přihlaste se pomocí účtu s kterým je zařízení synchronizované. Jak jsem se dočetl, pokud uživatel resetuje zařízení a změní si heslo na gmailu, běží automaticky 72hod karanténa, kdy se zařízení nedá použít. Po této lhůtě by se mělo dát registrovat normálně spárovat s jiným účtem. Mě už telefon leží na stole 10dnů a stále to píše to samé. Nevíte co s tím?
díky

Gaston99
Droid
Reputace: 227
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S8+
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: Nejde mi ragistrovat telefon na gmail

Příspěvek od Gaston99 » čtv 30. čer 2016 8:43:22

Nově už můžeš udělat tovární nastavení po 24 hodinách od změny hesla - https://support.google.com/accounts/answer/41078?hl=cs" onclick="window.open(this.href);return false;
Myslím, že do telefonu se bude muset přihlásit svým účtem ten bývalý zaměstnanec, jinak to asi nepůjde. Kdyby se nejdřív v nastavení telefonu odhlásil z Google účtu a až potom udělal tovární nastavení, tak se teď můžeš přihlásit jakýmkoliv jiným účtem a nechtělo by to ten jeho účet.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“