PokecOptimalizace aplikací >>VYŘEŠENO<<

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Autor tohoto vlákna
termit
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: BV2000_B2_Blackview_20160201 [android 5.1] root.

Optimalizace aplikací >>VYŘEŠENO<<

Příspěvek od termit » úte 28. čer 2016 14:48:54

Mám podobný problém, ale já naopak "optimalizaci aplikcí" nechci.
Mám BV2000_B2_Blackview_20160201 (android 5.1) root podle návodu zde.
Někdy je restart (Vyp/Zap) vyžadován a nutný.
Po každém restartu to dlouho nabíhá s hláškou:
"optimalizování aplikace 1 z ...."
Pak mám telefon rozhozený tak, že mi padá několik aplikací s hláškou "bohužel aplikace přestala pracovat".
Nezbývá než že musím konkrétní aplikace znova instalovat, nebo aktualizovat z GooglePlay.
Docela mě to štve. Je to otravné a zdržující. Zvláště mimo wifi je náprava průšvih.
Také se vždy změní IP adresa telefonu ve wi-fi síti.
Odkazování na extSD přes Link2SD jsem už kvůli tomu zrušil, asi je to zbytečné, interní paměť stačí
Má někdo nějaké řešení?
Mám zálohu TitaniumBackup, ale po obnovení je to ještě horší.
Mám udělat factory reset? Pak obnovu ze zálohy? Jenže pak je to stejné.
Co s tím?
(neberu rady, že mám vyhodit čínský šmejd, nemám prachy na jiný a je vcelku pro mne fakt dobrý)
Dík

0
Naposledy upravil(a) termit dne úte 05. črc 2016 10:42:32, celkem upraveno 1 x.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Optimalizace aplikací

Příspěvek od ludekbrno » úte 28. čer 2016 17:06:23

Vyhoď to, je to čínský šmejd :) To že nemáš prachy na lepší ho nedonutí, aby začal pořádně fungovat :) Jinak k té IP adrese, musíš ji rezervovat v routeru.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

verny94
Moderátor
Reputace: 282
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier

Příspěvek od verny94 » úte 28. čer 2016 21:42:05

Mj. tohle je sekce Samsung S5...
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:

Autor tohoto vlákna
termit
Nové Androidě

Příspěvek od termit » stř 29. čer 2016 7:14:00

termit píše:Mám podobný problém, ale já naopak "optimalizaci aplikcí" nechci.
Mám BV2000_B2_Blackview_20160201 (android 5.1) root podle návodu zde.
Někdy je restart (Vyp/Zap) vyžadován a nutný.
Po každém restartu to dlouho nabíhá s hláškou:
"optimalizování aplikace 1 z ...."
Pak mám telefon rozhozený tak, že mi padá několik aplikací s hláškou "bohužel aplikace přestala pracovat".
Nezbývá než že musím konkrétní aplikace znova instalovat, nebo aktualizovat z GooglePlay.
Docela mě to štve. Je to otravné a zdržující. Zvláště mimo wifi je náprava průšvih.
Také se vždy změní IP adresa telefonu ve wi-fi síti.
Odkazování na extSD přes Link2SD jsem už kvůli tomu zrušil, asi je to zbytečné, interní paměť stačí
Má někdo nějaké řešení?
Mám zálohu TitaniumBackup, ale po obnovení je to ještě horší.
Mám udělat factory reset? Pak obnovu ze zálohy? Jenže pak je to stejné.
Co s tím?
(neberu rady, že mám vyhodit čínský šmejd, nemám prachy na jiný a je vcelku pro mne fakt dobrý)
Dík
ludekbrno píše:Vyhoď to, je to čínský šmejd :) To že nemáš prachy na lepší ho nedonutí, aby začal pořádně fungovat :) Jinak k té IP adrese, musíš ji rezervovat v routeru.

Tak takovou odpověď vůbec nepotřebuji - ta ničemu a nikomu nepomůže. Navíc to není pravda. Viz zde To s tou rezervací IP v routeru je také nesmysl. Mám připojení s dynamickou IP a router přiděluje ve vnitřní síti jednotlivým zařízením IP 192.168...... a ty nelze konkrétně pro jeden z devíti přístrojů napevno určit. (Když mě někdo požádá o radu, tak mu poradím - pokud vím. Pokud nevím, odpovím že nevím. )
verny94 píše:Mj. tohle je sekce Samsung S5...
Njn, ale nejde o typ mobilu, ale o android jako takový a právě ten proces optimalizace aplikací. O tom jsem tu viděl diskusi (jinde ne), proto jsem se přidal sem. Jinak se podívej kdo ve skutečnosti vyrábí Samsung.

verny94
Moderátor

Příspěvek od verny94 » stř 29. čer 2016 7:28:20

Tady nejde o to kdo vyrábí samsung. Mj. samsung má trošku jinou výstupní kontrolu ;-)
Sem do sekce ovšem chodí lidi co maji samsungu a problémy nějakého cinana fakt neznají.
Žaloz si vlákno u svého modelu nebo v sekci no name číňanů. Zde je to OT.

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » stř 29. čer 2016 8:22:04

termit píše:To s tou rezervací IP v routeru je také nesmysl. Mám připojení s dynamickou IP a router přiděluje ve vnitřní síti jednotlivým zařízením IP 192.168...... a ty nelze konkrétně pro jeden z devíti přístrojů napevno určit.
evidentně nic nevíš o sítích. Samozřejmě, že i při dynamickém přidělování IP lze jednomu konkrétnímu zařízení rezervovat jednu konkrétní IP adresu. Je to v nastavení DHCP, kde napíšeš MAC adresu zařízení a zvolíš požadovanou IP. A DHCP už tu IP žádnému jinému zařízení nepřidělí a bude ji dávat jen tomu jednomu.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
termit
Nové Androidě

Příspěvek od termit » stř 29. čer 2016 9:56:47

ludekbrno - hm, asi máš pravdu. Sice to nastavení v DHCP nevidím (viz obrázek), v nastavení routeru je jen filtrace MAC = zákaz, povolení, a ne přidělení IP ke konkrétní MAC.
Obrázek
Možná to tam někde je.
Jenže to bych pak musel napevno určit IP všem devíti ostatním přístrojům? Podle MAC adresy?
Mám v NB, co mám v podstatě pořád zapnutý, kontrolu IP a MAC pomocí aplikace SoftPerfect WiFi Guard a tam v historii vidím, že právě u tohoto telefonu se občas změní i MAC. Tak co potom s tím routerem nadělám?
Ostatně to mne tolik netrápí, jen na mě v NB právě od SoftPerfect WiFi Guard vyskakuje hláška o "cizím" zařízení v síti :D No a to jsem schopen přežít.
Spíš a víc mne trápí ta nežádoucí optimalizace aplikací co mi rozhodí některé aplikace (konkrétně Firefox, MapySeznam, Sigic, iRadio -> "aplikace přestala pracovat". Pak je musím znova instalovat nebo alespoň aktualizovat.)
Dík za každou dobrou radu.

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » stř 29. čer 2016 11:59:35

K čemu ti je ten Guard??? Na tom tvém obrázku nejde nic přečíst, je v moc malém rozlišení. Jinak ale ne, není potřeba rezervovat všem zařízením vlastní IP. Rezervuj ji jen těm zařízením, kde potřebuješ stabilně stejnou IP. Ovšem pokud se ti mění i MAC adresa telefonu, tak to je další důkaz, že je to krám. MAC adresa se z principu měnit nesmí, má být napevno z výroby přidělena každému zařízení, které umožňuje komunikaci v síti. Je to tzv. fyzická adresa. Jestli se opravdu mění, tak je to závada. Stejně tak ta neustálá optimalizace aplikací. Ten přístroj je zjevně vadný.

Autor tohoto vlákna
termit
Nové Androidě

Příspěvek od termit » čtv 30. čer 2016 6:21:59

To ludekbrno:
a) ten obrázek v textu je jen náhled. Na ten musíš kliknout a zvětší se ti. Kliknout myší levým tlačítkem. Nebo obdobně postupovat na tauchpadu či tapnutí v mobilu. ;-) (Ne pouze náhled gestem zvětšit :lol: )
b) píši, že kontrolu IP a MAC mi v síti dělá aplikace SoftPerfect WiFi Guard - k čemu je? Najdeš ZDE
c) MAC jsi si asi spletl s IMEI? MAC adresa se může měnit, dokonce jsou k tomu (ze zřemých důvodů) utilitky, které to dělají záměrně - ja\ko např. ZDE
d) opakuji, že s ohledem k poměru parametry/cena (1500Kč) není Blackview BV2000 4G šmejd - viz ZDE a ZDE
e) nechtěnou optimalizaci aplikací (a v důsledku toho "rozhození" některých aplikací) jsem už vyřešil, ale bohižel bez pochopení podstaty.
Zavinilo to odkazování na extSD pomocí Link2SD. To jse skvělá věc pro zařízení s malou interní pamětí (řešeno např. u LG F60). Tady u toho mobilu to není potřeba, tak jsem všechny odkazy vrátil - a vyřešeno.
----------------------------------------
BTW: Pokud máš chuť a zájem, tak ti pošlu na PM screeny všech oken nastavení mého routeru a mohl bys mi teda poradit kde natvrdo přiřadit ke konkrétnímu zařízení IP. Ano? Já tam nic takového nevidím.

Jumbo78
Administrátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2

Příspěvek od Jumbo78 » čtv 30. čer 2016 6:41:30

Na tom, že se v zařízení mění MAC adresa, je krásně vidět, co to je za krám. Samovolně se totiž měnit nemá.
Pokud ti link2SD dělá problémy, může to být také kartou...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy

gardenroute
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SGS 5
Tablet: Fujitsu Stylistic M532 (Tegra)

Příspěvek od gardenroute » čtv 30. čer 2016 7:29:13

termit - měl by jsi si opravdu něco o LAN nastudovat, aby jsi tu neplacal nesmysly o MAC a přidělování IP adres v rámci DHCP. To co psal "ludekbrno" je samozřejmě pravda a nemá to nic společného s tím, že za určitých podmínek lze MAC změnit, rozhodně ne samovolně. Je to skutečně pevná fyzická adresa pro každé LAN zařízení přidělena výrobcem z jemu přiděleneho poolu. A dle MAC se dá zařízení obvykle identifikovat. Neplet si to s IMEI, které patří k cell rádiu v mobilní části tvého zařízení. Pokud tomu tak není, je to skutečně čínsky šmejd toho nejhoršího ražení!
Samsung Galaxy S5 (SMG900F), black

Autor tohoto vlákna
termit
Nové Androidě

Příspěvek od termit » čtv 30. čer 2016 13:00:50

Jumbo78 - ono to není docela samovolně. Bylo to většinou po té nechtěné "optimalizaci aplikací" a ta byla po restartu. Vyřešeno
Jumbo78 - link2SD nedělá problémy, fungovalo to bezvadně, ale bylo to asi zbytečné a po vrácení odkazů už nechtěné "optimalizaci aplikací" nejsou. Vyřešeno
gardenroute - asi máš pravdu a měl bych si něco o LAN nastudovat. Zkus mi tedy napsat (také ludekbrno) co mám konkrétně udělat tady v tom routeru abych ukotvil přístroji IP a aby nedocházelo ke konfliktu IP.
Obrázky zde:
http://upnisito.cz/images/2016_06/36420 ... _10_22.png" onclick="window.open(this.href);return false;
http://upnisito.cz/images/2016_06/72920 ... _41_22.png" onclick="window.open(this.href);return false;
http://upnisito.cz/images/2016_06/68720 ... _43_22.png" onclick="window.open(this.href);return false;
http://upnisito.cz/images/2016_06/40220 ... _44_40.png" onclick="window.open(this.href);return false;

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » čtv 30. čer 2016 17:37:35

a) no já to čtu na mobilu     v tom předchozíchm příspěvku jsem viděl jen ten náhled.

b) aha, takže přesně jak jsem myslel, naprosto k ničemu :-) Pokud WiFi zabezpečíš WPA2, slušným heslem a vypneš WPS, tak žádné takové tzv. hlídání fakt nepotřebuješ.

c) ne, MAC adresa se rozhodně měnit nemá. Neexistuje k tomu žádný legální důvod a dělá se to jen tehdy, když se má nějaké síťové zařízení vydávat za jiné, jinak má být MAC identifikovat jedno konkrétní zařízení a nemá se co měnit. A pokud se mění samovolně, tak je to rozhodně závada.

Jinak se dívám na ty obrázky (tady se mi ukazují v plné velikosti) a to nastavení rezervace IP tam fakt nevidím. Je to nějaký obskurní router od O2 :) Ještě jsem neviděl router, který by to neuměl, vč. těch levnějších.

d) já neřeším cenu, ale že to prostě pořádně nefunguje.

xanthor
Kyborg
Reputace: 84
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Příspěvek od xanthor » čtv 30. čer 2016 18:18:12

Problémy s MAC adresou bývají u ultralevných zařízení docela časté, viz např.
http://www.slatedroid.com/topic/3346-du ... c-address/
Typical the Chinese manufacturers use one MAC addess they stole from somewhere and clone it as they are not members of the alliance that issues the MAC addresses.

Autor tohoto vlákna
termit
Nové Androidě

Příspěvek od termit » čtv 30. čer 2016 19:13:59

Nechme to být, nikam to nevede.
Jen se ještě vrátím k Technitium MAC Address Changer. Utilitka pro Windows, kterou si změním MAC adresu jak chci. Když mi sem dáš svoji, tak ji budu mít také. Žádný problém. U mobilu s Androidem existují postupy a aplikace, kde můžeš dokonce libovolně měnit nejen MAC, ale i IMEI.
Je to tu jak u českých soudů: samý údiv, úvahy, pocity a domněnky - bez důkazů a argumentů. :lol:
Nechme to být, nikam to nevede.

xanthor
Kyborg

Příspěvek od xanthor » čtv 30. čer 2016 19:23:24

On tu někdo psal, že MAC měnit nejde?

Jumbo78
Administrátor

Příspěvek od Jumbo78 » čtv 30. čer 2016 19:30:23

On tu totiž asi někdo neumí číst...

A jestli chce měnit MAC adresy, dál bych v diskuzi nepokračoval.
Protože pro změnu MAC adresy není v 99% důvod (řekni mi legální důvod, proč úmyslně měnit MAC adresu...)

EDIT: nehledě na to, že se to řeší v úplně blbé sekci
Cashback za nákupy

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » pát 01. črc 2016 6:13:43

termit: vážně zkus trochu líp číst. Já samozřejmě vím, že MAC měnit lze, jen tvrdím, že k tomu není žádný legální důvod a z podstaty MAC adresy by se měnit neměla.

Autor tohoto vlákna
termit
Nové Androidě

Příspěvek od termit » pát 01. črc 2016 6:35:32

Jumbo78 - máš pravdu
Kyborg - polemika kolem MAC vznikla tím, že ludekbrno tvrdil, že změna MAC je nemožná, že je přidělená natvrdo výrobcem jako identifikace zařízení v síti. Já jsem tvrdil, že to není nic divného, že je možná, dokonce možná úmyslně a libovolně, stejně jako je možná dokonce i libovolná změna IMEI (dané výrobcem jako identifikace zařízení).
Stejně tak ludekbrno a gardenroute tvrdili, že se nastavit pevná IP pro dané zařízení v každém routeru. Dal jsem jim tedy obrázky z routeru, který jsem nedávno dostal od o2 a pak
ludekbrno se trapně vykrucuje a píše:to nastavení rezervace IP tam fakt nevidím. Je to nějaký obskurní router od O2 :) Ještě jsem neviděl router, který by to neuměl, vč. těch levnějších.
Takže nedá! Takové zbytečné polemiky prostě vznikají protože všelijací rádoby všeználkové jsou vlastně neználkové, odskočí od původního problému, který se řešil bohužel jen v tomto topicu k Samsung Galaxy (nechtěná optimalizace aplikací po restartu), vrhnou se na vedlejší a podřadné souvislosti a tvrdohlavě trvají na svém bludu. A hlavně si neodpustí poplivat čínský no-name výrobek, přitom si neuvědomují, že se stejně většina elektroniky vyrábí a montuje v Číně (také zn. Samsung) a rozdíl je mnohdy jen v nálepce značky (viz např. Blackview, Elephone...).
A už sem raději nic jiného nepište než to, že jste někdo dokázal analizovat podstatu, princip a příčinu samovolné optimalizace aplikací po restartu OS Android 5.1.
Děkuji všem za účast k problému nechtěná optimalizace aplikací po restartu .

gardenroute
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SGS 5
Tablet: Fujitsu Stylistic M532 (Tegra)

Příspěvek od gardenroute » pát 01. črc 2016 6:56:20

Ty jsi opravdu nenapravitelny trouba a hlupák, nezbývá mě než toto konstatovat.

Jsem IT profesionál a nehodlám s tebou o tom dal polemizovat. Několik lidí zde se ti snažilo poradit, ty jen odpovídas urazkami a vlastní dokonalosti.

K MAC se vracet nebudu, jasně to bylo řečeno.
K rezervaci zapujcene IP adresy v rámci DHCP jen to, že to skutečně podporuje každý jen trochu poradny modem, a ne sračka z kontinentální Číny, kterou si tam za pár supu Keller nechal udělat u firmy řízené čínskou armádou (!) , tomu se opravdu router říkat nedá.
A mimochodem pevnou IP adresu nastavim na WiFi připojení na každém Android zařízení, takže tu rezervaci nepotrebuji.
A na závěr, je velký rozdíl mezi tím, co vyrábějí čínské firmy v kontinentální Cine, a co vyrábějí západní firmy pod svou supervizi v čínských firmách, zejména na TW a HKG. Jestli to termit nechápe, měl by si zopakovat základní školu...
Samsung Galaxy S5 (SMG900F), black

Jumbo78
Administrátor

Příspěvek od Jumbo78 » pát 01. črc 2016 7:11:55

No nic. Tohle vlákno zamykám, na PC pročistím...
Cashback za nákupy

verny94
Moderátor

Příspěvek od verny94 » pát 01. črc 2016 7:13:28

Zamykam a prosím nějakého mého mod kolegu a přesun do pokecu kde si to reste do aleluja.

don_alex
Administrátor
Reputace: 374
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Příspěvek od don_alex » pát 01. črc 2016 10:50:10

Já se bavím, proto diskuzi přesouvám sem a čekám, co ještě skvělého "znalý kolega" termit vyplodí :D
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

xanthor
Kyborg

Příspěvek od xanthor » pát 01. črc 2016 11:18:42

Ještě doplním, že routery typicky - bez dalšího nastavování - přiřazují stejným zařízením (identifikace podle MAC adresy, která se u slušných zařízení sama od sebe nemění) stejnou IP adresu.

Autor tohoto vlákna
termit
Nové Androidě

Příspěvek od termit » sob 02. črc 2016 5:53:20

gardenroute píše:Ty jsi opravdu nenapravitelny trouba a hlupák, nezbývá mě než toto konstatovat.

Jsem IT profesionál a nehodlám s tebou o tom dal polemizovat. Několik lidí zde se ti snažilo poradit, ty jen odpovídas urazkami a vlastní dokonalosti.

K MAC se vracet nebudu, jasně to bylo řečeno.
K rezervaci zapujcene IP adresy v rámci DHCP jen to, že to skutečně podporuje každý jen trochu poradny modem, a ne sračka z kontinentální Číny, kterou si tam za pár supu Keller nechal udělat u firmy řízené čínskou armádou (!) , tomu se opravdu router říkat nedá.
A mimochodem pevnou IP adresu nastavim na WiFi připojení na každém Android zařízení, takže tu rezervaci nepotrebuji.
A na závěr, je velký rozdíl mezi tím, co vyrábějí čínské firmy v kontinentální Cine, a co vyrábějí západní firmy pod svou supervizi v čínských firmách, zejména na TW a HKG. Jestli to termit nechápe, měl by si zopakovat základní školu...
Já jsem nikoho neurážel a nenapadal. Teď však musím odpovědět podobným způsobem.
Naštěstí to mod ustřihnul, jinak by tam (jako ty - rádoby "IT profesionál") stále blil a trollil kdejaký k0k0t svoje nesouvisející výblitky bez konkrétní argumentace, na které není nikdo zvědavý.
Problém a dotaz se týkal nechtěné OPTIMALITZACE APLIKACÍ!!!
To už dneska nemusí mít rádoby IT profesionálové elementární znalosti jakými je např. čtení?
A tvůj zjevný komplex zbytečného strachu z čínské lidové armády si můžeš nechat léčit u nějakého stejně zdatného "profesionála" - psychiatra. A pokud máš něco k obchodním vztahům fy o2, napiš přímo jim a ne sem.
Je mi tě opravdu a upřímě líto.

Jumbo78
Administrátor

Příspěvek od Jumbo78 » sob 02. črc 2016 6:34:45

Takže ještě jednou...
Optimalizace aplikací probíhá po výmazu dalvik cache. Pokud ti tvůj "telefon" provádí optimalizaci po obyčejném restartu, svědčí to o jeho (ne)kvalitě.
Další věc je, že pokud po optimalizaci docházím k chybám, je zrada v tvém "telefonu" - nejspíš výrobce domrvil co šlo.

Normální přístroje toto nedělají.

Na závěr-nepochopil jsi podstatu příspěvků o čínských výrobcích...
Pokud renomovaný výrobce vyrábí v Číně, má nastaven celý proces výroby od začátku až po výstupní kontrolu a vše probíhá pod přísným dohledem.
(nehledě na software podporu)

Pokud ale nějaký číňan začne něco vyrábět nebo kopírovat, jde mu většinou o to, co nejvíc ušetřit/vydělat. Takže výstupní kontrola nula nula nic, software zbastlený (nejlépe ukradený) a podpora žádná.

Stejně tak, jak číňan nemůže do stejně velké baterie dostat 2x větší kapacitu...

Žádná fobie ani komplex, realita...

P.S. Pokud optimalizace přestala po tom, co jsi přestal odkazovat aplikace na kartu pomocí link2SD, může být problém taky v kartě
Cashback za nákupy

don_alex
Administrátor

Příspěvek od don_alex » sob 02. črc 2016 6:53:38

V kartě, ale klidně taky v telefonu. Prostě zbastlený SW, pro který je linkování nepochopitelné.

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

Jumbo78
Administrátor

Příspěvek od Jumbo78 » sob 02. črc 2016 6:56:09

Jo jo, to jsem psal výše...
Cashback za nákupy

don_alex
Administrátor

Příspěvek od don_alex » sob 02. črc 2016 7:20:33

Já vím, já jen aby to "znalý kolega" termit nepřehlédl, to on rád dělá :D

Autor tohoto vlákna
termit
Nové Androidě

Příspěvek od termit » ned 03. črc 2016 10:48:07

Toto považuješ za fér příspěvky k věci v diskusním fóru? Nejsou to náhodou flame jako prase?
http://androidforum.cz/post1062284.html#p1062284" onclick="window.open(this.href);return false;
http://androidforum.cz/post1062320.html#p1062320" onclick="window.open(this.href);return false;
http://androidforum.cz/post1062343.html#p1062343" onclick="window.open(this.href);return false;
http://androidforum.cz/post1062228.html#p1062228" onclick="window.open(this.href);return false;
http://androidforum.cz/post1062288.html#p1062288" onclick="window.open(this.href);return false;
Njn, jaké vedení, takové fórum!
Stačilo přeci, kdyby někdo hned na začátku odpověděl jako ty
Jumbo78 píše:...
Optimalizace aplikací probíhá po výmazu dalvik cache....
a já bych zbytečně nevracel odkazy z extSD a jen bych změnil nastavení v Link2SD a v TWRP kde jsem měl z neznalosti právě automat. mazání dalvik cache nastavené. A nebavili bychom se zbytečně o MAC, o nastavení routeru a jiných vedlejších a nepodstatných věcech.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“