Pokecjak uplne smazat telefon??

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
stZCZE
Stálý androiďák
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: S10+, S9+

jak uplne smazat telefon??

Příspěvek od stZCZE » pon 13. dub 2009 23:51:40

Udelam WIPE tedy aspon si to myslim... on+home a pak alt+w napise neco jako format... vse fajn tel je cistej a po restartu se mi zas nahrajou vsechny aplikace,,, tak jsem zkusil z tel factory reset a naformatoval znova partition ext2 na karte a vysledek stejnej :D:D to snad neni mozny to si to k*** taha vsechno z google nebo co??.... jsem uz nestastnej nejaky aplikace co bych rad mi nejdou a driv ok tak jsem chtel udelat reset atd... pouzivam instalaci apps na kartu. Bude to nejaka blbost co delam tak me nakopnete :D diky

S.T.E.A.K.
Stálý androiďák
Reputace: 0

Re: jak uplne smazat telefon??

Příspěvek od S.T.E.A.K. » úte 14. dub 2009 12:19:38

Zkus vypnout tel, vyndat z něj kartu a hodit jí do PC, tam smaž celej obsah složek app a data(na EXT2 partition) a potom jí vrať do mobilu a teprve teď proveď hard reset, protože když máš nastavený aplikace na kartu tak tim je hard resetem nesmažeš, zůstanou tam dál a jakmile po hard resetu znovu nastavíš aby se ukládaly aplikace na kartu tak se jen načtou, proto je třeba to ještě před hard resetem smazat.
G1 | Sony Erricson Xperia Mini Pro (Black) | Samsung Galaxy Note 10.1 WiFi(White)

Autor tohoto vlákna
stZCZE
Stálý androiďák
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: S10+, S9+

Re: jak uplne smazat telefon??

Příspěvek od stZCZE » úte 14. dub 2009 17:00:37

zkusim to tedy znovu vcera jsem v rychlosti pres partition magic naformatoval ext2 a PM ukazoval, ze ji smazal.... ale asi to neprobehlo...

to je tak, kdyz je nekdo hovado :D:D:D vybral jsem sice format a prg se tvaril ok... ale jeste chybelo male kliknuti na APPLY :D

no kazdy den se ucim neco noveho sice uz par desitek let.....ale jednou to prijde :)

Odpovědět

Zpět na „Pokec“