PokecHW klávesnice u dotykáčů

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
lokoj
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 Lite

HW klávesnice u dotykáčů

Příspěvek od lokoj » ned 03. říj 2010 19:48:23

Zajímalo by mě co si myslíte o HW klávesnicích u dotykáčů? Zajímají mě taky vaše zkušenosti.

S každým dalším dotykáčem si všímám že výrobci udělali nějaký krok kupředu v SW klávesnicích. Dá se psát rychle ale pořád to je takový složitý a při chůzi udělám dost překlepů proto by mě zajímaly hlavně vaše zkušenosti s HW klávesnicemi. A taky mi jde teda o konstrukci nevrže a neodstává to za nějaký čas?

Podělte se tedy o postřehy a i o jaký se jednalo model.

Brnkám si na Ukulele

NaTuRaL
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Desire

Re: HW klávesnice u dotykáčů

Příspěvek od NaTuRaL » pon 04. říj 2010 19:23:34

jeste stale mam Toch Pro a klavesnice byla bomba sice mensi klavesy a pri psani bez preklepu, postupem casu se to trochu zkrizilo, ale neni to ani videt a na funkcnost to nema vubec vliv

PL113
Droid
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Příspěvek od PL113 » pon 04. říj 2010 19:44:44

nevím jeslti jsem tvůj dotaz pochopil správně, ale přesto zareaguji.
Měl jsem G1 - klávesnice měla 5 řad včetně samostatných číslic a byl to neskutečný luxus (oproti třeba nokii n900)! Ale jak to odstávalo, to byla spíše ostuda. Po čase se všechny pohyblivé části uvolní/opotřebují.

Autor tohoto vlákna
lokoj
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 Lite

Příspěvek od lokoj » pon 04. říj 2010 19:50:13

No mě šlo právě o to jak se píše ale i o to provedení. Poslední šoupačku co jsem měl byla Nokia N80 a tam se to po čase tak vyklalo až mě to sra** . Asi to bude problém u všech konstrukcí všech značek :-)
Brnkám si na Ukulele

vampix
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: T-mobile G1

Příspěvek od vampix » úte 05. říj 2010 23:02:05

většina těch vysouvaček má problémy s konstrukcí. S HW klávesnici u dotykáču jsem začal na Mda Vario a Mda Vario III (kaiser) a tam to byla nutnost protože psát na Win Mobile s SW klávesnici příšerné. Další byla až Nokie N97 mini v této kombinaci a ta je perfektně podle mně zpracovaná, ale 3 řádky klávesnice úplně děs tak jsem vzal G1. Vrže a to dost, nedoléha ale jelikož jsem to kupoval v T-mobile Outletu, vlastně jako nové zboží za 3 999,- tak mi to nevadí a ta klávesnice je prostě extra luxus. Datluju celkem hodně a sem tam e-mail a není problém, na tomhle se opravdu dá již něco napsat. Pro mně jednoznačně výhoda i zvyk. SlideIT píše rychle ale pořád sledovat displej, koncentrace atd atd.... Asi už jsem rozmlsanej a jeden z mých 2 telefónu vždycky klávesnici mít bude. Štve mně, že teď HTC neprodáva něco ve stylu HTC Advantage s Androidem....
T-mobile G1 - Android 4.0.1 - Ice Cream Sandwich
Nokia E66 - Symbian 9.2 S60 3rd Edi. FP1 + T-mobile
Nokia N8 - Symbian Belle + Telefonica O2
Samsung Galaxy Ace - Android 2.3.3 - Gingerbread + Vodafone

Odpovědět

Zpět na „Pokec“