PokecCHTĚL BYCH ZNÁT VÁŠ NÁZOR

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
stanis
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: asus zenfone 2 ze 500 KL

CHTĚL BYCH ZNÁT VÁŠ NÁZOR

Příspěvek od stanis » pát 15. pro 2017 13:22:41

Před týdnem jsem koupil odolný telefon s ochrannou folií jako dárek, ne sklem / už nalepenou /,koupené v internetovém obchodě / jmenovat nebudu /..
V pravém horním růžku jsem si všiml malé bublinky cca 4×3 mm a v tom místě taky trochu odchlipovala folie tak jsem tomu nevěnoval pozornost-myslel jsem že se nepodařilo správně nalepit folii..když mně po 3 dnech napadlo folii sundat tak mně překvapilo že bublina tam je stále,to už jsem zpozorněl,mírné přitlačení nepomohlo,tak jsem udělal fotky a poslal prodejci s popisem,reakce zde :

To co já vidím na fotce, je fólie, tzn. vrchní je krycí a pod ní to co teď reklamujete je fólie. Když si vezmete špendlík a lehce vsunete pod ten odstavajici kousek tak uvidíte že se odlepuje od displeje.

To mně trochu nadzvedlo,proč bych já měl na novém mobilu šťourat špendlíkem a zjišťovat co je odchlíplé- jsem zaplatil za bezvadné zboží a
takové ho chci mít i kdyby to byly jenom 2×2 mm...nebudu tu rozvádět celou konverzaci ale pár vět ještě přidám :

Zaplatil jste za zboží, které je bez závad, pokud tomu tak není tak svá tvrzení dokažte.

Tak jak to mám dokázat? Poslal jsem fotku a prodejce z fotky diagnostikoval folii,kdybych tam poslal mobil na reklamaci tak jak by to asi dopadlo..jenom tak že zaplatím poštu a mobil mi pošlou zpátky protože reklamaci samozřejmě neuznají:

to co dle Vás odstává je folie. Telefon nám pošlete, pokud se potvrdí, že je to skutečně folie tak k výměně není důvod. V opačném případě Vám telefon vyměníme za nový.

Samozřejmě že to není velká vada,dá se používat ale je to odolný telefon a voda by mu v určité hloubce na určitou dobu neměla vadit-já to nebudu zkoušet v umyvadle protože mi tam tou bublinou může zatýct,reklamaci samozřejmě neuznají,svedou to na špatné zakrytování záslepkama...to už jsem začínal přemýšlet o vrácení ale jejich reklamační řád mně překvapil :

Tato komunikace nikam nevede, pokud chcete odstoupit od smlouvy tak zašlete zpět kompletní zboží, vrácená cena závisí od míry opotřebení, dopředu Vám toto nikdo soudný říci nemůže.
Pokud chcete zboží reklamovat, tak zašlete společně s reklamačním protokolem, reklamace bude vyřízena dle zákoníku.

Tak já koupím mobil cca za 3500 za tři dny bych ho chtěl vrátit což můžu ale pozor-oni určí vrácenou částku,ne 3500 ale možná 2800 protože má odchlíplou folii-nebo podle jejich termínu- od míry opotřebení - ... tak oni určí míru opotřebení na mobilu 3 dny starém..
U této firmy vrácení zboží zakoupeného po internetu do 14 dnů je možné ale za cenu ztráty penízků, mají vás úplně pod kontrolou
Přílohy
DSCN3265.JPG
DSCN3265.JPG (2.9 MiB) Zobrazeno 1415 x

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: CHTĚL BYCH ZNÁT VÁŠ NÁZOR

Příspěvek od ludekbrno » pát 15. pro 2017 13:47:40

A co chceš od nás slyšet? Oni postupují přesně v souladu se zákonem. Nabídli ti reklamaci s tím, že pokud je odchlípnuté něco hlouběji, než fólie, že ti ho vymění a nebo máš možnost telefon vrátit s tím, že oni mají právo (dané zákonem) vrácenou částku snížit o prokazatelné náklady na uvedení do původního stavu. Nic v rozporu se zákonem tam není a dělají to všechny obchody. Pokud máš telefon 3 dny a není na něm vidět žádné opotřebení, tak by ti vrácenou částku krátit neměli.
Jinak podle fotky je to jasná fólie ;)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

unavix
Kyborg
Reputace: 148
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od unavix » pát 15. pro 2017 15:57:04

Taková komedie kvůli folii.
Bůh odpouští, JÁ NE!

Autor tohoto vlákna
stanis
Nové Androidě

Příspěvek od stanis » pát 15. pro 2017 16:01:26

nepoteče do něho ?

unavix
Kyborg
Reputace: 148
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od unavix » pát 15. pro 2017 16:17:39

Z fotky nikdo nic nepozná. Pokud je to jen bublina pod folii tak by nemělo. Já bych tu folii nadzvednul. Sice už pak nebude v tom místě pěkně krejt, ale měl bych jistotu že není poškozené krycí sklo. Folii bych pak koupil jinou a vyměnil.
Bůh odpouští, JÁ NE!

don_alex
Administrátor
Reputace: 374
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Příspěvek od don_alex » pát 15. pro 2017 16:20:33

stanis: Odchlípnou folií? Proč by mělo?
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

Autor tohoto vlákna
stanis
Nové Androidě

Příspěvek od stanis » pát 15. pro 2017 16:36:36

ale já jsem tam žádnou folii nedával...to tam už výrobce dává nějakou - temperované sklo ? to co jsem sundal to byla poškrábaná obyčejná folie za cca 30 kč..já rozumím to tak že si koupím tvrzené sklo,nasadím na mobil a zas to můžu sundat ale na telefonu nic takového není,ta bublina je pod sklem které si myslím je součásti mobilu od výroby,omlouvám se jestli se pletu,nejsem v tom oboru odborník...proto mám obavy,přece nebudu nadzvedávat sklo mobilu a pak to posílat na reklamaci

roy100
Droid
Reputace: 64
Typ mobilu / ROM: Redmi 4X
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Příspěvek od roy100 » pát 15. pro 2017 16:44:34

Je to fólie, to co si sundal byla krycíí vrstva určená k sundání. Bohužel se ti dostala nějaká nečistota mezi folii a sklo displeje.
BTW Tvrzené sklo je sklo, to by si poznal.

Autor tohoto vlákna
stanis
Nové Androidě

Příspěvek od stanis » pát 15. pro 2017 16:56:49

tak to jsem se asi uklidnil protože jsem si myslel že je to pod sklem mobilu..proto ten hunbuk :cry:
temperované sklo je odolnější než folie ? no asi určitě...já jsem takovou folii myslím neviděl,vždycky jsem dával temp. skla

roy100
Droid
Reputace: 64
Typ mobilu / ROM: Redmi 4X
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Příspěvek od roy100 » pát 15. pro 2017 18:29:26

Odolnější proti vrypum, při pádu na displej by mohla fólie odvést lepší práci.

LivArt
Terminátor
Reputace: 257
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » pát 15. pro 2017 19:59:33

MyPhone Hammer Energy.
Jestli je to folie, tak bych ji sundal, nalepil si tvrzený sklo a neřešil to, od číňanů ty folie chodí nalepený všeljak.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Autor tohoto vlákna
stanis
Nové Androidě

Příspěvek od stanis » sob 16. pro 2017 7:31:32

tak udělám,díky všem,člověk se učí celý život,dobrá lekce pro mně !! :02: :hehe:

aldav
Droid
Reputace: 22
Typ mobilu / ROM: Note8 - Gear Fit 2

Příspěvek od aldav » sob 16. pro 2017 19:51:05

Myslím, že tenhle problém bude na tomto číňanovi ten nejmenší
Note8 - Gear Fit 2

Autor tohoto vlákna
stanis
Nové Androidě

Příspěvek od stanis » ned 17. pro 2017 8:13:34

A cos s tím dokázal ? K čemu je to dobré a komu to pomůže ?

Odpovědět

Zpět na „Pokec“