PokecTelefon nešel zapnout

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Harold
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo VIBE P1 PRO

Telefon nešel zapnout

Příspěvek od Harold » úte 20. úno 2018 10:32:00

Čau, vlastním něco málo přes rok telefon Lenovo VIBE P1 PRO a objevil se mi nepříjemný problém. Po dotelefonovani, během dne, jsem strčil telefon do kapsy a cca do 5ti min jej vytáhl a zjistil jsem, že telefon na nic nereaguje, jakoby byla odpojedna baterka. Žádná tlačítka nereagovala, ani jejich kombinace a ani zavybrovani nebo notifikacni dioda se po připojení různých nabíječek neozvala.
Tak jsem se smířil a reklamaci, ale ještě večer jsem jej zkusil zapnout a kupodivu naskočil a funguje jakoby se nic nestalo.

Ac jsem s ním maximálně spokojený, tak jsem v něm trošku ztratil důvěru. Nevíte čím by to mohlo být? Baterie v tu dobu měla 82%.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Telefon nešel zapnout

Příspěvek od ludekbrno » úte 20. úno 2018 10:54:21

Nevíme :) Tohle je dotaz na křišťálovou kouli. Pravděpodobně ale došlo k tomu, že se natvrdo hardwarově zaseknul a nešel probudit, což se ti jevilo, že je vypnutý. Kdybys v ten okamžik stisknul a držel on/off tlačítko >10 sekund, došlo by k tvrdému restartu a telefon by nejspíš najel. U mého Xiaomi se mi to za dva roky taky jednou stalo, před tím ani potom už ne, tak jsem to neřešil (ani není jak).
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“