PokecProsím radu ohledně přechodu na Android

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Gaston99
Droid
Reputace: 228
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S8+
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+
Tablet 2 / ROM: SAMSUNG Galaxy Watch3 (45 mm)

Re: Prosím radu ohledně přechodu na Android

Příspěvek od Gaston99 » sob 03. lis 2018 19:12:34

Abby píše:A koupené aplikace z AppStore se daly nainstalovat i na iPhone dalších členů z rodiny (až na některé s in app nákupy), je možné tohle u Google?
https://support.google.com/googleplay/a ... 7852?hl=cs

Autor tohoto vlákna
Abby
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia 5
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia 10

Příspěvek od Abby » ned 04. lis 2018 19:32:11

Díky moc.

Poradíte mi také s těmi připomínkami? Nevím jak se to nazývá na Androidu, Apple to nazývá Připomínky a jde o to, že si tam nastavím úkol který je potřeba někdy splnit, nastavím si upozornění na čas případně na místo, můžu si nastavit opakování a tak. A potřebuju to nejen pro mobílek ale i pro počítač a to jako aplikaci, ne jako webovou službu.

A druhá věc, co používáte v počítači za e-mailového klienta? Já mám Outlook momentálně 2016 a Gmail v něm sice funguje, ale nefungují kontakty a kalendář. iCloud tam funguje komplet, díky programu iCloud, ale já už jsem si přehodila kontakty a kalendář právě na Gmail a zjistila jsem, že Outlook s tím neumí pracovat. Existuje nějaké řešení, třeba formou doplňku, co umožní v Outlooku používat kontakty a kalendář? Nebo mám hledat jiný e-mailový klient? A pokud ano tak jaký? Hlavně ale musí umět používat i e-mail na iCloud což třeba Thunderbird neumí (tedy on se tváří jako že ano, ale se správnými údaji stále při vytvoření schránky hlásí chybu a schránka vytvořit nejde).

A zatím naposledy třetí věc. Něco na poznámky, co umí i obrázky, formátovaný text, tabulky a podobně, co umí zachovat a zobrazit třeba celou webovou stránku, kde se dají jednotlivé poznámky sdílet s dalšími uživateli a má to aplikaci pro mobílek i pro počítač. A optimálně kdyby to bylo nejen pro Android a Windows ale i pro Linux (Antergos).

Moc díky :-)

PS: před chvílí mi přišla zpráva že mezi sedmou a devátou ráno mi kurýr doručí ten Mate 20 Pro tak ho minimálně vyzkouším a uvidím jestli si nechám podstatně levnější ale celkem vyhovující a designově hodně pěkný Nova 3 nebo Nova 3 půjde do šuplíku jako náhradní a budu používat Mate. Jsem zvědavá na rozdíly. Poreferuju asi zítra večer :-)

LivArt
Terminátor
Reputace: 267
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » ned 04. lis 2018 19:57:16

1) Google kalendář mi fci "Připomenutí". A webovej kalendář umí notifikace v prohlížeči.
2) Pořád prohlížeč. Když to bude Chrome, bude fungovat všechno super, v Opeře to třeba funguje taky fajn (oboje je postavený na stejným "základu"). Safari je taky IMHO na webkitu, takže by to neměl být větší problém.
Ve Windows si můžeš udělat vlastního zástupce, kdy se ti Chrome otevře s určitou stránkou jako aplikací, takže pak můžeš mít klidně GMail jako aplikaci v PC.
3) Google Keep třeba.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Autor tohoto vlákna
Abby
Stálý androiďák

Příspěvek od Abby » ned 04. lis 2018 21:11:15

1. pokud možno bez prohlížeče, prostě normální aplikace.

2. to není řešení když mám několik e-mailů, jak dostanu do Gmailu třeba takový iCloud nebo Seznam e-mail? Prostě potřebuju aplikaci, nejlépe kdyby bylo možné dostat kontakty a kalendář do Outlooku nebo nějaký jiný klient (zkouším eM Client, funguje ale ve free režimu je jen pro dva účty. Má dokonce i možnost používat Připomínky na Gmail, ale on to má Google nějaké divné, Keep se tam nezobrazuje a když vytvořím připomínku v eM Client tak se mi objeví v kalendáří v mobílku, ale není v Keep - je z toho cesta ven?). Prostě nemám jen Gmail, mám i další e-maily a i když používám vlastně jen dva, tak ten Seznam mám na různé registrace a taky se hodí mít k němu přístup. A iCloudu se asi hned tak nezbavím pokud vůbec někdy, má ho spousta lidí a používám ho na běžnou komunikaci. Prostě potřebuju klienta pro počítač i pro offline práci. Kdyby se povedlo rozběhnout Připomínky v eM Clientu a současně v mobílku tak klidně koupím plnou verzi eM, ale musí to fungovat a já nevím jak na to.

3. to vypadá fajn, ale nemá to aplikaci pro desktop takže stejný problém jako s předchozíma dvěma. Ale vzpoměla jsem si že jsem kdysi používala MS One Note tak jsem ho nainstalovala a ten asi na poznámky bude nejlepší, pro Windows i macOS je nativní aplikace, je free a pro Linux taky něco existuje podle všeho.

policak
Droid
Reputace: 75
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7
Mobil 2 / ROM: Huawei Mate 10 Pro
Tablet: Cube i7 Remix

Příspěvek od policak » pon 05. lis 2018 1:38:17

Přidat do Gmailu účet třeba na Seznamu, nebo kdekoliv jinde, je práce na 30 vteřin. Stačí otevřít nastavení. Opravdu není nutné se na každou hovadinu ptát na fóru.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.

Autor tohoto vlákna
Abby
Stálý androiďák

Příspěvek od Abby » pon 05. lis 2018 1:51:42

Já ale nechci do Gmailu přidávat žádný účet, já chci poradit e-mailový klient pro Windows který umí kontakty a kalendář z Gmailu případně něco co to umožní používat v Outlooku. Stačí umět číst a není nutné psát odpověď která se otázky nijak netýká...

Takže máš radu nebo je tvůj příspěvek čistě jen off topic? Díky

Petr-73
Stálý androiďák
Reputace: 4

Příspěvek od Petr-73 » pon 05. lis 2018 7:25:12

Přímo vestavěná emailová aplikace ve W10, umí propojit Microsoft účet s Google účtem, a propojit kontakty. Také zobrazí upomínky z Google kalendáře v oznámeních na odemykací obrazovce a v oznámeních, která vyskakují v pravém dolním rohu. Stejně tak zobrazí zprávy Google apod.

tomas.griger
Androiďák!
Reputace: 15
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 Plus + Galaxy Active2

Příspěvek od tomas.griger » pon 05. lis 2018 7:45:48

Pridať Gmail kompletne i z kontaktmi a kalendárom vie i MS Outlook, ale z mne neznámeho dôvodu len na Mac verzii. Na PC nie.

policak
Droid

Příspěvek od policak » pon 05. lis 2018 9:32:14

Omlouvám se, zmátla mě věta...to není řešení když mám několik e-mailů, jak dostanu do Gmailu třeba takový iCloud nebo Seznam e-mail? Teď vidím, že jste mezitím přeskočili k Windows klientu. Pak ale musím souhlasit s příspěvkem nade mnou, že to zvládá nativní Windows pošta, která je součástí systému. Jen se nesmí účet přidat jako IMAP, ale zvolit ruční konfiguraci a připojit ho jako Exchange účet. Mám tak v klientu vedle sebe účet jak na doméně Outlook, tak Gmail a vidím v něm oba kalendáře i kontakty.

Autor tohoto vlákna
Abby
Stálý androiďák

Příspěvek od Abby » pon 05. lis 2018 12:39:14

Dobré vědět, ale teď ještě bych potřebovala poradit jak nainstalovat Windows Poštu a ty ostatní potřebné věci když mám Windows 10 Enterprise LTSB N a nemám v nich Microsoft Store a tudíž žádnou dlaždicovou aplikaci :-D

edit: propojit MS účet s Google účtem? Co přesně to znamená? Já chci abych měla kontakty a kalendář jen na Googlu když tedy mám Android a ten je od Google. Mám tedy i MS účet ale když je to možné tak ráda používám nativní řešení. Navíc jestli tomu dobře rozumím tak by docházelo k synchronizaci mezi Google a MS účtem a stejně by se to nenačítalo přímo z Google. To pro mě bohužel není přijatelné. To už fakt radši ten eM Client který umí jak kontakty tak kalendář od Google přímo, akorát ve free verzi umí jen dva účty a platí se každá jednotlivá licence a já mám dva počítače a platit pro domácí použití licenci dvakrát se mi opravdu nechce.

tomas.griger
Androiďák!
Reputace: 15
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 Plus + Galaxy Active2

Příspěvek od tomas.griger » pon 05. lis 2018 16:25:41

LTSB subsytem pre moderné aplikácie má, ale žiadne tam nie su a nie je podporované ich tam mať. Cez to všetko sa tam ale pridať dajú. Skúšal som to a šlo to. Skúsim pohľadať link kde to riešia. Je ale potrebné vziať do úvahy, že aplikácie v MS store často vyžadujú novsiu verziu ako má LTSB a nepôjdu aj tak nainštalovať.

Update: Myslím že som to mal odtiaľ, na mobile sa to poriadne nevykreslí.
http://virtualcustoms.net/showthread.ph ... -LTSB-2016

policak
Droid

Příspěvek od policak » pon 05. lis 2018 16:36:56

Není nutné nic propojit, jedou v klientu každý samostatně, dají se zobrazit buď odděleně, nebo sdružit. Jde mít v klientu jen poštu, kalendář a kontakty Google. MS účet není nutný. Uvedl jsem to jen jako příklad, že jdou používat společně.

Autor tohoto vlákna
Abby
Stálý androiďák

Příspěvek od Abby » pon 05. lis 2018 19:28:26

policak: chápu, jenže problém je evidentně v těch dlaždicových aplikacích a LTSB Windows.

tomas.griger: tak MS Store mi nefunguje ani po restartu počítače, vůbec nejde spustit. Sice se mi ho povedlo nějak přidat, ale po spuštění jen problikne obrazovka a zase zmizí a ani není nic v procesech.

Bylo by nějaké jiné řešení? Nejlépe ten Outlook nebo nějaký e-mailový klient, který umí Gmail včetně kontaktů a kalendáře a iCloud IMAP (a samozřejmě i další, jako je Seznam a Outlook.com).

Jinak tedy mi kurýr před chvílí přivezl Huawei Watch GT Classic takže se teď nabíjejí a aktualizují, vypadají docela hezky tak snad dokáží plnohodnotně nahradit Apple Watch. A co se týče Mate 20 Pro, tak mi ho kurýr přivezl ráno a už je zpátky, odpoledne jsem ho vrátila a to ze dvou důvodů. 1. měl po stranách displeje výrazně zelený nádech což se tedy objevilo až po několika hodinách a ani po factory resetu to nezmizelo a 2. i když samozřejmě je papírově mnohem lepší než Nova 3i tak pro své použití nevidím zásadní důvod proč zaplatit 25000 kč namísto 5000 Kč (měla jsem ho o 3500 kč levnější než stojí normálně). Face ID je u obou stejně (ne)spolehlivé, čtečka otisků prstů je zjevně o zvyku, rychlost systému mi přišla stejná, navigace u obou funguje stejně, foťák je dostatečný i u toho levného a na mém 4k 40" monitoru jsem mezi testovacíma fotkama neviděla rozdíl, až při velkém přiblížení a důkladném zkoumání jsem našla rozdíly ve prospěch Mate 20 Pro. A hry na mobílku nehraju takže grafický výkon mě nijak netrápí a i slabší Nova 3i má všechno plynulé (doufám že už jsou pryč ty časy kdy se nejpozději za rok každý Android zpomalil). Takže Mate 20 Pro jsem vrátila protože mi nedokáže zdůvodnit pětkrát vyšší cenu.
Jo a sluchátka jsem dostala Huawei Sport Bluetooth Headphones Lite (nechápu proč se označují za bezdrátová když jsou spojena drátem ale budiž) a hrají docela dobře, stačí mi to zatím.

dufko
Droid
Reputace: 60
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10

Příspěvek od dufko » pon 05. lis 2018 20:08:30

Keď čítam tento román, teda skôr tragikomédiu, nebude lepšie ostať pri jablkovom ekosystéme?

Alebo je najväčší benefit mobílek za "pjetku"?

Autor tohoto vlákna
Abby
Stálý androiďák

Příspěvek od Abby » pon 05. lis 2018 20:27:12

Cena není rozhodující. Máš něco k tématu, nějakou radu? Pokud ne tak se prosím nevyjadřuj.

dufko
Droid

Příspěvek od dufko » pon 05. lis 2018 22:53:57

Ok, beriem pukance a budem sa baviť potichu :).

Lyon
Droid
Reputace: 19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid

Příspěvek od Lyon » pon 05. lis 2018 23:07:38

Nechtěl jsem být první, kdo to napíše, ale tohle vlákno je fakt výživné. Chlapi tady mají zlaté nervy...

Autor tohoto vlákna
Abby
Stálý androiďák

Příspěvek od Abby » pon 05. lis 2018 23:22:26

Nechápu v čem je problém, jen se ptám na základní věci které znám jinak nebo neznám vůbec protože jsem 24 let používala jen Apple a tam je prostě spousta věcí úplně jinak. Je to takový zločin se zeptat? A nebo dokonce brát telefony jen jako spotřebku a nepovažoval je za důležité? Jestli někdo žere mobily a soudí člověka podle mobilu, jeho věc. Jestli tu je někdo kdo si o přestávce s ostatníma děckama poměřuje pindíky, opět jeho věc. Já se jen zeptala na pár rad a zjistila jsem že telefon za 25000 Kč není třikrát lepší než telefon za 8500 Kč, je to problém? Že řeším software je logické když celý život používám macOS a prostě software pro Windows a Android neznám. Jsem ráda že jsem tě pobavila ale doufám že tu jsou i dospělí lidé kteří poradí méně znalým. A děti ať se smějí, však z toho vyrostou a zjistí že existují i důležité věci a že opravdu nic neznamená co má kdo za telefon.

dufko
Droid

Příspěvek od dufko » úte 06. lis 2018 0:13:51

Problém nie je nikde. Bavím sa. Je to pre teba problém?

Mesiac (takmer) riešiš mobil, na rade budú hodinky, slúchadlá, notebook, s požiadavkou "just works" predpokladám, to ešte len začne tá pravá zábava.

Tvojim problémom pri pokuse "pochopiť" android rozumiem, nerozumiem tomu opusteniu ekosystému keď ho používaš 24 rokov... Je to tvoj boj, ja sa budem naďalej baviť...

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 207
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » úte 06. lis 2018 7:18:09

Pár takových lidí jsem už různě v diskuzích potkal a nakonec jsem vždycky musel hrozně divit, kolik energie, času, vymýšlení požadavků, může člověk věnovat takové nepodstatné pitomosti, jako výběr telefonu. Ani si nechci představit jakým způsobem se asi potom rozhoduje v opravdu důležitých záležitostech, jako třeba výběr životního partnera, to teprve musí být něco, když si vypíše takto striktní požadavky a do detailu je lustruje :D A když se pak rozhodne partnera kvůli nějaké maličkosti vyměnit, tak si stejně jako tady vypíše, že nový musí měřit přesně 184cm, mít modré oči, přesný odstín vlasů... :D Když jsem dřív někoho takového někde v diskuzi viděl, tak se po čase nakonec většinou ukázalo, že ten člověk za dlouhé měsíce, někdy i roky nakonec nic nekoupil, protože on to vlastně ani nechtěl/nepotřeboval/neměl peníze, ale že ho vyloženě jen bavil samotný proces vybírání a nimrání se v detailech. Ve finále než se rozhodl, vybrané výrobky už byly zastaralé :) A ještě k tomu opuštění Apple, celkem by mě zajímaly detaily... Když to tady tak čtu, tak je více než jisté, že chyba nebyla na straně výrobce/prodejce, ale jen mu prostě došla trpělivost plnit a reagovat na nesmyslné, do posledního detailu specifikované požadavky :) Vždyť co jiného může snadněji fungovat jako celý ekosystém napříč všemi kategoriemi výrobků (počítač, mobil, smatrwatch...), než právě Apple, přesto jí to nebylo dost dobré. Šance, že poskládá takový systém na androidu a bude více spokojená, než s Apple, se limitně blíží nule. Ne že by nešla s Androidem poskládat celá sada, ale nebude to na rozdíl od Apple vše od jednoho výrobce a už z principu to propojení nemůže být tak snadné a spolehlivé, jako u Apple, kde je všechno od jednoho výrobce a od počátku navržené tak, aby to spolupracovalo v jednom celku po stránce hardware a hlavně software. Chlapci mají s Abby svatou trpělivost, ale obávám se, že to je jen házení hrachu na stěnu. A pro Abby, opravdu se důkladně zamysli, jestli ti připadá tvůj způsob vybírání telefonu normální a obvyklý. I když je mi jasné, že sama si nepřiznáš, že to je dost na hlavu ;)
P.S. upřímně lituju prodejce, kteří budou mít tu "čest", že se Abby u nich rozhodne nakoupit... Ti se stanou pouhou půjčovnou věcí pro testování, přičemž alespoň 90% věci bude vždy vráceno rozbalené a sníženou hodnotou.

LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

bodl99
Stálý androiďák
Reputace: 7
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

Příspěvek od bodl99 » úte 06. lis 2018 8:15:55

Ja ze své zkušenosti s přechodem doporučuji jednu věc. Každý ekosystému ať Microsoft, Apple či Google mají svá specifika. A při přechodu se člověk snaží zbytečně upínat na to jak byl zvyklí pracovat a jak fungoval ten předchozí ekosystém. A v tom bývá kámen úrazu. Proto je pak přechodu kamkoliv složitý a těžký.

A má rada. Pokud se rozhoduji zkusit jiný systém jakožto balík, tak ho začnu používat, tak jak to měla firma v plánu. Takže u Google jsem prostě přelil data z iCloudu a používal uz jen Google disk, fotky a dokumenty. Zrovna tak jsem začal používal všude jejich aplikace. A na PC s Windows nebo Mac jsem nahodil Chrome a vše jel, tak jak Google připravil a jak to zákazníků on předkládá. To vše jsem měsíc používal. Prvních 14 dnů bývá krutých, ale pak člověk začne objevovat jak jiný systém funguje na čem je založen a člověk začne měnit svůj pracovní návyk. Po měsíci jsem až začal řešit zda něco opravdu vyměním za jiné řešení. Ale nakonec jsem 90% začal používat Google systém a jejich řešení. Prostě jsem změnil pracovní návyk.

Takže to doporučuji a možná zjistíš, že nepotřebuješ apky na vše, ale stačí ti řešení jak ho Google připravil.

­    

Autor tohoto vlákna
Abby
Stálý androiďák

Příspěvek od Abby » úte 06. lis 2018 9:12:03

Fajn, tak děti se pobavily a teď přestaňte spamovat a vraťte se k tématu, díky.

Jinak vyzkoušela jsem několik telefonů a troje hodinky a vybrala jsem si.

Jo a co se týče výběru mého partnera, do toho vám za prvé nic není a za druhé jste samozřejmě absolutně vedle což se ale dalo čekat.

A ohledně důvodů k přechodu od Apple jinam, stačí umět číst a/nebo chápat psaný text, všechno je tu napsané a není důvod to tisíckrát opakovat pro ty pomalejší. Hlavně v prvním příspěvku je to vypsané a celkově první stránka to popisuje. Takže vy co to nechápete, zapojte šedou kůru, jdete na první stránku (to je ta označená číslem "1") a můžete si to přečíst.

A teď, co s tím e-mailovým klientem, máte radu?

policak
Droid

Příspěvek od policak » úte 06. lis 2018 10:06:41

Už jsi jich tu dostala několik, jsi retardovaná?

Autor tohoto vlákna
Abby
Stálý androiďák

Příspěvek od Abby » úte 06. lis 2018 10:14:54

Podle sebe soudím tebe? Mimochodem kde že jsem to dostala tu radu na e-mailový klient? Já ji nikde nevidím. Windows Poštu nemám a mít nemůžu, webové rozhraní je nesmysl a slučování e-mailů do jednoho ještě větší. Takže jestli tu někde vidíš radu ohledně e-mailového klienta který splňuje moje požadavky tak se asi pohybuješ v jiné dimenzi. A nebo jsi retardovaný sám.

Každopádně koukám že to nemá cenu, Češi se prostě neumí chovat a jsou to ti nejchytřejší na světě a všichni ostatní jsou póvl.

Odpovídat už nikdo nemusí, kvůli jednomu blbovi se to poněkud zvrhlo a dál to tu řešit nebudu, radši se zeptám někoho normálního. Téma se může zamknout.

dufko
Droid

Příspěvek od dufko » úte 06. lis 2018 10:27:00

Abby píše:Ahojky, po dnešní zkušenosti s Apple linkou mi poněkud přetekl pohár trpělivosti a jak jsem dříve nedala na Apple dopustit tak v posledních cca dvou letech mě zlobí stále víc a jak dříve platilo "just works" tak už to neplatí, Apple jde už evidentně jen po penězích a na zákaznících jim nezáleží, hlavně když platí. Proto bych potřebovala radu, kdybych chtěla přejít na Android tak co si pořídit. Měnila bych prakticky všechno.
Na apple linke museli mať z teba väčšiu radosť ako my :).

Obchody kde si si skúšala tovar tiež, chalani dobre klepli klinec po hlavičke :).

Lyon
Droid
Reputace: 19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid

Příspěvek od Lyon » úte 06. lis 2018 10:33:34

Abby píše:Téma se může zamknout.
Tohle vlákno ani nemohlo dopadnout jinak.

don_alex
Administrátor
Reputace: 374
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Příspěvek od don_alex » úte 06. lis 2018 10:41:29

Já používám na pc thunderbird, v něm doinstalované rozšíření na kalendář a podporu google kalendáře a všechno mi tam funguje. Mam v tomto klientu emailové účty na googlu, MS, seznamu, atd., některé na vlastní doméně, několik google kalendářů a mám tam i přístup ke google kontaktům, a všechno funguje úplně v pohodě. Názvy těch rozšíření teď z hlavy nevím, ale dá se to vše vygooglit.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 207
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Re: Prosím radu ohledně přechodu na Android

Příspěvek od ludekbrno » úte 06. lis 2018 10:42:41

Abby píše:Fajn, tak děti se pobavily a teď přestaňte spamovat a vraťte se k tématu, díky.
No je už zcela jasné, kde je chyba a proč tě Apple linka poslala do pr..., protože tohle ani nejtrpělivejší člověk nemůže vydržet dlouhodobě. Opravdu lituju prodejce, kteří v dobré víře, že jsi normální zákazník, udělají tu chybu, že ti něco prodají ;) Mě to bylo jasné hned od prvního vlákna, co jsi tady založila...
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Petr-73
Stálý androiďák
Reputace: 4

Příspěvek od Petr-73 » úte 06. lis 2018 11:02:23

Prosím vás, přestaňte s osobními útoky, není to přece nutné. Stačí tohle vlákno nečíst, když vás nezajímá.

peta809
Droid
Reputace: 22
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peta809 » úte 06. lis 2018 20:16:02

Akorát že tohle vlákno působí na člověka stejně dráždivě, jako červený hadr na býka :-D
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ

Zamčeno

Zpět na „Pokec“