PokecNaformatovana karta na acer L. Zest

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
Pinnena
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 12. úno 2019 9:30:42

Naformatovana karta na acer L. Zest

Příspěvek od Pinnena »

Potrebuji poradit... pametovou kartu jsem si naformatovala jako interní paměť telefonu. Jenže dementni pritel mi rozslapal telefon. Takže displej je k.o. něco tam vidět je ale hodně velká bída. A ja potrebuji dostat data z te karty. S pocitacem to propojit nejde, chce to povolení z telefonu-to bohužel neodkliknu.. a v jiném telefonu to nenacte...prosím poradte jak to z toho dostat? Ale nechci do toho rvat moc peněz dekuji!
sirThomas
Androiďák!
Příspěvky: 378
Registrován: úte 01. bře 2016 10:38:12
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T

Re: Naformatovana karta na acer L. Zest

Příspěvek od sirThomas »

S tím nic neuděláš, karta nepůjde nikde přečíst v jiném zařízení než v tom telefonu. Doporučuju zajít do servisu a tam se poptat.
HTC Mega => HTC EVO 3D => Galaxy Note 3 => Galaxy S8+ Gear Fit2Pro => OnePlus 7T + Amazfit TRex Pro
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Naformatovana karta na acer L. Zest

Příspěvek od sinco »

Jestli telefon podporuje usb host a to nevím, tak připojit myš která nahradí potvrzení dialogu dotykem. pokud OTG nemá tak buď vyměnit displej a nebo pokud je to finančně nerentabilní tak jen připojit ten displej na požadované úkony.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Naformatovana karta na acer L. Zest

Příspěvek od LivArt »

Já bych se nejdřív podíval, jestli není jen naformátovaná na ext2/3/4 a podle toho ji zkusil přečíst.
Tady free nástroj na čtení linuxových FS ve Windows.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“