PokecHledám člověka na nainstalování OS na telefon Le Eco Max 2

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
tomasvlasak
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition

Hledám člověka na nainstalování OS na telefon Le Eco Max 2

Příspěvek od tomasvlasak » ned 24. úno 2019 22:53:00

Zdravím,

hledám ochotného a znalého člověka na pomoc s nainstalováním systému na Le Eco Max 2 X821. Já tam dostal akorát nějakou novější oficiální verzi, ale to je stále dnes už starý android a ještě ke všemu bez Gapss, dle návodů se do instalace přes TWRP atd. pouštět nechci, již v minulosti jsem takto z jiného telefonu jednou cihlu udělal a navíc obecně mám nějaké problémy mezi notebookem a telefonem, že to nějak moc nechtělo komunikovat.

Takže hledám někoho ideálně z Prahy, že bychom se potkali třeba na Chodově a někde v kavárně to nainstalovat. Samozřejmě dle domluvy jsem ochoten něco rozumného zaplatit.

Najde se někdo šikovný?

Mohu vám poradit, jak získat 5% slevu na nákup elektroniky u většiny prodejců + 500 kč vstupní bonus - více info v sz

sirThomas
Androiďák!
Reputace: 9
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T

Re: Hledám člověka na nainstalování OS na telefon Le Eco Max 2

Příspěvek od sirThomas » pon 25. úno 2019 10:51:00

Co jsem koukal tak žádná novější verze než A6 na ten telefon není takže leda na to nahodit TWRP a najít si tu co by fungovala a vyhovovala. Toto je daň za to že se kupují čínské mobily bez podpory. Nedostal ani jednu aktualizaci na novější Android. O bezpečnostních zaplatách jsem taky nic nenašel. Měl jsem v ruce pár těchto číňanů a no kvalita odpovídala budgetu
HTC Mega => HTC EVO 3D => Galaxy Note 3 => Galaxy S8+ Gear Fit2Pro => OnePlus 7T + MiBand 4

Lyon
Droid
Reputace: 19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid

Re: Hledám člověka na nainstalování OS na telefon Le Eco Max 2

Příspěvek od Lyon » pon 25. úno 2019 13:59:56

Custom ROM je dost, takže jedině tak. V případě nouze bych helpnout možné bylo, bydlím kousek od Chodova. Nicméně tento telefon nemám a musel bych si dohledat návod stejně jako ty. Nevím, jestli nemá nějaké specifika.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“