PokecSynchronizace kontaktu s Outlook uctem

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
kubrt.lubos
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: stř 31. črc 2019 12:10:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9

Synchronizace kontaktu s Outlook uctem

Příspěvek od kubrt.lubos »

Ahoj,
mam na Vas velikou prosbu,
uz asi pul roku se odhodlavam prejit z WP10 na Android, ale jelikoz platforma uz prichazi o dulezite veci, koupil jsem si novy telefon, Xiaomi Mi 9,
HW super, jsem velice nadseny, SW, to uz takova slava neni je tam hromada veci, ktere jsou od vyrobce 2x, proste je to takovy hezky neporadek...

O to ale ted nejde, co slo jsem vyhodil a zustal mi celkem prijemny a relativne cisty system.

Jediny problem mam zatim ten, ze mam v MS uctu kontakty, tyto kontakty bych potreboval synchronizova s telefonem a tu je zadrhel, kdyz jsem zkousel nastavit activesync ucet, tak to nejde, nejde ucet nastavit.
Nasel jsem druhou moznost, nainstalovat Outlook z Play a po nastaveni MS uctu je v nastaveni schovana polozka sychronizovat kontakty, to je super a kontakty to stahne, ale pri uprave se uprava vetsinou nepromitne na MS ucet (pri ztrate telefonu prisjdu o zmeny), kdyz vytvorim kontakt na MS uctu, neprida se do kontaktu, jedine co jakz takz zda se funguje, kdyz vytvorim kontakt na telefonu, tak se premitne do MS uctu, ale dlouho jsem myslel, ze to taky nefunguje, protoze to trva dlouho.

Mate prosim nekto zkusenosti s timto problemem?

PS: prevest kontakty na gmail muzu, ale MS ucet a ty kontakty pouzivam i jinde a potrebuju je synchronizovane, coz by pak nefungovalo, mel bych dva rozdilne seznamy kontaktu casem

Dekuji moc
Uživatelský avatar
wallin
Robot
Příspěvky: 949
Registrován: čtv 05. zář 2013 23:46:52
Typ mobilu / ROM: P6_Pro / A.13_Beta

Re: Synchronizace kontaktu s Outlook uctem

Příspěvek od wallin »

jo to je prostě blbý... bratranec dělal harakiri z tohoto článku, ale nakonec prostě "přešel" na jińou platformu, kotakty přepsal na Google účet a synchronizovalprostě 2 účty - Google a Win.
Ono to ve finále není tak strašný, jak se to jeví a případná editace trvá chvilku
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Synchronizace kontaktu s Outlook uctem

Příspěvek od policak »

Proč ti nejde nastavit active sync? V čem je problém?
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
stewe
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: úte 10. črc 2018 11:12:00
Typ mobilu / ROM: SGS20
Mobil 2 / ROM: SGWatch
Bydliště: TT SVK

Re: Synchronizace kontaktu s Outlook uctem

Příspěvek od stewe »

Mal som to isté ako ty, prechádzal som z L950, app outlook nepotrebuješ môžeš použiť hocijakú inú trebars na email (ja požívam bluemail, synchronizuje kontakty obojsmerne aj kalendár a emaily), choď do - nastavenia - kontá a zálohovanie - kontá - pridať konto - vyber activesync a nastav synchronizovať jednotlivé položky. viewtopic.php?f=20&t=82447&p=1167087#p1167061
Samsung Galaxy S9⇒ S20
Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+
Odpovědět

Zpět na „Pokec“