PokecGoogle TV s HDD

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Mozi
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Kontaktovat uživatele:

Google TV s HDD

Příspěvek od Mozi » pon 08. lis 2010 15:32:13

Poslední dobou se poohlížím po novém mediálním centru, ale zároveň se mi líbí Google TV. Chtěl bych se teda zeptat jestli nemáte někdo informace zda nějaká firma nepřipravuje mediální centrum v němž by běžela Google TV a bylo by do něj možné vložit disk popřípadě i mechaniku?

HTC DESIRE

yxyxyx
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: SGS3
Kontaktovat uživatele:

Re: Google TV s HDD

Příspěvek od yxyxyx » pon 08. lis 2010 15:54:23

Mě by hlavně zajímala informace, jak to bude s podporou v ČR a jak to bude s lokalizací a cenami... Myslím tím měsíční poplatky... Google centrum bude fajn věc díky připojení k internetu nahradí htpc, samozřejmě buď interní a nebo nějaký externí HDD bude potřeba(nevím jak je to s kompatibilitou), jinak by to ztrácelo část svého významu...
Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2,Motorola Defy CM7, HTC Desire(prodáno), Acer S100 Liquid(prodáno), N85(prodáno), HP 114(prodáno)

Autor tohoto vlákna
Mozi
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Kontaktovat uživatele:

Re: Google TV s HDD

Příspěvek od Mozi » pon 08. lis 2010 16:08:01

vím že existuje krabička s Google TV od logitechu, ke které je možno připojit extérní HDD, ale radši bych právě interní, protože už tak mám ve stěně dost různých zařízení. Cen ani lokalizace se nijak zvlášť nebojím, ale nevím jak to myslíš s těmi poplatky, lépe řečeno s poplatky za co?
HTC DESIRE

Odpovědět

Zpět na „Pokec“