PokecSpráva aplikací "po spuštění"

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
electricCZ
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Twitter: @electricCZ
Rom: 4.4 Stock
Kontaktovat uživatele:

Správa aplikací "po spuštění"

Příspěvek od electricCZ » sob 13. lis 2010 19:39:45

Zdravím přítomné,
jsem relativně čerstvě, cca 3 týdny, zmigrovaný dlouholetý uživatel WinCE platformy na Android, konkrétně mám HTC Desire (Froyo) Systém se mi celkem pasuje, ale chybí mi jedna věc a to možnost nastavení, jaké aplikace se mi spouští po startu systému, něco jako "msconfig" ve Win. Dá se něco takového na nerootnutý telefon dostat ? Vadí mi nejvíc "akcie a facebook", které nepoužívám a ani se nechystám.
Vím o možnosti používání Task killerů, včetně automatického zabíjení aplikací, ale nepovažuji tyto killery za dobrou věc.
Díky za podněty.

Mám Android rád, ale všeho s mírou.

THW
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Note II
Rom: Stock - zatím ;)

Re: Správa aplikací "po spuštění"

Příspěvek od THW » sob 13. lis 2010 19:52:28

Vím o možnosti používání Task killerů, včetně automatického zabíjení aplikací, ale nepovažuji tyto killery za dobrou věc.
To nepovažuješ správně :yes: , Android si tyhle věci opravdu o šéfuje sám a lépe.
Facebooku a akciím start po zapnutí systému zakázat nemůžeš a pokud využiješ služeb nějakého task killeru, tak si rač všimnout, že akcie se do pár vteřin znovu spustí, takže je task killer bude pořád vesele killovat a dosáhneš jenom zvýšené spotřeby.
Pokud se chceš app zbavit, potřebuješ ROOT, pokud jenom schovat (aby se nezobrazily v menu), tak stačí třeba Launcher pro (je to ale launcher nahrazující sense, takže pokud ti vyhovuje..).
Neexistují velké problémy, pouze malá kladiva.

Petr22
Androiďák!

Re: Správa aplikací "po spuštění"

Příspěvek od Petr22 » sob 13. lis 2010 20:52:42

No nevím že by si android něco ošéfoval lépe, když mu dojde paměť, tak klidně killne i sense a pak po návratu na plochu musí člověk čekat než se sense znova načte. Pokud máte na ploše víc widgetů, tak si chvíli počkáte a právě proto používám task killer, abych zabil aplikace, které už nepoužívám a které se samozřejmě nespouštějí samy. To si ale musíte nastavit sami.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“