PokecDesire vs. Desire HD

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Cico
Nové Androidě
Reputace: 0

Desire vs. Desire HD

Příspěvek od Cico » pon 15. lis 2010 19:08:47

Caute, rozmyslam o kupe HTC Desire
Viete mi povedat aky je rozdiel medzi desire a desire HD a je ten rozdiel citelny ? Teraz mam iPhone 3GS a chcel by som prejst na HTC. Najviac vyzadujem od mobilu kvalitny internetovy prehladac, spravu mailov, sem tam pozriet nejaky DviX a nieco odfotit...
Desire vs. Iphone 3GS, ktory je lepsi ???

Diky

xsniperx
Nové Androidě

Re: Desire vs. Desire HD

Příspěvek od xsniperx » pon 15. lis 2010 19:40:21

co se tyce fotaku, ma 5 Mpix, tady mas galerii, aby sis mohl srovnat kvalitu fotek

Kód: Vybrat vše

http://galerie.mobilmania.cz/showgallery.php?si=&perpage=24&sort=2&cat=all&pid=1271
jinak od zakladu mas na kazdem HTC celkem prijemny a prehledny emailovy klient, internetovy prohlizec umi flash, zarovnava automaticky pri zoomovani text, navic na Desire mas Amoled displej, ktery se vyznacuje jasnymi barvami oproti ostatnim telefonum, filmy si muzes v klidu poustet bez sekani, diky 1 GHz procesoru bez konverze, pomoci programu Rock Player napriklad
- jediny, na co si dej bacha, at nechytnes kus, ktery by fotil s ruzovym stredem, poznas to snadno, pretahnes fotky do PC a v nahledu budes mit ve stredu ruzovy nadech, kup telefon pres internet v nejakem obchodu, at jej kdyztak muzes vratit, promin, ale neni to bezpredmetne, htc delaji vyborne telefony, ale fotaky jim nejak ujizdi
SE Xperia Pro (Black)

malcor
Stálý androiďák

Příspěvek od malcor » úte 16. lis 2010 7:51:39

Desire s Amoledem už koupí těžko. Ty už se nedělají. Jinak teda já mám Desire, Desire HD jsem si ošahal a jediný co bych z něj bral je ta vnitřní pamět, se kterou na Desiru (ne rootnutým) bojuju.
Samsung Galaxy Nexus, Oficiální ROM bez Rootu
Twitter: PremekK

yxyxyx
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: SGS3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yxyxyx » úte 16. lis 2010 8:28:30

Přesně tak... Taky jsem měl možnost vyzkoušet si Desire HD, líbí se mi ta mřížka reproduktoru a vnitřní paměť, jinak designově se mi tolik nelíbí, je takovej moc hranatej... Co mi docela vadí, že odendali z Desire HD trackball a že už nemá HW tlačítka... Ty kapacitní sice nejsou nejhorší - sám jsem je používal na Aceru Liquid, ale když si člověk zvykne na HW, tak u těch senzorových si pak neni úplně jistej... Ale určitě to nebude žádný problém... Jinak SLCD displej by mi nevadil, pokud to člověk nedá vyloženě vedle sebe, nebo se na to nezaměří, tak má taky dost slušnej obraz.. Ale amoled se mi určitě líbí víc :-) Na druhou stranu, pokud bude člověk hodně koukat na filmy a nevadí mu velká placka, doporučil bych DHD, má i rychlejší grafický chip, takže časem bude mít stále výkonostní rezervy, zato obyčejný Desire bude dle mého za chvíli nutné minimum(aby si člověk něco zahrál)...
Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2,Motorola Defy CM7, HTC Desire(prodáno), Acer S100 Liquid(prodáno), N85(prodáno), HP 114(prodáno)

-Pavel-
Kyborg
Reputace: 62
Typ mobilu / ROM: Galaxy S10+ / G975FXXS9DTI8

Příspěvek od -Pavel- » úte 16. lis 2010 9:02:51

Samsung Galaxy S10+ Prism Black - XEZ (G975FXXS9DTI8) Říjen - Spigen Case Liquid Air Matte Black
QuadCore i5-8300H 4.00GHz / Kingston 32GB DDR4 / GTX 1050 4GB / ADATA XPG SSD 512GB / Seagate HDD 1TB / WD HDD 750GB

Odpovědět

Zpět na „Pokec“