PokecMotorola milestone

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
11bruno4
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Motorola Milestone Droid 1Ghz

Motorola milestone

Příspěvek od 11bruno4 » pon 22. lis 2010 20:44:22

Jsem tady uplne novy a o androidu envim skoro nic. Koupil sem si novou MM, bohuzel v anglictine. Je na to vubec cestina, nebo nejaky manual, uzavatelska prirucka, nebo neco? V krabici sem nic takoveho nemnel a potreboval bych pomalu zasvetit do sveta androidu co udelat jako prvni atd..

ramon edit: je opravdu třeba dávat světu najevo že jsi čuně? Je opravdu problém si to po sobě alespoň přečíst a opravit si překlepy? Doplnil jsem do toho paskvilu alespoň interpunkci aby to bylo trošku čitelný.

Wexter
Droid
Typ mobilu / ROM: Vždycky nějaký nový
Twitter: tomasocadly
Tablet: iPad :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola milestone

Příspěvek od Wexter » pon 22. lis 2010 20:49:02

Nejprve si přečti pravidla tohoto fora ! Nikoho nezajímá, že nic nevíš, ale mohl by jsi umět hledat ! Neznalost pravidel neomlouvá !

GRaven
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Lenovo P780

Příspěvek od GRaven » pon 22. lis 2010 21:02:45

Málo kdy souhlasím s takovýma tvrdýma reakcema ale svatá pravda. Používej vyhledávání a nebo si pročti celou sekci o MM.

Autor tohoto vlákna
11bruno4
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Motorola Milestone Droid 1Ghz

Příspěvek od 11bruno4 » pon 22. lis 2010 21:29:20

No urcitou kritiku beru ale vyjadrovat se k tomu radsi nebudu..
smejdim tu po foru uz asi dva tydny ale stejne romu neorzumim kdyz nevim o androide skoro nic...
A manul v cz jsem hledal vsude mozne a proto ze ho nemuzu najit tak se ptam myslim ze ani neni, a pisu to do POKECU tam se muzou psat i vetsi kraviny...

Nevite nekdo jak se vpinaji aplikace na milestone? Kdyz zapnu hru a neni tam exit nevim jak vypnout. Dam jen sipku zpet ale aplikace je stale spustena a ulozena v romce, nebo tam nekde pak zapnu jinou hru a ta uz mi tra sem tam sekne a taky nektere aplikace stle bezi koukal jsem na to v batery use

ramon edit: tak na tohle nemám, tady opravdu nejde rozšifrovat co jsi chtěl říct. Vezmi si pravidla českýho jazyka a zopakuj si pravopis, protože tohle je horror. A neoháněj se tady tím že pro tebe je to tak jednodušší. Jsi prase, kterýmu ani nezáleží na tom, že nikdo tvůj příspěvek nepřečte a nepochopí. A jak ti má někdo pomoct, když nikdo nepochopí o co ti jde?

martan1981
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Příspěvek od martan1981 » pát 26. lis 2010 8:06:33

Ja ti bruno vôbec nerozumiem. Ak si taký antitalent že nevieš s telefónom ani zavolať, tak si si radšej s smart nemal vôbec kupovať. A ak sa chceš opýtať niečo konkrétne, tak sa pytaj konkrétne. Aplikácie zatváras exitom alebo šípkou späť. Servisná časť programu ti môže zostať aktívna. Napríklad skype tlačítkom späť zavries aplikáciu ale servisná časť ide na pozadí a teda si stále online.

@telefon    

Odpovědět

Zpět na „Pokec“