HTC G1 - Obecná diskuzeProblém s kontakty

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
pprcekk
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Htc g1

Problém s kontakty

Příspěvek od pprcekk » úte 17. zář 2013 15:10:54

Zdravím,prosím Vás mám tento problém poprvé.. :D
Jelikož se mi včera po prvé smazaly kontakty tak sem si je chtěla ipmortovat ze sim do tel. Boužel mi to píše "Omlouváme se proces.android.process.acore byl neočekávaně ukončen. Opakujte prosím akci." Nevím co s tím.. :D Pomoooc :D
Naposledy upravil(a) pRo_lama dne pát 20. zář 2013 15:38:39, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upravený názov témy!

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: LG Nexus 5x
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Stock (Oreo)
Kontaktovat uživatele:

Re: kontakty?

Příspěvek od Mishack » úte 17. zář 2013 15:30:48

1. Stahnout jiny dialer (exDialer napr.)
2. Naimportovat kontakty ze SIM
3. Synchronizovat kontakty na Google ucet
4. ...již nikdy neřešit vymazáni/ztrátu kontaktu apod. hovadiny.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root)
www.mishack.cz | Google+

sanda
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: alcatel one touch 903D
Tablet: asus transformer

Příspěvek od sanda » pát 20. zář 2013 9:15:35

Mam rovnaky problem, kupila som novy alcatel (mam aj predosly s ktorym nemam problemy) , vlozila don sim kartu z ineho telefonu, ked kliknem na kontakty da mi ten isty napis: lutujem....
Stiahla som si ex Dialer ako je napisane tu hore, bol nainstalovany, ale nic sa nezmenilo. Ja som s tym nic nerobila, nemazala a ani nekopirovala, jednoducho som sa do kontaktov nedostala. Ked zavolam na toto cislo, tak mi ale ukaze meno volajuceho, alebo ked mu dam hlasovy prikaz, tak mi ukaze, koho volam. Kontakty pozna, ale sa nedostanem na ne kliknutim. Ja som uplne jednoduchy uzivatel androidu telefonu a tabletu, nepoznam nejake triky, takze by som prosila o vyriesenie problemu....

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: LG Nexus 5x
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Stock (Oreo)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » pát 20. zář 2013 10:00:23

Jeste to muze byt nastavenim viditelnosti. V exDialeru dej menu --> Language and Filter --> Display Options ... tam lze nastavit, jake kontakty maji byt viditelne.

Pak bych ale urcite otevrel aplikaci "Lidé" (jsou to konktakty). Tam dej Menu --> Import/export --> Import from SIM card ... a vsechny kontakty si importovat na Google ucet.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root)
www.mishack.cz | Google+

aldabubo
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: momentálně žádný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aldabubo » pát 20. zář 2013 12:00:21

V kontaktech musíš vybrat, jaké kontakty zobrazit. V exDialeru to jde v menu, v aplikaci Lidé taky. Podle toho, co chceš používat, tam si to nastav. EXDIALER je ale uživatelsky perfetní. ....používám ho na všech telefonech.
V každém případě veechny kontakty do googlu.
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert

Odpovědět

Zpět na „HTC G1 - Obecná diskuze“