Akumulátory (interní i externí) a nabíječkyExterní baterie LG G2

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Zajdixs
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Tlacitkova Nokie

Externí baterie LG G2

Příspěvek od Zajdixs » ned 06. pro 2015 18:25:07

Zdravím ;)
Snad mi tady někdo dokáže poradit.
Ráda bych pořídila manželovi externí baterii, problém je, že bych chtěla, aby fungovala na oba naše telefony, tedy LG G2 a Iphone 4S. Bohužel tomu ani trošku nerozumím, tchán si nějakou externí koupil, ale LG se mi na tom vůbec nenabíjí,jen indikuje připojení usb a tím to končí. Proto si myslím, že nemůžu koupit jen tak ledajakou.

Doufám, že jsem myšlenky nějak srozumitelně napsala.

Díky za tipy

Wulfher
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Huawei P20 Pro

Re: Externí baterie LG G2

Příspěvek od Wulfher » pon 07. pro 2015 15:14:52

Ahoj, já jsem teď našel velmi dobrý test kde srovnávají Powerbanku od Xiaomi versus Zenpower od Asusu.

http://www.unbox.ph/gadget/xiaomi-mi-po ... d-to-head/
Tak podle tohoto testu bych si pořídil Asus Zenpower 10050mAh. Oproti Xiaomi MI powerbank se rychleji nabíjí a má větší účinnost (80-85% proti 76%).
Na Alze se prodává Asus Zenpower ve 4 barvách za 699,-Kč https://www.alza.cz/asus-zenpower-10050 ... .htm#popis

Xiaomi Mi Powerbank NDY-02-AD (10000mAh) seženeš podle Heureky v ČR od 550Kč.

Pak je ještě dobrý srovnávací test na Mobilmanii
http://www.mobilmania.cz/titulni-strana ... ticleStart

ale powerbanku od Asusu tam netestujou a od Xiaomi mají 16000mAh variantu NDY-02-AL - prodává se od 770,- Kč

Podle mě na 2 telefony bohatě stačí výše zmíněný Asus Zenpower 10050mAh z Alzy, nehledě na to koupíš, vyzkoušíš a buď necháš nebo vrátíš :-) u Alzy se během 14 dnů dá vrátit zboží bez problémů a dá se tam i prodloužit vrácení bez udání důvodu za určitý poplatek na 1 měsíc :palec:

Autor tohoto vlákna
Zajdixs
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Tlacitkova Nokie

Příspěvek od Zajdixs » stř 09. pro 2015 11:24:19

Díky, takže kromě kapacity nemusím koukat vůbec na nic? Nebyla jsem si jistá těmi volty/ampéry nebo tak, abych nějak nepřepálila baterii :) :DD nebo naopak, aby to vůbec šlapalo.

Tak díky za reakci, s tou Alzou a prodlouženou možností vrácení je to super tip :palec:

Wulfher
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Huawei P20 Pro

Příspěvek od Wulfher » pon 14. pro 2015 16:26:02

V podstatě tebe jako obyč. spotřebitele by měla zajímat kapacita, velikost nabíjecího proudu (to je důležité aby jsi věděla za jak dlouho dokážeš nabít telefon a powerbanku), cena, vzhled. Samozřejmě nás techniky pak ještě zajímá ta 1. recenze kde jsou ty powerbanky rozebraný a vidíme značku baterií a použitých komponent. Pro tebe je zajímavá ta 2 recenze kde je vše řádně vysvětleno a změřené nabíjecí, vybíjecí proudy + časy a skutečná kapacita. Jinak z těch značek co ve 2 testu probírají bych podle značky výrobce koupil Xiaomi (Čínský výrobce - kvalitní levné věci), APC (výrobce záložních zdrojů), GP (výrobce baterií).

Eurocase :no: tomu se zdaleka vyhni!!!. Vyrábí zdroje do PC z nekvalitních součástek, zdroje většinou těsně po záruční době shoří!! Tak powerbanku na součástkách ošidil určitě taky :!:

Odpovědět

Zpět na „Akumulátory (interní i externí) a nabíječky“