Akumulátory (interní i externí) a nabíječkyBaterie Li-Pol do noname tabletu

Patří sem nabíječky a zařízení na dodávání energie všeho druhu

Moderátoři: Libb, Libb

Odpovědět
lactarius
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pon 19. lis 2018 18:12:43
Tablet: Archos Access 1013g

Baterie Li-Pol do noname tabletu

Příspěvek od lactarius »

Ahoj, jedná se o 7" tablet, který při bootu vystavuje logo UMAX (kdysi slušné scannery), takže to je cosi z říše za Velkou zdí, jde o to že byl poměrně svižný a když mu došla baterka, přišlo mi škoda ho jen tak vyhodit. Tak jsem to rozloupnul a zjistil, že je v tom akumulátor se dvěma vývody a psanými parametry 3.7V, 2800mAh a rozměry cca 90x70x4mm - který se určitě dá sehnat - ale v Shenzenu. Dá se tady něco podobného pořídit?
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Baterie Li-Pol do noname tabletu

Příspěvek od policak »

Na aku budou i další údaje, pokud je neumíš opsat, zkus je ofotit. Pokud jde pustit, hodilo by se i přesné označení modelu v sekci Nastavení - Systém.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
lactarius
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pon 19. lis 2018 18:12:43
Tablet: Archos Access 1013g

Re: Baterie Li-Pol do noname tabletu

Příspěvek od lactarius »

Už ho bohužel nepustím, nicméně je to Visionbook.
Podle desky EM-T8370 - vzhled naprosto sedí.
Na akumulátoru jsou další údaje: baterie.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Baterie Li-Pol do noname tabletu

Příspěvek od policak »

#Aliexpress US $6.17 33%OFF | brand new battery 307095 3.7V 2500mAh Lithium Tablet polymer battery with Protection Board For Tablet PC U25GT
https://a.aliexpress.com/_dXz7DIn

Ve stručnosti, ten kód 307095 určuje rozměry packu, v tomto případě 3x70x95 mm. Podle nich a případného počtu vodičů a eventuálně jejich zakončení nějakými konektory najdi příslušnou baterii.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
lactarius
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pon 19. lis 2018 18:12:43
Tablet: Archos Access 1013g

Re: Baterie Li-Pol do noname tabletu

Příspěvek od lactarius »

Super, díky moc - je tedy fakt, že já jsem při tom hledání na něco narazil, např. tady (proto jsem psal Shenzen), nebo tady (to jsem považoval za relevantní, protože je to přecejenom česká firma - a je to přesně ono, pouze +/- vývody). Vzhledem k tomu, že ten tablet stál nový 1600,-, nemíním samozřejmě dát za novou baterku litr, to je nesmysl. Tak ten AliExpress by se tedy dal vyzkoušet. Díky ještě jednou za rychlou reakci, předtím jsem sem dával dotaz ohledně bootloop u jiného tabletu a ten bohužel zůstává už několik měsíců bez povšimnutí. Dík!
Odpovědět

Zpět na „Akumulátory (interní i externí) a nabíječky“