Paměťové kartyztráta dat

Moderátoři: Libb, Libb

Odpovědět
vysi266
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 10. zář 2016 10:39:06
Typ mobilu / ROM: Huawei P9

ztráta dat

Příspěvek od vysi266 »

zdravím a prosím o radu ... na svem 2. telefonu Vodafone Smart Prime 7 mi psal system ze mám plnou pamet tak jsem si koupil sd kartu vlozil jsem ji do telefonu a kliknul na tlacitko "migrovat data" vypadalo to že vše proběhnulo v pořádku v kolonce "úložiště" jsem viděl že na kartě jsou data o objemu 2,7 GB coz by odpovídalo ježe když jsem otevřel galerii tak jsem tam neměl ani jednu fotku .... a když vložím sd kartu do počítače tak mi to píše že před použitím ji musím nejdříve formátovat což e kravina a přišel bych o vše .... díky za rady
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: ztráta dat

Příspěvek od ludekbrno »

No, pravděpodobně už jsi o ně přišel. Při migraci došlo k nějaké chybě. Zvolils bohužel ten nejblbější možný postup. Data se mezi různými úložišti zásadně nepřesouvají, ale zkopírují a teprve po ověření, že jsou v novém umístění v pořádku, je můžeš smazat z původního úložiště. A k tomu ještě bys v každém okamžiku měl mít od důležitých dat záložní kopii na nezávislém úložišti. Kdo toto nedělá, tak s téměř 100% jistotou dříve či později o data přijde, protože kterékoliv paměťové médium může kdykoliv bez varování zdechnout. Můžeš jen zkusit udělat ten formát (pouze rychlý) a pak zkusit nějaký SW na obnovu dat, např. Recuva.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
vysi266
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 10. zář 2016 10:39:06
Typ mobilu / ROM: Huawei P9

Re: ztráta dat

Příspěvek od vysi266 »

ted jsem zkošel program Dr.fone a ta data mi to na paměťovce našlo ale bez placene verze programu je neobnovim :/ nemáte nějaký program ktérý to zvládne a je zdarma :?:
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: ztráta dat

Příspěvek od ludekbrno »

Co ta Recuva? Ta je zdarma.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
vysi266
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 10. zář 2016 10:39:06
Typ mobilu / ROM: Huawei P9

Re: ztráta dat

Příspěvek od vysi266 »

už vím co jsem udělal za blbost ... nastavil jsem sd kartu jako interni uloziste a kdyz pripojim k pc tak mi to ukaze jen 3gb interni uloziste ale tu 16 GB kartu ne :/ co ted
Odpovědět

Zpět na „Paměťové karty“