ZabezpečeníCerberus

Správa hesel, šifrování, ochrana proti krádeži, soukromí.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
iiic
Stálý androiďák
Příspěvky: 228
Registrován: pon 27. pro 2010 10:15:58
Typ mobilu / ROM: LG G6
Twitter: iiic
Tablet: tf201 - Asus Eee Pad Transformer Prime
Rom: CyanogenMod
Bydliště: City 17
Kontaktovat uživatele:

Cerberus

Příspěvek od iiic »

Perfektní program pro hledání odcizeného přístroje...
ostatně popis si můžete přečíst v marketu: https://market.android.com/details?id=c ... d.cerberus

Před čase jsem zkoušel všechny podobné nástroje a tenhle se mi zdál nejlepší (má bonusové funkce pro rootnutý přístroj) tak jsem si koupil licenci. Verze v marketu je zdarma týden a pak buď koupíte licenci za 3 éčka nebo končíte.


EDIT: akce zdarma skončila... nevím jak se v phpBB dělá přeškrtnutí (del element), tak jsem text alespoň zmenšil.
Naposledy upravil(a) ramon.dexter dne ned 07. srp 2011 18:35:37, celkem upraveno 2 x.
Důvod: on je problém to prostě a jednoduše smazat?? Tvl, lidi, přemejšlejte občas...
Uživatelský avatar
locomachine
Androiďák!
Příspěvky: 279
Registrován: pát 04. úno 2011 13:24:42
Typ mobilu / ROM: Lenovo Phab Plus
Tablet: Lenovo N300
Rom: stock Android 4.4.2
Kontaktovat uživatele:

Re: Cerberus

Příspěvek od locomachine »

Stáhnul jsem, retvítnul, a čekám na licenci, můžeš, prosím, napsat jak to probíhá. Dík
Lenovo Phab Plus, stock 5.0.2
Uživatelský avatar
iiic
Stálý androiďák
Příspěvky: 228
Registrován: pon 27. pro 2010 10:15:58
Typ mobilu / ROM: LG G6
Twitter: iiic
Tablet: tf201 - Asus Eee Pad Transformer Prime
Rom: CyanogenMod
Bydliště: City 17
Kontaktovat uživatele:

Re: Cerberus

Příspěvek od iiic »

locomachine píše:Stáhnul jsem, retvítnul, a čekám na licenci, můžeš, prosím, napsat jak to probíhá. Dík
Jak bude probíhat tahle akce nevím... ale při normální platbě se licence váže na uživatelské jméno (počítá se s tím, že jeden člověk může mít na jednu licenci několik android přístrojů). Jak vymysleli tohle nevím... třeba by se mohli zeptat twitteristů na jejich uživatelské jméno v aplikaci a pak mu licenci přidělit, ale to skutečně jen hádám.
Uživatelský avatar
locomachine
Androiďák!
Příspěvky: 279
Registrován: pát 04. úno 2011 13:24:42
Typ mobilu / ROM: Lenovo Phab Plus
Tablet: Lenovo N300
Rom: stock Android 4.4.2
Kontaktovat uživatele:

Re: Cerberus

Příspěvek od locomachine »

Tak to opravdu funguje, myslím to bezplatné dostání licence. Udělal jsem retvít, a po několika desítkách minut přišel dotaz jaké uživatelské jméno se má aktivovat, jediný problém byl, že očekávali odpověď přes twiter, ale proto že mě nesledovali, tak jsem musel odpověď odeslat mejlem na podporu a pak už přišlo upozornění, že bylo aktivováno. Takže dík za info. :)
Lenovo Phab Plus, stock 5.0.2
somro
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 28. črc 2011 20:53:33

Re: Cerberus

Příspěvek od somro »

mam otasku co ak mi telefon ukradnu a doticni na v mobile obnovit tovarenske natstavenia a sformatuje sd kartu? co v takom pripade??? predca vsetki programi budu vimazane, podla mna riesenie je iba ak bi sa tento program choval ako sistemovi a nedal bi sa vimazat,, ?????
Jiri.Sko
Stálý androiďák
Příspěvky: 109
Registrován: pát 13. srp 2010 11:37:19
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Premium
Tablet: Xiaomi Mi Pad 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Cerberus

Příspěvek od Jiri.Sko »

Ano, program se může chovat jako "systémový" (můžeš ho integrovat do ROM), takže ani obnovení továrního nastavení a smazání SD karty program neodstraní. ;)
Uživatelský avatar
MrPedro
Robot
Příspěvky: 1248
Registrován: sob 31. led 2009 18:26:23
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71
Bydliště: Teplice

Re: Cerberus

Příspěvek od MrPedro »

somro píše:mam otasku co ak mi telefon ukradnu a doticni na v mobile obnovit tovarenske natstavenia a sformatuje sd kartu? co v takom pripade??? predca vsetki programi budu vimazane, podla mna riesenie je iba ak bi sa tento program choval ako sistemovi a nedal bi sa vimazat,, ?????
To nevadi, alespon budes mit cas, doucit se gramatiku.
To je bes :(
.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.
somro
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 28. črc 2011 20:53:33

Re: Cerberus

Příspěvek od somro »

Jiri.Sko píše:Ano, program se může chovat jako "systémový" (můžeš ho integrovat do ROM), takže ani obnovení továrního nastavení a smazání SD karty program neodstraní. ;)
takze ak tomu spravne rozumiem tak to treba mat rom v pc vlozit donej program a potom nahodit do telefonu? alebo sa to da dodatocne hned do telefonu? pretoze nechce sa mi moc menit romku na htc sensation pretoze tej nic nechiba. a aj koli moznej reklamacii vbuducnosti.
Uživatelský avatar
Krokodyl
Droid
Příspěvky: 2480
Registrován: úte 16. úno 2010 21:02:59
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Bydliště: Porta Bohemica
Kontaktovat uživatele:

Re: Cerberus

Příspěvek od Krokodyl »

Ano můžeš vložit i do telefonu, ale k tomu potřebuješ práva root.
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT
somro
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 28. črc 2011 20:53:33

Re: Cerberus

Příspěvek od somro »

vies mi prosimta poskitnut neaki navod???? aj tak vopred diki
Uživatelský avatar
iiic
Stálý androiďák
Příspěvky: 228
Registrován: pon 27. pro 2010 10:15:58
Typ mobilu / ROM: LG G6
Twitter: iiic
Tablet: tf201 - Asus Eee Pad Transformer Prime
Rom: CyanogenMod
Bydliště: City 17
Kontaktovat uživatele:

Re: Cerberus

Příspěvek od iiic »

somro píše:vies mi prosimta poskitnut neaki navod???? aj tak vopred diki
Návod zde:
https://www.cerberusapp.com/help.php
pod odkazem 'I have a rooted device. Can i get additional features?' (pro otevření potřeba zapnutý javascript)

Osobně jsem si jednoduše stáhl .apk pustil ES správce souborů a zkopíroval aplikaci do '/system/app'.
Následně je dobré se ještě přihlásit do webového rozhraní na https://www.cerberusapp.com a tam vybrat možnost, která skryje aplikaci z telefonu (znovu přes stránku se dá znovu zobrazit)... pak není nikde v telefonu poznat že se tam daná aplikace vyskytuje.
No nikde, to kecám v '/system/app' ji může kdokoliv najít, jak se zbavit tohoto bezpečnostního rizika jde ale jen obtížně.
Uživatelský avatar
iiic
Stálý androiďák
Příspěvky: 228
Registrován: pon 27. pro 2010 10:15:58
Typ mobilu / ROM: LG G6
Twitter: iiic
Tablet: tf201 - Asus Eee Pad Transformer Prime
Rom: CyanogenMod
Bydliště: City 17
Kontaktovat uživatele:

Re: Cerberus

Příspěvek od iiic »

locomachine píše:Tak to opravdu funguje, myslím to bezplatné dostání licence. Udělal jsem retvít, a po několika desítkách minut přišel dotaz jaké uživatelské jméno se má aktivovat, jediný problém byl, že očekávali odpověď přes twiter, ale proto že mě nesledovali, tak jsem musel odpověď odeslat mejlem na podporu a pak už přišlo upozornění, že bylo aktivováno. Takže dík za info. :)
Tohle je podivné... na twitteru jde přece vždy odpovědět (Replay) na jakýkoliv tweet a sledování z jakékoliv strany na to nemá vliv. Stejně tak jde kohokoliv zmínit (Mention)... tohle jsou sice viditelné metody komunikace, ale myslím, že není důvod tajit své uživatelské jméno v aplikaci. Pokud by to přesto chtěl někdo zaslat neviditelně, tak od toho jsou zprávy (Messages) a ty jdou zaslat komukoliv koho já sleduji.
Milos1111
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: pát 28. led 2011 20:29:43
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: Cerberus

Příspěvek od Milos1111 »

iiic píše:Perfektní program pro hledání odcizeného přístroje...
ostatně popis si můžete přečíst v marketu: https://market.android.com/details?id=c ... d.cerberus

Před čase jsem zkoušel všechny podobné nástroje a tenhle se mi zdál nejlepší (má bonusové funkce pro rootnutý přístroj) tak jsem si koupil licenci. Verze v marketu je zdarma týden a pak buď koupíte licenci za 3 éčka nebo končíte.

No nepíšu sem abych ho vychvaloval ale proto že do konce měsíce můžete zmíněné 3€ ušetřit... rozdávají se licence zdarma za retweet... viz: https://twitter.com/cerberusapp/status/ ... 7903621120

Takže zajímavá příležitost pro ty co neradi platí.
Zdravím, nemohol by si prosím ťa napísať presný návod, ako spraviť ten "retweet"? Ja nie som zaregistrovaný na Twitter-i.
Stačí sa tam zaregistrovať a potom čo?

Vďaka za odpoveď.
Uživatelský avatar
wiktor
Stálý androiďák
Příspěvky: 153
Registrován: úte 17. kvě 2011 8:42:12
Typ mobilu / ROM: Lenovo A1000
Tablet: Alcatel Pixi 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Cerberus

Příspěvek od wiktor »

Cerberus je super. Minulý týden jsem koupil licenci.
tv v androidu - http://televizevmobilu.wz.cz/
Nezávislé internetové hudební vysílání - KLIK TV http://klik-tv.net/
POBI
Stálý androiďák
Příspěvky: 191
Registrován: ned 02. led 2011 16:36:10

Re: Cerberus

Příspěvek od POBI »

Tak jsem retweetnul a licence nikde:(((

Jinak jak udělat retweet? Musíš se zaregistrovat na twitter a kliknout na odkaz výše a tam kliknout právě na položku retweet.
SAMSUNG GALAXY S, rooted, speedmod-k13a.500hz, Darky 9,3
Uživatelský avatar
iiic
Stálý androiďák
Příspěvky: 228
Registrován: pon 27. pro 2010 10:15:58
Typ mobilu / ROM: LG G6
Twitter: iiic
Tablet: tf201 - Asus Eee Pad Transformer Prime
Rom: CyanogenMod
Bydliště: City 17
Kontaktovat uživatele:

Re: Cerberus

Příspěvek od iiic »

Retweet je obdoba Sdílet (Share) tlačítka z facebooku... funguje úplně stejně. U vybraného příspěvku kliknu na odkaz retweet a je hotovo.

Možná působí trochu samoúčelně pokud tyhle retweety dělají úplně nové holé účty twitteru, ale nevím. XD
Uživatelský avatar
Dlaha
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: úte 01. úno 2011 0:01:51

Re: Cerberus

Příspěvek od Dlaha »

Retweetnul jsem a po pár hodinách mi napsali a už mám licenci. Je to paráda.

A taky jsem si kvůli tomu zakládal účet na twitteru :D
Uživatelský avatar
iiic
Stálý androiďák
Příspěvky: 228
Registrován: pon 27. pro 2010 10:15:58
Typ mobilu / ROM: LG G6
Twitter: iiic
Tablet: tf201 - Asus Eee Pad Transformer Prime
Rom: CyanogenMod
Bydliště: City 17
Kontaktovat uživatele:

Re: Cerberus

Příspěvek od iiic »

Tak už je to černé na bílém na twitteru XD
https://twitter.com/cerberusapp/status/ ... 6698198018
Odteď už zase všichni platí! ... jo a zanedlouho vyjde nová verze.

Na další akci zdarma si asi budeme muset počkat do 100 000 uživatelů... a to buhví jestli.
somro
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 28. črc 2011 20:53:33

Re: Cerberus

Příspěvek od somro »

ma tu niekto skusenosti s programom cerberus?? mam root takze som cerberus prekopcil do system/app tak ako sa pise na ich stranke ale po obnoveni tovarenskich natstaveni sa cerberus vimazal a telefon uz nespolupracuje s s programom. ale v priecinku sa stale nachadza.
Uživatelský avatar
iiic
Stálý androiďák
Příspěvky: 228
Registrován: pon 27. pro 2010 10:15:58
Typ mobilu / ROM: LG G6
Twitter: iiic
Tablet: tf201 - Asus Eee Pad Transformer Prime
Rom: CyanogenMod
Bydliště: City 17
Kontaktovat uživatele:

Re: Cerberus

Příspěvek od iiic »

Pořád je co slavit ! XD
... aneb promo na víkend: https://twitter.com/cerberusapp/status/ ... 7509572609
Uživatelský avatar
wiktor
Stálý androiďák
Příspěvky: 153
Registrován: úte 17. kvě 2011 8:42:12
Typ mobilu / ROM: Lenovo A1000
Tablet: Alcatel Pixi 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Cerberus

Příspěvek od wiktor »

Doporučuji.
tv v androidu - http://televizevmobilu.wz.cz/
Nezávislé internetové hudební vysílání - KLIK TV http://klik-tv.net/
revol
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: pát 19. lis 2010 15:24:43
Typ mobilu / ROM: Huawei G6 LTE

Re: Cerberus

Příspěvek od revol »

Tak uz testuju a par poznatku:

- proc nejdou editovat sms prikazy? Zaprve se mi moc nelibi ze musim psat heslo, ikdyz aplikace potlaci prijeti zpravy a za druhe se ji nepamatuju, ani ted si jeste nepamatuju nazev aplikace,natoz za nekolik mesicu az to budu potrebovat a pak co, budu muset bezet na pc,hledat v zalozkach a jit do helpu a nebo najit mail co mi ted prisel. A pokud budu bez netu,tak jsem v haji. Chtel bych si pujcit od kamarada telefon a napsat treba GPS a je to. Skoda.

- na jinych aplikacich chodilo vice zprav s ruznou podobou, chybi mi ciste odkaz na google, abych nemusel nic kopirovat, ale jen kliknul na odkaz ve zprave

- mozna jsem prehledl prikaz na zvyseni hlasitosti vyzvaneni? Kdyz se budu chtit prozvonit. Vim ze je prikaz na alarm,ale i to prozvoneni by se hodilo

To jsou prvni poznatky jinak super aplikace,libi se mi,ma spoustu toho co jini nemaji. Pokud pujdou editovat sms prikazy kupuju

Edit:
- nefunguje mi zamek, kdyz odeslu prikaz,tak se jen vypne displej a normalne ho odemknu gestem. Heslo to chce az pri zapnuti telefonu (nebo to tak ma byt)?

- pri zmene sim mi prisla sms, ale ne mail? Proc? Co kdyz zlodej nebude mit kredit?

Zitra jeste otestuju chovani kdyz bude telefon mimo net, ale jinak se mi zamlouva, jen ty smsky. Nebo mi nekdo poradi jak si zapamatovat nazev programu,me nic Cerberus nerika, i ted jsem se musel podivat jak se to pise
Uživatelský avatar
iiic
Stálý androiďák
Příspěvky: 228
Registrován: pon 27. pro 2010 10:15:58
Typ mobilu / ROM: LG G6
Twitter: iiic
Tablet: tf201 - Asus Eee Pad Transformer Prime
Rom: CyanogenMod
Bydliště: City 17
Kontaktovat uživatele:

Re: Cerberus

Příspěvek od iiic »

revol píše: ...
Pokud pujdou editovat sms prikazy kupuju
...
- pri zmene sim mi prisla sms, ale ne mail? Proc? Co kdyz zlodej nebude mit kredit?
Autoři se nedávno na twitteru zmiňovali, že sbírají podměty pro nové funkce programu, tak třeba když jim napíšeš něco z toho zrealizují... ale možná to byl jen takový běžný PR jak to tak bývá 'zajímá nás co si myslíte!' a podobné.

S těma ovládacíma SMS-kama mi to naopak připadá jako dobrý nápad... nevýhoda je sice, že pokud si někdo zvolí dlouhé heslo (maximum je 128 znaků... což bych skutečně nechtěl psát) bude ho dlouho psát.
Ale jinak výhoda, že nezapomene vlastní ovládací hesla která si vymyslel. Pokud by uživatel neměl jinou možnost než si vlastní ovládací příkazy vymyslet hrozilo by že si je někam napíše a to je pak jako mít PIN napsaný na kreditce. Nebo si zvolí obecná slova jako ALARM a GPS a ostatní mu pak budou hackovat mobil. Taky je možné že by na technickou podporu neustále chodily dotazy na zapomenuté vlastní ovládací hesla... vždy s přiloženým 'PS. Prosím honem ukradli mi mobil.' Což díky by bylo díky celosvětovému používání aplikace a časovým pásmům naprosto neudržitelné.

To že neodesílá při změně SIM informace i mailem (pokud je připojena wifi či dostupné datové připojení) je skutečně škoda.

Když jsem aplikaci já testoval vadilo mi, že nejsou dostupné informace o tom, jak byl údaj získán... třeba u polohy jsou desítky způsobů jak ji získat... GPS, triangulace time-advance z BTS, 2 a více dostupných wifi signálů v okolí. No a samozřejmě jejich vzájemné kombinace. Plus pokud není možno polohu získat okamžitě, je tam cache polohy, takže i informace o tom jestli byl použit údaj z cache, jak byl starý, kolik wifi bylo v okolí (zvyšující se přesnost v budovách). Vůbec by program mohl být upovídanější. No a pak ještě obyčejné zaslání vzkazu na telefon (ne SIMku) by bylo taky killer feature.
revol
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: pát 19. lis 2010 15:24:43
Typ mobilu / ROM: Huawei G6 LTE

Re: Cerberus

Příspěvek od revol »

Ok tak ne editovat,ale at tam je jen prikaz a heslo a ne nazev programu.

S tim upovidanim souhlasim. Pouze podle presnosti ktera tam je uvedena odhaduji zda slo o GPS a nebo GTSku.

A ten lock vam funguje?

Jeste by se mi libil alarm co zvoni nejakou dobu bez moznosti vypnout, ale je pravda, ze stejne muze vyndat baterku...
kobop
Stálý androiďák
Příspěvky: 138
Registrován: pon 21. úno 2011 22:09:30
Typ mobilu / ROM: LG P500

Re: Cerberus

Příspěvek od kobop »

somro píše:ma tu niekto skusenosti s programom cerberus?? mam root takze som cerberus prekopcil do system/app tak ako sa pise na ich stranke ale po obnoveni tovarenskich natstaveni sa cerberus vimazal a telefon uz nespolupracuje s s programom. ale v priecinku sa stale nachadza.
Dám vědět autorovi o tomto problému a zeptám se, jak to sprváně řešit

EDIT: návod na stránkách byl upraven, zkus aplikaci v ZIP archívu flashnout z recovery
Naposledy upravil(a) kobop dne pát 16. zář 2011 6:48:12, celkem upraveno 1 x.
LG P500, v20c, root, CR
kobop
Stálý androiďák
Příspěvky: 138
Registrován: pon 21. úno 2011 22:09:30
Typ mobilu / ROM: LG P500

Re: Cerberus

Příspěvek od kobop »

revol:

editovat sms příkazy nejdou z důvodu, že pomocí klíčového slova cerberus se rozlišuje, zda má být na zprávu upozorněno či ne, heslo je vyžadováno z důvodu, aby neoprávněná osoba nemohla zjišťovat vaši polohu a samotný příkaz se snaží být co nejvíce intuitivní

druhý dotaz jsem nepochopil

s požadavkem na sms příkaz pro zvýšení hlasitosti telefonu napiš mail autorovi, mě osobně toto nenapadlo

mě zámek funguje, doporučuji se obrátit s tímto problémem a typem telefonu na autora

pokud je v době zapnutí telefonu přístup k internetu, email se mi odešle

Cerberus je název pro trojhlavého psa, myslím, že byl ve filmu Harry Potter. Možná ti to pomůže k zapamatování tohoto slova :)
LG P500, v20c, root, CR
kobop
Stálý androiďák
Příspěvky: 138
Registrován: pon 21. úno 2011 22:09:30
Typ mobilu / ROM: LG P500

Re: Cerberus

Příspěvek od kobop »

iiic píše: ...informace o tom, jak byl údaj získán...
Toto je dobrý nápad, napíšu o něm autorovi. Bohužel je na to sám a aplikace v této chvíli nabývá obrovské popularity, takže těchto požadavků a nápadů má více než by si přál
iiic píše: No a pak ještě obyčejné zaslání vzkazu na telefon (ne SIMku) by bylo taky killer feature.
Nevím, jestli jsem to pochopil správně, ale na to je příkaz přes webové rozhraní.
LG P500, v20c, root, CR
straky
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: úte 10. srp 2010 7:03:15
Typ mobilu / ROM: Glalaxy S4

Re: Cerberus

Příspěvek od straky »

revol píše:- pri zmene sim mi prisla sms, ale ne mail? Proc? Co kdyz zlodej nebude mit kredit?
Já jsem si app koupil a když vložím jinou SIM, přijde mi oznámení i emailem. Zkus kouknout do nastavení. Mám SGS II, T-Mobile.
revol
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: pát 19. lis 2010 15:24:43
Typ mobilu / ROM: Huawei G6 LTE

Re: Cerberus

Příspěvek od revol »

Diky za reakci.

To bude holt tim ze HP jsem nevidel,ale dik,neco si o nem prectu a treba v hlave zustane:)

Byl jsem na wifi a neodeslal jsem i spam jsem zkontroloval,ale zkusim znovu, dik.

Muj druhy dotaz byl o tom ze jine programy posilaji vice sms. Jednu s polohou GPS, jednu podle wifi, jednu podle GSM a jednu ciste jen s odkazem na google mapy (tu nejpresnejsi polohu). Takze ja jen kliknu na zpravu a jsem na mapach, ted musim zkopirovat zpravu,otevrit prohlizec, vlozit zpravu a zmazat text co nejsou souradnice. Je to jen vylepseni, nic co by me odradilo od koupi.

Co se zamku tyce, tak mam HTC Desire Z. Jak jsem psal, zamkne se mi displej v okamziku odeslani prikazu,ale odemknout jde klasicky gestem (prstem). Heslo je vyzadovanou pouze pri zapnuti pristroje. Tak jestli se ti chces napis mu o tom, preci jenom s nim asi uzce spolupracujes a je lepsi mit poznatky v jednom mailu
kobop
Stálý androiďák
Příspěvky: 138
Registrován: pon 21. úno 2011 22:09:30
Typ mobilu / ROM: LG P500

Re: Cerberus

Příspěvek od kobop »

Aplikace odesíla nepřejsnější možnou polohu, která se jí podařila za tuším 30s zjistit. Už jsem žádal o prodloužení této doby, protože moje GPS potřebuje někdy klidně i minutu. Řeším to odesláním více (tří) sms v rychlém časovém sledu. Žádost nebyla akceptována z důvodu, že si myslí po konzultaci s jinými uživateli, že 30s je ok. Pokoušel jsem se i o to, aby tato položka byla nastavitelná opět jsem neuspěl, protože by bylo prý pak toho nastavitelného přiliš a aplikace by se stala méně user friendly. Sám s tím nesouhlasím, ale bohužel se snaží přizpůsobit většine. Takže když se na to podívám očima jak vidí tyto problémy, nějaké více SMS s různými údaji z různých zdrojů jsou podle mě opravdu mimo mísu. Pokud mám nastaveno gesto odešlu příkaz lock přístroj se zamkne a začne se zamykat pokaždé s tímto kódem. Po příkazu unlock zůstane nezamčen. Jsem rád, že to tak je, protože mohu jinak zamčený mobil tímto způsobem odemknout a dovolit případně poctivému nálezci mě nějak kontaktovat a nepoctivého nálezce zbytečně nenutit k tomu, aby začal používat google a řešit problém. O nefunkčnosti na Desire Z se zmíním. Dokázal bys rozlišit, jestli se při zapnutí přístroje jedná o kód pro zamčenou obrazovku nebo o PIN SIM karty? Já tu aplikaci jen překládám, a požádál mě o určitou podporu aplikace na čekém foru.
LG P500, v20c, root, CR
Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“