Zabezpečení[Review][App][Free]Battery Saver:Power Master

Moderátoři: don_alex, radegast

Zamčeno

Autor tohoto vlákna
Joannece
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 10. lis 2016 4:27:06
Typ mobilu / ROM: Samsung S7

[Review][App][Free]Battery Saver:Power Master

Příspěvek od Joannece » úte 17. led 2017 4:36:41

Pryč jsou dny, kdy jste se bál o nabití baterie a podíval se na ni v každé minutě se strachem. Ve všech svých zařízeních, kde jíst náboj jako blázen a vyklidili celou baterii během provozu během několika hodin. Chytré telefony již nejsou jednoduché ruční nastavení, kterou můžeme nazvat někoho nebo mohou posílat textové zprávy na někoho; spíše se jedná o nahromadění ruční nastavení, digitální diář, most na internet, zábavní zdroje atd Dnešní smartphony jsou mini-PC a konzumovat nabití baterie pro multitasking a herní účely vysoce končí. I v případě některých zařízení s 5000mAh a 6000mAh baterii, ale stále nemůže splnit dramaticky rostoucí požadavek. Tak, tady je potřeba dobrého Battery Saver aplikace, která skutečně může ušetřit energii baterie a prodloužit životnost baterie.
 Battery Saver: Power Master je expert baterie, která je vaše baterie co nižší jak je to možné. Podle vývojového týmu master nabití baterie mohou zvýšit vaše baterie až o 50% než normální život. To vypadá slibně, jako většina ostatních šetření baterie aplikací neposkytuje tolik o zvýšení baterie. Síla master optimalizuje výkon vašeho smartphonu používat pouze malé množství energie baterie. Na pozadí úkoly a procesy budou automaticky zabit aplikace, aby zajistily výstupy akumulátoru maximální výkon.

Obrázek

Jen se podívat na aplikace, má některé užitečné funkce, jako je baterie, nabíjení Booster Booster, správce paměti, Battery Monitor, zdraví Charge atd Všechny tyto funkce jsou velmi důležité pro optimalizaci baterii úsporu energie, stejně jako je to možné, ovládat úkoly na pozadí a zbytečné procesy, aplikace ukazuje svou eleganci s krásným rozhraní stejně. Takže, pojďme se na to podívat.

Obrázek


Battery Saver: Výkon mistr Vlastnosti:

Inteligentní přednastavených režimů Power

Obrázek


Inteligentní přednastavené režimy umožní uživateli přizpůsobit používání baterie vašeho smartphonu a přístrojů. Uživatelé by předvolených nastavení, které budou dále použity jako konfiguraci spotřeby baterií. Přednastavené režimy vám umožní přepínat mezi úsporného režimu, normálním režimu a režimu spánku, aby šetřila baterie a prodloužit pohotovostní dobu.

Úsporný režim a monitor

Obrázek


Aplikace akumulátor sledovat apps v reálném čase a najít ty, které jedí hodně nabití baterie. To bude instruovat uživatele, aby manuálně ukončit aplikaci nebo nechat nabití baterie master, jak to udělat automaticky. Po těchto optimalizací, bude aplikace zobrazí přesný čas, zbývající na mistra baterie. Jak se používá některé unikátní algoritmus pro výpočet zbývající kapacitu, dostanete nejpřesnějších výsledků na obrazovce. Při optimalizaci jedno-app, bude to ukáže, kolik baterie může být prodloužena o zastavení zbytečné procesy, úkoly na pozadí nebo v určitých aplikacích.

přesné odhady
Na rozdíl od ukazuje jen některé procenta a některá čísla označených tagem podrobnosti baterie, aplikace zobrazuje nejpřesnějších výsledků pomocí speciálního algoritmu k jejímu výpočtu. Na našich tolika časových testů založených přesnost měření bylo velmi působivé, když ve srovnání s jinými přídavných baterií aplikací. To bylo ukazovat přesný čas zbývající do vybití baterie.

Správce paměti
Správce paměti čistí své smartphony, aby to běžet rychleji než dříve. To také dělá to samé posílením baterií snížením spotřeby zdrojů. Správce paměti se zastaví zbytečné úkony, které vedou k lepším výkonům.

baterie Cooler

Obrázek

Moderní denní zařízení jsou mnohem vytápění a dokonce i na takové úrovni, kde uživatelé nemohou zařízení z důvodu nadměrného tepla. Save baterie: Power Master se neomezují své služby na baterii, ale také působí jako telefonní chladič, který zabít zbytečné úkoly a procesy na pozadí, čímž se sníží teplo zařízení.


Zdraví nabíjení Manažer

Obrázek


Nabíjecí booster může výrazně zvýšit nabíjecí příkon smartphonů, které vedou ke snížení doby nabíjení. Aplikace má speciální režim bezpečně nabíjet smartphone. Doporučuje se začne nabíjet smartphone pod 20% poplatku a pokračovat, dokud se nedosáhne třetí fáze nabíjení a sice udržovací nabíjení. Jedná se o běžný způsob nabíjení využívá mnoho dalších přídavných aplikací dobré baterie. Během nabíjení se aplikace automaticky snižuje spotřebu baterie dalších úkolů provést rychlé nabíjení.

Battery Saver: Power Master je dobrá app zvážit, zda opravdu chcete zvýšit své přístroje baterii. To dělá skoro lépe než většina ostatních spořiče baterie aplikacemi a poskytuje některé přesné měření stejně. Uživatelsky přívětivé rozhraní usnadňuje používání vedle informací poskytnutých aplikace pro zvýšení nabití baterie výrazně.ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: [Review][App][Free]Battery Saver:Power Master

Příspěvek od ludekbrno » úte 17. led 2017 6:50:41

Pěkná blbost...
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Uživatelský avatar

Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: [Review][App][Free]Battery Saver:Power Master

Příspěvek od Jumbo78 » úte 17. led 2017 9:46:58

Reklamní spam, zamykám
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy

Zamčeno

Zpět na „Zabezpečení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host