Sony Xperia Miro - Obecná diskuzeSMS chodí stále dokola - Reinstall?

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
atexone
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia E4
Tablet: Prestigio Multipad Wize 5002

SMS chodí stále dokola - Reinstall?

Příspěvek od atexone » čtv 15. říj 2015 8:40:43

Dobrý den,

předem upozorňuji, že jsem absolutní laik v přeinstalování mobilů atd.
Xperii Miro mám už přes tři roky, takže dávno po záruce. Od pátku mi telefon začal blbnout. Jedna SMSka mi přijde třeba desetkrát v různých časových rozestupech. Jedna SMS mi dokonce přišla 57x v časovém horizontu 72 hodin. Volala jsem na operátora, kde mi mladík vysvětlil, že když na telefon přijde SMS, tak telefon zpětně potvrzuje operátorovi, že SMS došla. Pokud toto potvrzení nedojde, chodí SMS tak dlouho, dokud se nedoručí. Mladík mi poradil vyzkoušet SIM v jiném mobilu nebo reinstalaci sw. Zkoušela jsem dát SIM kartu do jiného telefonu a SMS mi nechodily, jakmile jsem jí vrátila zpět do Mira, tak opět začaly chodit. Takže problém je asi v mobilu. Z tohoto důvodu se obracím sem. Jelikož reklamace již není možná, tak jsem přistoupila na možnost přeinstalovat si telefon sama. Marně pátrám a hledám na netu a jsem z toho absolutně vedle.
Porádí mi, prosím, někdo stránku či diskuzi, kde se dozvím z nějakého blbuvzdorného návodu, jak přeinstalovat sw? Nepotřebuji root, ani extra vylepšení, jen normálně fungující mobil, bez 60 SMS denně.

Děkuji mnohokrát za rady.

Gaston99
Droid
Reputace: 213
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S8 plus
Tablet: SONY Xperia Z3 Tablet Compact

Re: SMS chodí stále dokola - Reinstall?

Příspěvek od Gaston99 » čtv 15. říj 2015 9:02:55

Nainstaluj si do PC program PC Companion a v něm použij funkci "Opravit telefon ".
http://support.sonymobile.com/cz/tools/pc-companion/

Odpovědět

Zpět na „Sony Xperia Miro - Obecná diskuze“