Samsung Galaxy Note II (N7100) - Obecná diskuzeobchod play & platba přes přez t-mobile

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
diff.zdenek
Nové Androidě
Příspěvky: 43
Registrován: stř 07. pro 2011 18:03:50
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s8 plus

obchod play & platba přes přez t-mobile

Příspěvek od diff.zdenek »

Dobrý den přeji, chtěl jsem zaplatit aplikaci operátorem, m-platby mám aktivovány. vyplnil jsem údaje ale aplikace se nestáhla ani peníze se nestrhly. a nyní když si chci něco koupit tak už tam je jen přidat kartu a položka přez operátora zmizela. ani operátor nevěděl co stím. můžete mi prosím poradit nebo někam přesměrovat. děkuji
drahar
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 17. úno 2016 23:00:12
Typ mobilu / ROM: Lenovo A5000

Re: obchod play & platba přes přez t-mobile

Příspěvek od drahar »

Dobrý den,
našel jsem tento Váš dotaz.
diff.zdenek píše:Dobrý den přeji, chtěl jsem zaplatit aplikaci operátorem, m-platby mám aktivovány. vyplnil jsem údaje ale aplikace se nestáhla ani peníze se nestrhly. a nyní když si chci něco koupit tak už tam je jen přidat kartu a položka přez operátora zmizela. ani operátor nevěděl co stím. můžete mi prosím poradit nebo někam přesměrovat. děkuji
A měl bych na Vás prosbu jestli se Vám to podařilo nějak vyřešit? Ptám se proto, že u mě nastal asi stejný problém jako jste měl Vy.
Mám sice jiný tel. a jiného operátora, ale Mplatby aktivní, a v nabídce mám jen Kreditní a debetní kartu.
Díky moc za info.
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: obchod play & platba přes přez t-mobile

Příspěvek od verny94 »

Nemyslím si, že by tazatel po dvou letech ještě sledoval vlákno :D
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note II (N7100) - Obecná diskuze“