Samsung Galaxy Note II (N7100) - Obecná diskuzeFotoaparát (Predvolený adresár na ukladanie fotiek?)

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
mattovic
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 13. říj 2011 20:04:46
Typ mobilu / ROM: HTC , Samsung, Huawei

Fotoaparát (Predvolený adresár na ukladanie fotiek?)

Příspěvek od mattovic »

Potrebujem poradiť či je nejaká možnosť ako si pred fotením nastaviť adresár na uloženie fotky. Konkrétne by som si to predstavoval tak že prídem napríklad na miesto A a nastavím že všetky fotky ktoré tu fotím majú ísť do extSDCard/A a keď prídem na miesto B tak extSDCard/B a tak ďalej. Dosť by mi to pomohlo. Niekedy toho za deň odfotím dosť veľa a potom sa v tom nevyznám. A nemám čas to po každom fotení presúvať do iného adresára. V originál aplikácii Fotoaparát sa dá zvoliť len Vnútorná pamäť alebo SDCard no žiadny podadresár. Najlepšie keby to vedela priamo tá originál aplikácia, tá robí totiž zo všetkých čo som skúšal najlepšie fotky.
HTC Desire HD (ROM:Revolution HD 7.3) (v prevádzke 2010 - 2016)
Samsung Galaxy Note II N7100 (ROM:Resurrection Remix 7.1.2) (v prevádzke 2013 - 2019)
Huawei Mate 20 Pro (v prevádzke 03/2019 - )
Samsung Galaxy S23 Ultra (v prevádzke 02/2023 - )
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Fotoaparát (Predvolený adresár na ukladanie fotiek?)

Příspěvek od don_alex »

Ano, stock aplikace opravdu dělá nejlepší fotky, je to kvůli ovladačům, které Samsung neuvolňuje, takže jiné aplikace používají nějaké obecné ovladače.
A bohužel, stock aplikace opravdu neumí měnit nastavení ukládání dle polohy, a jsem si prakticky jistý, že to nejde ani dořešit nějakou jinou aplikací.

Takže jedině se buď smíříš s tím, že všechno půjde do jednoho adresáře, ale budeš mít nejvyšší možnou kvalitu fotek, nebo se smíříš s horší kvalitou fotek, ale budou rozděleny podle polohy (samozřejmě za předpokladu, že taková aplikace na focení existuje).
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Fotoaparát (Predvolený adresár na ukladanie fotiek?)

Příspěvek od xanthor »

Teoreticky by možná šlo mít na pozadí něco, co ty fotky bude po vyfocení přesunovat. Prakticky ale nevím. (Možná Tasker? Python? Nebo jen speciální aplikace?)
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Fotoaparát (Predvolený adresár na ukladanie fotiek?)

Příspěvek od don_alex »

To mě napadlo taky, ale nebyl jsem si jistý, jestli to jde..
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note II (N7100) - Obecná diskuze“