Samsung Galaxy Note II (N7100) - ROM/ROOT/FWPodrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od mahon »

Klidně si jí flešni ale je to zbytečné,rozdíl nepoznáš je to stejné.A navíc si budeš muset taky změnit CSC kod pokud budeš chtít aktualizace přes Kies nebo OTA.
skeblo
Androiďák!
Příspěvky: 322
Registrován: ned 13. lis 2011 11:48:09
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od skeblo »

Ta ak tomu rozumiem spravne, mozem tak urobit, ale bez zmeny CSC, nebudem moct tahat aktualizacie cez OTA ale ich budem musiet stiahnut a nainstalovat cez ODIN. Ale ak budem chciet mat aj aktualizacie musim zmenit CSC ( a to zasa potrebujem ROOt, koli aplikacii, alebo sa da zmenit este cez ten Kies, bez Rootu). Potom uz staci nainstalovat ROM pre zmenene CSC a budem moct aj stahovat cez OTA. Je to tak , alebo sa mylim? Dakujem za odpovede, P.S. Samsung mam prvy tyzden
Uživatelský avatar
Zelych
Robot
Příspěvky: 1110
Registrován: čtv 20. kvě 2010 23:00:09
Typ mobilu / ROM: Samsung S8 / stock TM
Mobil 2 / ROM: Nexus 4 /Carbon, LG G5 stock
Tablet: Lenovo MIIX 3
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od Zelych »

Zdravím, před pár dny jsem si koupil z druhé ruky Nota2, s tím, že tam je root a CWM. Suoeruser jsem tam nenašel, a bylo na interním úložišti hodně bordelu. Tak jsem přes recovery udělal factory reset, smazal interní paměť.
Po prvním startu mě uvítala polština (čeština naštěstí v nabídce byla taky) ale i tak mě některé aplikace vnucovali polštinu, superuser se najednou ukázal. Když jsem přes Framaroot zkoušel unroot, tak po restartu byl systémový jazyk opět polština. Rád bych mel oficiální českou verzi (nejde mi ani kontrola aktualizace)
Pokud bych jel podle návodu z prvního příspěvku, nehrozí mi nějaké nebezpečí, pokud mám telefon v tomto stavu? Nerad bych řešil podobně problémy jako někdo tady se zmizením IMEI atp.
Spoiler:
Obrázek
Co bych měl mít kde napsáno, aby to byla oficial CZ distribuce?
Kde se dovim nějaké info o pocitadle flashnuti, a jeho mazání na nulu?
Se Samsungy nemám (zatím) žádné zkušenosti.
Uživatelský avatar
lotr777
Androiďák!
Příspěvky: 332
Registrován: pát 11. úno 2011 15:07:21
Typ mobilu / ROM: SG Note 4, Oukitel K10
Tablet: SG Note 4, Lenovo Yoga
Rom: Testy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od lotr777 »

Bylo by dobré zazálohovat složku EFS v systému a vynulovat počitadlo flashů, ale k tomu je potřeba root a TriangleAway, jinak za normálních okolností by se ti IMEIko změnit nemělo, při flashi přes PC Odin podle postu #1. Flashni ale origo rom 4.1.2
SG NOTE II - Testy - JellyBean, Oukitel K10
"Je těžké být debilem, konkurence je příliš velká"
"Rozhodl jsem se, že budu žít věčně a umřu jen když se mi to nepovede !!!"
Uživatelský avatar
Zelych
Robot
Příspěvky: 1110
Registrován: čtv 20. kvě 2010 23:00:09
Typ mobilu / ROM: Samsung S8 / stock TM
Mobil 2 / ROM: Nexus 4 /Carbon, LG G5 stock
Tablet: Lenovo MIIX 3
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od Zelych »

Root mám, takže s pocitadlem by snad problém být neměl. Když by nastal problém s IMEI, tak by mělo stačit nakopirovat (přepsat) zalohovanou složku zpět do systému např. Root explorerem?
Ptal jsem se hlavně proto, že když mám telefon určený pro jiný region, než jakou ROM budu nahrávat, tak aby nevznikl nějaký konflikt a mě drahé těžítko.
Ještě poddotaz, pokud nahraju stock ROM přes Odin, obnoví se mi včetně recovery?

EDIT: Tak to dopadlo dobře, a odpovím si na otázku, CWM recovery také zmizelo (Vol+, home, power) nic nedělá.
EDIT2: Problém s polštinou nezpusobovala ROM, ale Framaroot. Protože i po flashi české ROM a následném flashi Framarotem po restartu byl telefon zase polsky. Naštěstí po nastavení češtiny a zkušebním restartu zůstala čeština.
skeblo
Androiďák!
Příspěvky: 322
Registrován: ned 13. lis 2011 11:48:09
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od skeblo »

Stou zmenou jazyka som mal aj ja problem, tiez som robil root cez Framaroot, mne sa zmenil zo SK na CZ, lebo mam region ETL

EDIT by don_alex:
Nezneužívej citaci! Přečti si prosím pravidla fóra a dodržuj je.
tihamer
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: úte 02. lis 2010 22:42:26
Typ mobilu / ROM: notes 2

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od tihamer »

Dobrý den,

můžete mi prosím říci, pro jakou zemi je určena tato ROMka? Děkuji...
Spoiler:
verze ROMky.jpg
verze ROMky.jpg (122.22 KiB) Zobrazeno 6801 x
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od Ante »

Zadal jsem to ted do Google a jako prvni odkaz vyskocila Austria... ?:
https://www.google.cz/#newwindow=1&q=JR ... 3&safe=off
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od mahon »

Lepší by bylo info po navolení *#1234# které vytočíš na tel klávesnici.Jsou tam 3 položky tak je opiš a podle té poslední položky CSC by se to dalo zjistit.
A prosím kluci,dávejte si ty přílohy do CODE ať to nezabírá tolik místa.
tihamer
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: úte 02. lis 2010 22:42:26
Typ mobilu / ROM: notes 2

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od tihamer »

to ante: když jsem to hledal před půlrokem, tak jsem nic konkrétního nenašel i když datum na prvním odkazu ukazuje něco jinýho :oops: :oops: :oops:

to mahon: původní ROMku jsem přehrál českou, takže nynější výpis pomocí kódu je nanic. Chci do mobilu nahrát původní ROMku, protože se mi mobil neskutečně seká a budu ho nejspíš reklamovat. Bohužel nemám žádnou zálohu :roll: Za tu přílohu se omlouvám...
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od Ante »

Vzdyt se nic nedeje, otaznik tam mam proto ze netusim jestli je mozne, aby zrovna toto oznaceni mela Austria ROM.
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od mahon »

tihamer
Aha,ale ty jsi nenapsal že jsi flešoval.Takže ty nevíš pro jakou distribuci je telefon určen ? Pokud se ti seká tak udělej v recovery modu wipe data a wipe cache a pak by to mělo být v pořádku.Já mám taky českou ETL a neseká se.
Podle toho screenu se to nedá jednoznačně poznat protože i jiné distribuce měly stejné sestavení a byl rozdíl jenom v CSC.
Pokud nevíš pro jakou distribuci je telefon tak vyzkoušej toto,otevři Kies/Nástroje/Aktualizaca a inicializace firmware a do modelu napiš GT-N7100,potvrď,pak napiš S/N,potvrď a pak by ti to mělo napsat verzi firmware ale hlavně v závorce kod CSC distribuce tvého telefonu a pak už není problém tam dát správný firmware,dohledat nebo pak připojit telefon k pc a mohl by to Kies sám přeflešnout,tohle jsem nezkoušel ale mělo by to jít pokud nemáš root a napočítáno v download modu.
Naposledy upravil(a) mahon dne sob 07. pro 2013 22:58:12, celkem upraveno 1 x.
tihamer
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: úte 02. lis 2010 22:42:26
Typ mobilu / ROM: notes 2

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od tihamer »

přesně tak, jinak jsem ho kupoval v maxshopu a měl by být určen pro německý trh. Jinak po flešy na českou ROMku šlapal 8 měsíců bez problémů a pak hotovo. Hirošima hadr. :P Několikrát jsem ho uvedl do továrního nastavení, ale nepomohlo to. Chci ještě počkat na 4.3 aktualizaci a jestli to nepomůže tak mi nezbývá nic než reklamace. :?

V Kiesu to píše, že inicializace firmware není možná a aktuální verze firmware je: PDA:LL7 / PHONE:LK7 / CSC:LL2 (BTU)
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od Ante »

EDIT: Aha, tak smaznuti/presunuti muze udelat ted uz jen Admin. Proto ho o to prosim...Diky.


Kluci prosim Vas - uz dlouho premyslim, co za proces se me objevuje kdyz dele zmacknu Home tlacitko.
Hledal jsem v telefonu cim si vlastne upravuju dlouhy stisk tlacitek, ale nejak jsem v tom zabloudil a nemuzu na to prijit. Je to JoelDroid ROMka 4.1.2 a jestli se to da nejak pomoci XposedInstaller... ? V Nova Launcheru jsem nenasel "dlouhy stisk".
Jde me o to, jestli Vas nekoho neco rychle nenapadne . jestli tu "moji" obrazovku taky znate - a co je to za proces ze bych ho killnul (zakazal)...

Vlastne ted na to koukam - mam zruseny zamek obrazovky takze telefon probouzim KRATKYM stiskem HW HOME tlacitka. Takze telefon je zhasnuty, kratce stisknu HOME, telefon se rozsviti a hned skoci na obrazovku - viz screen ve Spileru. A dal se treba minutu vubec nic jineho nedeje. Tu obrazovku lze zrusit tlacitkem ZPET. A kdyz obrazovka sviti a stisknu dele SW tlacitko HOME - taky skoci ta obrazovka viz screen...
V Aplikacich jsem zakazal "Voice Search" - nepomohlo.

Diky za pomoc - tady to je:
Spoiler:
Obrázek
Naposledy upravil(a) Ante dne ned 08. pro 2013 18:15:51, celkem upraveno 1 x.
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od LivArt »

Není to náhodou google vyhledávání? Zkuisl bych zakázat i to.
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od Ante »

To Google vyhledavani jsem hledal jako proces a nejak to nemohu nalezt kurna... Jdu hledat. DEKUJI Ti...


Po teto odpovedi mazu svuj prispevek, ponevadz jsem v blbe sekci :( Kurna - to me ulitlo !

VSEM se omlouvam a za chvilku to smaznu a presunu svuj dotaz do obecne diskuse... Dikas.

EDIT: Aha, tak smaznuti/presunuti muze udelat ted uz jen Admin. Proto ho o to prosim...Diky.
Naposledy upravil(a) Ante dne ned 08. pro 2013 18:08:05, celkem upraveno 1 x.
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od LivArt »

Nehledáš to jako proces, ale jako aplikaci v seznamu všech aplikací. ;)
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Omlouvam se-muj dotaz patri jinam. Prosim Admina o presunuti

Příspěvek od Ante »

jj, tu mam killnutou :(
Spoiler:
Obrázek
EDIT: Aha, tak smaznuti/presunuti muze udelat ted uz jen Admin. Proto ho o to prosim...Diky.

EDIT: Tak vyhrano - v seznamu aplikaci (ne ve Spravci) jsem nasel modrou ikonku "G", sel jsem do Titania a zmrazil. Tak ted jsem jen zvedavy, co me jeste nepujde ;)
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
fidosoft
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 19. pro 2013 0:13:37
Typ mobilu / ROM: GT-N7100

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od fidosoft »

Ahoj vsem. Ac jsem si myslel ze nikdy nebudu muset prehravat ROM, tak dneska po OTA aktualizaci na 4.3 budu asi muset, z duvodu nepripojeni nota 2 pomoci RSAP(BT) k HF sade v mem aute. Na 4.1.2 to behalo uplne bez problemu. Problem nastal dneska po OTA aktualizaci na 4.3. Postup jsem si procetl a ac jsem to nikdy nedelal myslim ze to zvladnu. Z ceho mam ale strach... Asi mam nebrandovanou NOTE 2, ale mam strach ze smazani IMEI. Na stare verzi 4.1.2 bylo AP: N7100XXDME6 A CSC: N7100OXXDMF1 a po instalaci pres OTA 4.3 mam AP: N7100XXUEMK9 a CSC N7100OEMK4. Jakou verzi z samfirmare.com mam sosnout?? ETL4 urcenou pro ceskou republiku?? Nesmazne se mi imei. Root nemam nebo aspon o nem nevim... Po aktualizaci jsem samo udelal wipe case a default restore... Poradi mi pls nekdo jakou verzi room mam stahnout at se mi imei nesmazne. Dik za odpoved
PS: jsem zacatecnik a radeji se zeptam nez si udelat krasnou cihlu... dik
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od Jumbo78 »

Nejdřív udělej factory reset, pokud nepomůže, tak až pak flashuj
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
fidosoft
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 19. pro 2013 0:13:37
Typ mobilu / ROM: GT-N7100

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od fidosoft »

Takzze se nemusim bat osnout verzi ETL a nesmazne se mi imei??? Dik za odpoved...
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od don_alex »

Už jsi udělal factory reset z recovery?
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
fidosoft
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 19. pro 2013 0:13:37
Typ mobilu / ROM: GT-N7100

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od fidosoft »

jj udelal wipe data - faktory reset i wipe cache partition... problem dal pretrvava... Zkousel jsem pres odina 3.7 flashout posledni original verzi 4.1.2 etl z samfirmware.com a po najeti napsal nepodporovana verze... a odin skoncil chybou... Par krat jsem to zkousel a azz jsem umrtvil telefon... Moje prvni cihla.. pomohlo nahrat recovery a zase nabehl... CO delam spatne... muze byt problem ze chci jit z verze 4.3 na verzi 4.1.2... pomuze mi nekdo pls...dik za odpoved
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od Jumbo78 »

4.3 má nový bootloader, takže zkus mrknout na XDA, někde jsem tam četl o downgrade. Tuším, že o tom psal Dr.Ketan

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
aldav
Droid
Příspěvky: 1497
Registrován: pon 18. led 2010 12:10:32
Typ mobilu / ROM: Note8 - Gear Fit 2
Bydliště: Brno

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od aldav »

Note8 - Gear Fit 2
Uživatelský avatar
Xlendi
Stálý androiďák
Příspěvky: 164
Registrován: pát 25. úno 2011 17:19:51
Typ mobilu / ROM: iPhone 6S Plus 128GB
Mobil 2 / ROM: Asus ZenFone 2 4GB 64GB, Lumia 640 XL LTE DS
Tablet: iPad mini 3
Tablet 2 / ROM: HP Pro Tablet 408 G1 a další

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od Xlendi »

Protože tu máme novým FW s novým Androidem, opět jsem flešoval a při té příležitosti aktualizoval první příspěvek. Jsou tam drobné rozdíly a návod má být pro (skoro)laiky.
fidosoft
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 19. pro 2013 0:13:37
Typ mobilu / ROM: GT-N7100

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od fidosoft »

Tak podle xda tak prechod downgrade z 4.3 na 4.1.2 je problem...Az tak zkuseny nejsu tak si radeji pockam... Nebo neni tady nekdo z Brna co by mi to za uplatu provedl... ROOt plus zaloha EFS a oficialni romky a vraceni do zakladniho stavu s romkou 4.1.2 nemam na to nervy si 2 x dene delat cihlu z meho NOTE 2.. Jinak ten problem co mam je castecne vyresen... pro pripojeni musim vypnout a znovu zapnout Bluetooth a HF sada nacte a funguje opet dobre... Ale pri dalsim staru auta opet jako pred tim... Pomuze mi nekdo. Dik
Uživatelský avatar
Petrzet
Stálý androiďák
Příspěvky: 211
Registrován: ned 11. zář 2011 17:23:50
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia Z KitKat Root
Tablet: Nvidia Shield K1 5.1.1.
Rom: 6.0.
Bydliště: Ostrava

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od Petrzet »

Zdarec draci.
Potrebuju poradit,mam Note z druhe ruky,puvod nevim a ani me nezajima,kazdopadne tam byl zmenen firmware. Nekdo tam nacpal nejakou arabskou rom a nejde OTA tudiz tam chci nacpat 4.3 pres odin. Jde mi o to kdyz tam prcnu CZ Rom tak jestli se nezmeni imei ci co jineho a nezablokuje se foun,EFS slozku mam zalohovanou.
A jeste jak to dostat do stavu aby sly ota aktualizace?
Tudiz mam to normalne liznout? Pojede to?
A jeste ktery root?
Diky vsem za rady.

AP: N7100XXDMB5
CP: N7100XXDLK7
CSC: N7100OJVDMB1
Honor 7 MM 6.0. 64sdhxc
Sony Xperia Z3 Dual KK 4.4.4. Root 64GB sdxc
Sony Xperia Z KK 4.4.4. Root 32GB sdhc
Nvidia Shield K1 LP 5.1.1. root 64GB sdhc
miglasek
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: ned 29. lis 2009 11:46:55

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od miglasek »

dobrý den mám SAMSUNG GALAXY NOTE 2 N7100 mužete my někdo poradit nebo pomoct s registrací na sammobile.com nejde my tam registrace pokaždé my to napíše chybu The solution of task you submitted was incorrect (řešení ůkolu bylo nesprávné) a špatný refferer nevím co tam mám napsat opravdu bych byl moc vděčný hlavně přes svátky jsem s Brna a nahrál jse, si tam betaverzi 4.3 a ta zlobí a ty další co tam máte my tam nejdou přes odin měl jsem tam verzi pro USA ta my u nás moc dobře nejela a oficiální 4.1.2 my psala chybu v odinu a nevím kde jinde stáhout oficiální 4.3 ,klidně bych i zaplatil za nahrání oficiálního softwaru teda rozumnou cenu kdo to dělá tak to má hned ,ptal jsem se v mobil pohotovosti a řekli si o 1000 a byl bych bez telefonu a to si nemouhu dovolit a hlavně 1000,- je moc muj tel 731 177 217 email : miglasek@seznam.cz a facebook - Oldřich nightangel Kout (Olda z cihelny)
mám
verze androidu - 4.3
verze základního pásma - N7100XXEMI6
verze jádra - 3.0.31-1750609
se.infra@R0504-11 #1
Wed Sep 25 18:06:49 KST 2013
číslo sestavení - JSS15J.N7100XXUEMI6
Stav SELinux -Permissive
Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: Podrobný návod pro laiky, jak nahrát ROM přes Odin

Příspěvek od mahon »

Petrzet
Zkráceně poradím.Pokud máš 4.1.2+root a udělanou zálohu věcí co potřebuješ+efs,vynulováno počítadlo v download modu aplikací triangle away a chceš aktualizace přes OTA nebo Kies tak si z google play stáhni https://play.google.com/store/apps/deta ... ctor&hl=cs zvol ETL a instal,uvede ti to telefon do továrního nastavení.Stáhni si ze sammobile.com českou ETL 4.1.2 flešni přes Odin a udělej v recovery modu wipe data a cache.Pak připoj ke Kies a podívej se pro kontrolu jestli je za tou verzí firmware (ETL) Pokud jsem na nic nezapoměl tak by ti to pak mělo nabídnout aktualizaci na 4.3.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note II (N7100) - ROM/ROOT/FW“