Komunikace4Messages

Vše co se týká komunikací mezi lidmi. Tedy sms,emaily,IM,VoIP,BBS a podobně

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fargotroniac
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 11. říj 2013 17:13:39
Typ mobilu / ROM: Samsung GT-S7500

4Messages

Příspěvek od Fargotroniac »

Ahoj,

Narazil už někdo na tuto aplikaci? Používáte jí?

Hledal jsem náhradu za Google zprávy (bohužel už delší SMS odesílají automaticky jako MMS a možnost v nastavení už není). Zkoušel jsem Pulse SMS, ale na Xiaomi Redmi 9A bohužel nepřehraje zvuk při příchozí zprávě (při testovacím oznámení ale ano). No a narazil jsem právě na tuto aplikaci. Je bez reklam a open source, ale otázkou je zda je aplikace bezpečná a tak.

Děkuji za vaše názory :)
qitecko1
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: pon 21. zář 2015 13:40:27
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7010a48 STOCK ROM 6.0 - ROOT

Re: 4Messages

Příspěvek od qitecko1 »

Neznam zminenou. Pouzivam app Textra. Dlouhe sms neprevadi, vse si muzes nastavit.

­    

jonsnowyyy
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. pro 2023 11:12:25

Re: 4Messages

Příspěvek od jonsnowyyy »

Fargotroniac píše: čtv 07. říj 2021 8:51:30 Ahoj,

Narazil už někdo na tuto aplikaci? Používáte jí?

Hledal jsem náhradu za Google zprávy (bohužel už delší SMS odesílají automaticky jako MMS a možnost v nastavení už není). Zkoušel jsem Pulse SMS, ale na Xiaomi Redmi 9A stickwar nepřehraje zvuk při příchozí zprávě (při testovacím oznámení ale ano). No a narazil jsem právě na tuto aplikaci. Je bez reklam a open source, ale otázkou je zda je aplikace bezpečná a tak.

Děkuji za vaše názory :)
Hey! I totally get the Google Messages struggle, and it's awesome you're on the lookout for alternatives. The new ad-free, open-source app sounds promising—kudos on the find! Safety-wise, I'd recommend checking out user reviews and the app's community for insights. The fact that it's open source adds transparency. Sorry to hear about the Pulse SMS glitch; maybe their support team can help. Your diligence in finding the right fit is commendable, and I hope this one ticks all the boxes for you! Cheers!
Odpovědět

Zpět na „Komunikace“