KomunikaceDivné chování gmailu

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
popelka
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy S3 4.1.1
Tablet: iPad2, Galaxy Tab 10.1

Divné chování gmailu

Příspěvek od popelka » sob 15. led 2011 10:21:40

Pokud mám na gmailu více zpráv od stejného odesílatele, je v náhledu doručených zpráv jen jedna (ta nejstarší) a za ní v závorce např. (7) - tj. že mi tento odeílatel poslal 7 zpráv. No ale když na to kliknu, vidím jen tu nejstarší, dole jsou sice posunovátka, ale když na šipku kliknu, dostanu se na další zprávu jiného adresáta, teprve když kliknu na šipku zpět vrátí se na další zprávu v pořadí předchozího adresáta - a tak postupně. Je to strašně hloupé a otravné. Jak docílit toho, aby v přehledu doručené pošty byly prostě zprávy jedna za druhou a vůbec se neřešilo jestli jsou od stejného adresáta nebo ne ?

mist
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Twitter: martin_nuc
Kontaktovat uživatele:

Re: Divné chování gmailu

Příspěvek od mist » pon 17. led 2011 0:05:00

Staci klikat jakoby nad aktualnim mailem na zasunuty list se starsim mailem. Sipky opravdu presouvaji jen mezi konverzacemi. Jak to nastavit po sobe nezavisle na odesilateli ale nevim.
"He who hasn't hacked assembly language as a youth has no hearth. He who does as an adult has no brain."
Follow me on Twitter!
Blog http://www.nuc.cz

NaTuRaL
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Desire

Re: Divné chování gmailu

Příspěvek od NaTuRaL » pon 17. led 2011 0:11:28

je to fackt jednoduchy - mas pred sebou tu konverzaci a je videt posledni zprava a nad hlavickou jsou dalsi odkazi na predchodi maily - se mi nechce prochazet maily - zkousel jsem to na konzervaci se 3ma

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“