KomunikaceGO SMS - počet znaků zprávy, limity dlouhých zpráv ?

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
popelka
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy S3 4.1.1
Tablet: iPad2, Galaxy Tab 10.1

GO SMS - počet znaků zprávy, limity dlouhých zpráv ?

Příspěvek od popelka » pát 18. úno 2011 16:15:57

Nejsem si jistý jak to GO SMS dělá u dlouhých zpráv, rozepsal jsem se ted v jedné SMS , odeslal a pak mi to nedalo a změřil externě počet znaků a bylo to 761 znaků (s diakritikou) ... no ale GO SMS nijak neprotestoval, ani se nezminoval o překročení limitu, ani o převodu na MMS a tvářilo se to že to bylo normálně odesláno ... Jak to tam vlastně probíhá a je myšleno ? Byla to zrovna věc trošku delikátní, kde u příjemce se nedala čekat moc odpověd, jen bych tak docela rád věděl jestli se to při této délce odeslalo a bylo doručeno ... Vzpomínám si že ještě před nějakou dobou se vždycky zprávy přes limit převáděly na MMS a ted nic ... V nové verzi GO SMS je to jinak a že by se to snad rozdělovalo na více SMS ?

Ve zprávách to normálně vidím jako odeslanou SMS v rámci konverzace ...

EDIT: nedalo mi to a tu samou sms jsem přeposlal synkovi na jeho mobil (Samsung Wave) a tam došla v pohodě celá a vcelku (nerozdělená) ... Zvláštní ...

pjd
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: vojtisek_michal
Kontaktovat uživatele:

Re: GO SMS - počet znaků zprávy, limity dlouhých zpráv ?

Příspěvek od pjd » ned 20. bře 2011 12:00:36

Jak dlouha sms muze byt odeslana jsem nedavno resil pro Free SMS Sender. Podle wiki muze mit zprava az 255 casti, nazda z nich 153 znaku. Vetsinou se ale dovoluje odeslat 6 az 8 casti.

Takze pokud si odeslal sms ktera mela 751 znaku, nevidim duvod proc by nemela byt odeslana/dorucena.

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“