KomunikaceNexus S diktafon a/nebo záznamník hovorů

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
LiborP
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G3

Nexus S diktafon a/nebo záznamník hovorů

Příspěvek od LiborP » stř 25. kvě 2011 10:58:06

Hledám pro Nexus S funkční záznamník hovorů, případně i dobrý diktafon. Diktované poznámky umí NoteEverything, ale ten nefunguje jako záznamník hovorů. Zkoušel jsem vRecorder, o kterém se pár lidí pochvalně zmiňovalo, ale ten mi nic nenahrál ani když jsem aktivoval hlasitý odposlech.
Byl jsem z Nokie zvyklý si při řízení v autě, krátké poznámky nahrávat a nemusel jsem kvůli tomu zastavovat.
Nevíte někdo o něčem funkčním?

gero626
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei Nova 3

Re: Nexus S diktafon a/nebo záznamník hovorů

Příspěvek od gero626 » stř 25. kvě 2011 18:26:58

Dnes jsem kontaktoval zákazniockou podporu Googe a zde je přepis chatu:

Dan: Ahoj, děkuji za kontaktování Samsung technickou podporu. Jak vám mohu pomoci dnes?
Dan: Jak vám mohu pomoci?
Návštěvník: Existuje nějaký Nexus Call Recorder, který zaznamenal příchozí a odchozí hovory?
Dan: Chápu, že je třeba zkontrolovat, zda je hovor záznamník na telefonu.
Návštěvník: Jak je to záznamník je aktivován, prosím?
Dan: Nemáme vestavěný záznamník hovoru aplikace
Dan: Pokuste se stáhnout aplikace z Andriod trhu
Návštěvník: A tam jsou aplikace (software), které mohou nahradit tento stroj? Call Recorder program pro Android Market nefunguje. Můžete mi říct, prosím názav stroj, který funguje?
Návštěvník: Je nutné odemknout root? Pokud ano, jak?
Dan: Já jsem váš zájem.
Dan: Telefon lze odemknout dopravce.
Návštěvník: Snažil jsem se Call Recorder, Total Recall, ale to nefunguje
Dan: Nicméně jste se stáhnout z trhu Call Recorder?
Návštěvník: Ano, Stáhnul jsem si to, nainstaloval a byl zablokován a nefunguje. Popis poznamenal, že Nexus S není určen a nefunguje
Dan: Ach jo.
Návštěvník: Jedná se o software Killer Mobile
Dan: Bohužel nemáme jinou možnost použít aplikaci Call Recorder.
Návštěvník: A Google připravuje pro aplikaci nebo aktualizaci Android, by to vyměnit?
Dan: Je mi líto, nemáme informace o aktualizacích, jakmile budeme mít veškeré aktualizace by se tlačil do telefonu Over the Air,
Návštěvník: Děkujeme a těšíme se na
Dan: Není zač. Je tam něco, co bych vám mohou pomoci s?
Dan: Vyplňte průzkumu by ocenili.
Dan: Bylo mi potěšením Vám pomoci. Děkuji Vám za kontaktování Samsung technickou podporu. Máte-li chvilku, prosím klikněte na modrou "zavřít X" tlačítko pro příjem přepis chatu a vyplnit stručný přehled, aby nám pomohli sloužit vám lépe. Mají krásný den!
info: Chat zasedání bylo ukončeno Samsung Agent.

Dan: Hi, thank you for contacting Samsung Technical Support. How may I help you today?
Dan: How may I help you?
Visitor: Is there any Nexus Call Recorder, which recorded incoming and outgoing phone calls?
Dan: I understand that you need to check if there is call recorder on the phone.
Visitor: How is this answering machine is activated, please?
Dan: We do not have inbuilt call recorder application
Dan: Please try to download application from Andriod market
Visitor: And there are applications (software) that can replace this machine? Call Recorder program to the Android Market does not work. Can you tell me please názav machine that works?
Visitor: It is necessary to unlock the root? If so, how?
Dan: I got your concern.
Dan: Phone can be unlocked by carrier .
Visitor: I tried Call Recorder, Total Recall, but it does not work
Dan: However did you download call recorder from Market?
Visitor: Yes, I downloaded it, installed it and he was blocked and did not work. The description noted that the Nexus S is not intended and does not work
Dan: Oh okay.
Visitor: This is the software by Killer Mobile
Dan: Unfortunately we do not have any other option to use Call recorder application.
Visitor: And Google is preparing for an application or update of Android, would it replace?
Dan: I am sorry we do not have information about updates, once we have any updates it would be pushed to phone Over the Air,
Visitor: Thank you and see you
Dan: You're welcome. Is there anything else I can assist you with?
Dan: Please fill in the survey it would be appreciated.
Dan: It was a pleasure assisting you. Thank you for contacting Samsung Technical Support. If you have a minute, please click on the blue “X close” button to receive a transcript of your chat and fill out a brief survey to help us serve you better. Have a wonderful day!
info: Chat session has been terminated by the Samsung Agent.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

michpo
Moderátor
Reputace: 23
Typ mobilu / ROM: HTC One Google Edition
Tablet: Nexus 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Nexus S diktafon a/nebo záznamník hovorů

Příspěvek od michpo » čtv 26. kvě 2011 19:05:00

Hodilo by se aspoň uvést, že se jedná o strojový překlad, protože se to opravdu nedá číst, je to hrozné. Myslím si, že takovýto překlad je spíše než k užitku na škodu. Navíc kvůli tomu, že některé ty anglické věty nejsou gramaticky správně, je i tento překlad hůře srozumitelný. Vzhledem k tomu, že text není nikterak dlouhý, by bylo lepší ho přeložit ručně a uvést zde jen to podstatné.

To co z textu plyne si myslím že skoro každému bylo jasné. Nexus S prostě záznamník hovoru nemá a nemyslím si, že by ho Google chtěl do telefonu dát. Není důvod, prostě si to člověk stáhne z marketu. To že současné aplikace v marketu na NS nefungují, není příjemné, ale holt výrobci těchto aplikací ještě neudělali optimalizaci pro NS. Chce to prostě počkat. Google to výrobcům nařídit nemůže, je to na autorech jestli to udělají nebo ne, je proto zbytečné si na Googlu stěžovat, že aplikace z marketu nefungují... ;)
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“