Komunikacehandcent sms a audiomanager pro

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jecmenek
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SIV

handcent sms a audiomanager pro

Příspěvek od jecmenek » ned 07. srp 2011 8:03:38

pěkný den, mám zapeklitý dotaz... :-)
používám handcent sms - velká spokojenost, jen jedna maličkost mi trochu vadí a nepřišel jsem na odpověď, pokud mi někdo z přítomných neporadí, asi budu muset napsat autorovi jedné z aplikací...
problém je v tom, že na profily používám audiomanager pro a vše bylo ok do doby, než jsem v handcent sms nastavil vibraci příchozích sms pouze když je vibrace aktivní... pak mi ani za boha nezavibruje mobil, když přijde sms...
takže musím využívat vibrace na sms vždy, aby to bylo ok, což mi v určitých situacích prostě vadí...

narazil už někdo na stejný problém? pokud ano, budu rád za jakoukoliv radu :-)
pěkný den
David

Sentinel
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro

Re: handcent sms a audiomanager pro

Příspěvek od Sentinel » úte 13. zář 2011 14:16:22

V kombinaci Handcent SMS a Setting Profiles to funguje presne, jak potrebujes .... nastaveni v Handcent SMS tak, jak jsi psal a v Setting Profiles pridat novy profil (treba sms), v nem zaskrtnout Silent mode a dolejc Vibrate for notifications (je implicitne zapnute). A v pravidlech (Rule) se zvoli podminka (Add condition) Profile Status (kde se vybere profil sms, ktery ma vibrace) a prida se akce (Add action) Activate Profile - vytvoreny profil pro vibrovani (sms). Cili, pokud bude aktivni profil sms, kdy je telefon zapnuty na vibrace, pak prijde-li sms, dojde vedle bezne notifikace (zobrazeni sms) take k zavibrovani, nebude-li aktivni tento profil, dojde k bezne notifikaci (zobrazeni sms), ale telefon nezavibruje. Toto jde samozrejme spojit s automatickymi profily, pripadne casovymi.
Honor 20 Pro - 8GB/256GB
FW 11.0.0.138(C431E3R5P4)
EMUI 4.0.0

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“