KomunikaceRocket Dial

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
starik1
Nové Androidě
Reputace: 0

Rocket Dial

Příspěvek od starik1 » stř 31. srp 2011 14:55:53

Mám nainstalovaný Rocket dial ve svém HTC Desire. Pokud mám zmeškaný hovor, vlevo nahoře se mi objeví notifikace. Podotýkám, že není zdvojená, protože notifikaci defaultního dialeru jsem vypnul. Potud je vše v pohodě. Když chci dotyčné číslo zavolat, stáhnu ikonku notifikace dolů a ukáže se "zmeškané hovory" a případně jejich počet. Kliknu na otevřené okýnko a vidím, kdo volal. Kliknu na obrázek sluchátka vedle kontaktu a zavolám. Po ukončení hovoru mi však stále zůstává ikonka indikace v horním stavovém řádku, že mám nepřijatý hovor. Nezbývá, než znovu kliknout na ikonku, čímž se mi otevře roletka s informací o zmeškaných hovorech, ale i možnost smazat. Smažu a potom ikonka zmizí. Jde mi o to, že ta ikonka nezmizí hned, jakmile na to číslo zavolám zpět. Lze to nějak ošéfovat v nastavení? Prolezl jsem v nastavení co se dalo, ale nějak jsem na to nepřišel. Prosím o radu, pokud ji někdo má. Díky předem.

starik1

EDIT:
Tak jsem zjistil, že je to dáno bugem v Gingerbread 2.3. V současné době řešeno jiným dialerem (Dialer One), který notifikaci automaticky odstraní, pokud na zmeškaný hovor zavolám. Nová verze dialeru RocketDial Pro v2.8.6. má v changelogu napsáno, že už to umí taky. No, já ale asi zatím zůstanu u Dialer One.

starik1

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“