KomunikaceProblémy s GTalkem

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
scurab
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: takovej ten s kotoucem
Tablet: ka
Rom: nejsem

Problémy s GTalkem

Příspěvek od scurab » stř 28. zář 2011 16:22:05

Nestává/lo se někomu, že GTalk blbnul stylem, že se nedoručují zprávy ? A to ani v mailové podobě v případě offline 2. strany ?

Bohužel komunikuju převážně pouze s 1 osobou, takže nemůžu nějak posoudit jestli to je GTalkem nebo ne.
Každopádně jsem zkoušel reset obou telefonů a dělá to poslední 4týdny poměrně výrazně.
Po delší době nepsaní je potřeba cca 2 zprávami, jakoby frontu prošťouchnout, další zprávy jsou pak doručeny normálně. (je jedno jestli píšu z PC nebo z mobilu).
Bohužel se to stává (ne tak často) i uprostřed komunikace.

Myslel jsem, že to může být různě kombinace gtalk pc(gmail)+mobil na jedné, obou stranách.
Ale i když GTalk běží jenom na mobilech, chová se to stejně.

Nemáte někdo radu, jak toto vyřešit, případně jak dohledat kde by mohl být problém ?
Případně nějaký jiný klient na GTalk, ale aby běžel v pozadí, abych se nemusel pokaždý přihlašovat, pokud chci komunikovat.

Díky za nápady

hidden
Nové Androidě

Re: Problémy s GTalkem

Příspěvek od hidden » ned 16. říj 2011 20:59:25

Ahoj, mám ten samý problém, také jsem myslel že to je například více používanýma přístrojema (PC + mobil) ale nakonec se problém projevil i v případě komunikace mobil - mobil. Nepodařilo se mi zjistit, čím to je - tobě ano? Zkoušel jsem hledat na google ale nic mi to nenašlo (že by cenzůra od majitele 8-) ) Občas se mi také stává, že mám telefon dlouho neaktivní a po tom co se chci třeba jenom podívat kolik je hodit a probudím ho tak mi přijdou zprávy na gtalk ...

Autor tohoto vlákna
scurab
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: takovej ten s kotoucem
Tablet: ka
Rom: nejsem

Příspěvek od scurab » úte 18. říj 2011 1:34:36

nn, bohužel sem na nic nepřišel. Zkoušel sem i různě googlit, ale na nic kloudnýho sem nenarazil.

Slik
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: LENOVO Vibe Shot

Příspěvek od Slik » sob 12. lis 2011 18:51:00

Tiez mi pride vstavana app gTalk v Androide nejaka zabrzdena. Nez zaktualizuje kontakty je to doba. S dorucenim ci nedorucenim som nepostrehol problem,skor s tym ze ked napisem online kontaktu spravu a odoslem oznami ze je offline.
Preto teraz testujem IMO a IM+. Co sa tyka rychlosti aktualizacie kontaktov su daleko napred.
Slik - LG V30 , watch PEBBLE,Cookoo,SONY,Xiaomi
Sony Ericsson P1i,Nokia 5800EM,HTC Desire,HTC Incredible S,Samsung S II,Samsung NEXUS,HTC ONE S,Sony Xperia T,HTC One X,Sony Xperia SP,Samsung Galaxy S4,LG G2,Meizu MX4,Honor 6,Lenovo Vibe Shot,Meizu MX5,Sony Xperia Z3,Xiaomi Mi5,Samsung S7 EDGE,Honor 8,Xiaomi Mi5s,Huawei P10,LG G6

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“