KomunikaceK9 Mail - Imap - odeslaná pošta (ne všechna)

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Kcko
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung S3 mini

K9 Mail - Imap - odeslaná pošta (ne všechna)

Příspěvek od Kcko » stř 22. úno 2012 12:05:50

Ahoj,

asi půl roku používám ke vší spokojenosti aplikaci K9-Mail. Mám pracovní PC, domácí PC a ještě notebook. Emailový účet mám pomocí IMAPu, tj. vše se mi synchronizuje.
Všiml jsem si ovšem, že v aplikaci K9 Mail mám v odeslané poště pouze to, co odešlu přes telefon, nikoliv přes počítač(e). Pokud přijde pošta a přečtu si ji na PC, tak ji v telefonu vidím už jako přečtenou a naopak, což je správně, ale odeslanou poštu tam prostě nemám (znovu opakuji, pouze tu co odešlu jen přes telefon).

Projíždel jsem nastavení a nikde jsem nic nenašel. Je to bug nebo jak?

Díky moc

Autor tohoto vlákna
Kcko
Nové Androidě

Re: K9 Mail - Imap - odeslaná pošta (ne všechna)

Příspěvek od Kcko » úte 17. pro 2013 21:03:58

Ahoj, obnovuji topic, téměř po roce a nic jsem nezjistil, nevygooglil a pořád to nefunguje. Nerad bych měnil klienta, ale tato "maličkost" mi vadí :?

brm
Androiďák!
Reputace: 18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+ 64GB
Mobil 2 / ROM: OnePlus 3 64GB
Tablet: Huawei MediaPad M2 10 16GB 5.1.1

Příspěvek od brm » úte 17. pro 2013 21:24:21

Teraz pozerám, že aj mne to robí.. mne to však až tak nevadí, pretože z mobilu posielam email asi 4x do roka a mobil mám naozaj hlavne na čítanie emailov.

Ale pozrel som sa trochu na to a vyskúšal som túto zmenu:
Po kliknutí na emailovú schránku - Nastavenia - Nastavenia účtu - Priečinky - Priečinok Odoslaná - a tam si vyberieš priečinok, v ktorom by si mal mať odoslané emaily.. u mňa je to sent-mail (mám pocit, že niekedy dávno mi ho vytvoril nejaký emailový klient a odvtedy mám všetky odoslané správy práve v tomto priečinku). Po tomto nastavení mi skúšobnú emailovú správu hodilo do tohto priečinku a videl som ju v odoslanej pošte aj na PC v Thunderbirde..

Inak je to šikovný program, len má x-milión rôznych nastavení pre každú jednu vec a tie nastavenia sa stávajú naozaj neprehľadné.. :)

Autor tohoto vlákna
Kcko
Nové Androidě

Příspěvek od Kcko » úte 17. pro 2013 21:53:37

Ahoj, díky, to mě nějak nenapadlo. Mám tam složky

Odeslaná a Sent. A pokud to odešlu z PC ukládá se to do Odeslaná a pokud z telefonu tak do Sent. I když to přenastavím tak se to chová furt stejně, nicméně aspon vím kde mám hledat (bud v jedné nebo druhé) :lol:

Ještě si ted zkouším MailDroid a SecureMyMail a pak uvidíme. Díky ;)

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“