KomunikacePošta (email)

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
DiaJee
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S
Rom: LBC Saga

Pošta (email)

Příspěvek od DiaJee » stř 09. kvě 2012 13:39:14

Ahoj,

mám problém s se stáhnutím emailu. Používám na to přímou aplikaci Pošta a když mi přijde email s přílohou tak se mi prostě nestáhne i když mám nastavený stahovat vše. Jen mi to ukáže [Tento e-mail je stále na serveru] nevíte co s tím?

Pistolník
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: Pošta (email)

Příspěvek od Pistolník » čtv 10. kvě 2012 6:40:59

Máš seznam.cz?

Autor tohoto vlákna
DiaJee
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S
Rom: LBC Saga

Příspěvek od DiaJee » čtv 10. kvě 2012 13:56:20

Ano mám

zdenicka113
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: EMGETON picco

Příspěvek od zdenicka113 » pon 14. kvě 2012 10:05:37

A nemáš třeba i jiný email, by možná stálo za to to zkusit i s jiným, znám dost lidí, kterým to taky nejde a je to tím, že mají meil na seznamu, třeba s tiscali mi to jde všechno v pohodě.

mmiminoo
Robot
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mmiminoo » pon 14. kvě 2012 11:38:47

Najjednoduchšie riešenie je spraviť si gmail (ak ho už nemáš) a presmerovať si poštu zo zoznamu na gmail. A je po probléme. Aj slovenský zoznam blbne jak prasa keď ide cez aplikáciu mail. Tak som to presmeroval na gmail a už používam len ten. A vždy je možnosť vybrať si z akej adresy to chceš poslať. (v nastaveniach gmailu na pc)
Dues Velox Nex
Som čoraz múdrejší alebo ľudia hlúpejší?

Pistolník
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Příspěvek od Pistolník » pát 18. kvě 2012 17:02:59

Se seznamem jsem míval podobné problémy a věř, že závada není pravděpodobně na tvém přijímači :grin:
Opravdu je nejlepší udělat si gmail. Můžeš si nechat seznam přeposílat na gmail. Pak vše funguje. Možná se ti tato rada nebude zamlouvat (byl jsem na tom stejně). Ale je to tak 100% funkční.

kubacz1271
Nové Androidě

Příspěvek od kubacz1271 » čtv 31. kvě 2012 8:37:31

Skús aplikáciu K-9. Podľa mňa najlepší emailový klient. Skúsil som ich veľa, ale tento je best.
Výborná tvorba www stránok na internet123.

fablok
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Xperia Pro MK16i

Příspěvek od fablok » úte 12. čer 2012 16:42:56

Dobry den,
Jsem úplný nováček co se tyče androidu, potřebuji pomoct s klientem pro email . Nedávno jsem si nastavil meiloveho klienta (original v androidu verze4...) na telefonu "xperia pro" vše fungovalo bezvadně. Z nějakého mě neznámého duvodu mi přestal od neděle fungovat. Nevm proč zkoušel jsem úplně všechno odinstalovat, znovu nastavit. Stahl jsem si i jiného klienta K-9 a ten udělá to samé, stáhne poštu ale jen z datem do 8.6. novější poštu prostě nestahuje. Je pravda že jsem během víkendu nainstaloval spoustu nových aplikaci(mam ho velmi čerstvě tak si dost hraji) Podle mě, co by mohlo mít nejvíc vliv je ,antivirák od avast a výměna pamětové karty, provedena přes víkend jinak jsem instaloval navigaci a par utilitek.

Prosím zkuste poradit lamě, pokud už se to někde řeší tak se omlouvám a prosím pošlete link.

Děkuji

Daag
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D
Twitter: DaagCZ

Příspěvek od Daag » ned 08. črc 2012 16:39:03

DiaJee píše:Ahoj,

mám problém s se stáhnutím emailu. Používám na to přímou aplikaci Pošta a když mi přijde email s přílohou tak se mi prostě nestáhne i když mám nastavený stahovat vše. Jen mi to ukáže [Tento e-mail je stále na serveru] nevíte co s tím?
Zdravím, toto mi dělá seznam také. Nikde ani v HTC mi nebyli schopní říci proč, všichni odkazovali na chybu serveru, s čímž já souhlasím. K9, je dle serverů nejlepší a hlavně první co zvládnul, bezproblémově seznam.cz.

fablok píše:Dobry den,
Jsem úplný nováček co se tyče androidu, potřebuji pomoct s klientem pro email . Nedávno jsem si nastavil meiloveho klienta (original v androidu verze4...) na telefonu "xperia pro" vše fungovalo bezvadně. Z nějakého mě neznámého duvodu mi přestal od neděle fungovat. Nevm proč zkoušel jsem úplně všechno odinstalovat, znovu nastavit. Stahl jsem si i jiného klienta K-9 a ten udělá to samé, stáhne poštu ale jen z datem do 8.6. novější poštu prostě nestahuje. Je pravda že jsem během víkendu nainstaloval spoustu nových aplikaci(mam ho velmi čerstvě tak si dost hraji) Podle mě, co by mohlo mít nejvíc vliv je ,antivirák od avast a výměna pamětové karty, provedena přes víkend jinak jsem instaloval navigaci a par utilitek.

Prosím zkuste poradit lamě, pokud už se to někde řeší tak se omlouvám a prosím pošlete link.

Děkuji
Hm, zajímavé. Teď mě napadá, zkus se podívat na server (gmail.com ; email.cz) kde máš schránku a koukni, zda tam jsou starší zprávy? Pokud jo, napiš a budeme hledat další příčiny. Také si zkontroluj zda nemám nastavené, stadovat do určitého data...
Dell Streak 5" * Samsung Galaxy mini * HTC EVO 3D

einy
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Příspěvek od einy » sob 28. črc 2012 8:16:17

Ahoj lidi, zacal sem mit problem s prichozi postou. prestala mi chodit. s k9 byl taky problem a navic mi nejak neni sympaticky, ale proc pisu. ucet mam na seznamu a po nekolika pokusech se mi posta zacala opet stahovat (s odchozi nebyl problem). posledni co jsem udelal bylo, ze sem se prihlasil pres webove rozhrani a vsechny emaily starsiho data jsem presunul do jine slozky ze ktere nemam nastavene stahovani posty pres pop protokol (je to zalezitost nastaveni slozky pri jejim vytvareni). a v momente, kdy jsem mel v prohlizeci jenom "jednu stranku s emaily", to zacalo chodit. nevim kde je zakopany pes, ale snad to nekomu z vas pomuze.
at se dari

Radek Hübl
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S III [JB] + HTC Desire Z [ICS]
Tablet: Samsung Galaxy Tab 7.7 [ICS]
Rom: MIUI

Příspěvek od Radek Hübl » stř 08. srp 2012 12:37:21

Jde někde nastavit automatické odhlašování?

Pokud ne, tak jinak, jde nějak tuto aplikaci zamknout? Jeden človíček z mého okolí by byl nerad kdyby se mu kdokoliv kdo mu vezme telefon dostal do pošty.

Díky za radu, jedná se o vestavný klient v podání od HTC.

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“