KomunikaceK-9 mail nestahuje odpovědi

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
hil1
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy Mini Young Android 4.1.2

K-9 mail nestahuje odpovědi

Příspěvek od hil1 » ned 03. čer 2012 9:02:42

K-9 mail mi nestahuje odpovědi na moje maily.
Pokud mi někdo odpoví na mail, v odpovědi se zobrazí pouze to, co jsem odeslal já, odpověď druhé strany na mail tam není....

Traged
Účet zrušen
Reputace: 42

Re: K-9 mail nestahuje odpovědi

Příspěvek od Traged » čtv 19. črc 2012 19:25:01

dělá mi to taky,zjistil jsem,že se to dá přečíst jen v náhledu mailu,takže používám 4 řadky pro náhled.

jirka-cz
Androiďák!
Reputace: 7
Typ mobilu / ROM: S7 Note Blue 64Gb
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1

Příspěvek od jirka-cz » čtv 19. črc 2012 20:31:55

To je důvod, proč šel ven s telefonu :-( Přitom mi tak vyhovoval

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » čtv 19. črc 2012 20:47:17

Mě to připadá jako technický nesmysl. Pokud já někomu napíšu a on mi odpoví, ta odpověď se připojí do toho mého mailu a jde mi to zpět jako jedna nedílná zpráva obsahující můj původní mail a současně i odpověď adresáta. Odpověď se nepřenáší jako dvě samostatné zprávy (můj text + odpověď), aby bylo možné z odpovědi stáhnout jen ten můj původní text a odpověď adresáta vynechat. Pokud v té vrácené zprávě je pouze můj původní text a chybí adresátova odpověď, jediným důvodem může být to, že ji tam prostě adresát/jeho program nepřidal. To nemůže být chyba na straně u vás, ale jedině na straně adresáta. Mimochodem, K9 používám cca půl roku k maximální spokojenosti a nic takového mi to nikdy neudělalo. Nemyslíte, že kdyby K-9 takovou chybu měl, že by to byla chyba natolik závažná, že by ho nemohl používat nikdo? ;-) Když mi někdo na mail odpoví, je tam vždy můj text i jeho odpověď. Jednou se mi vrátil jen můj text, ale když jsem s adresátem mluvil, vypadlo z něj, že můj mail otevřel jako odpovědět a pak omylem dal rovnou odeslat :)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“