KomunikaceFacebook - nonstop online

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
andy.k
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Neo

Facebook - nonstop online

Příspěvek od andy.k » ned 23. zář 2012 19:38:10

Mám vážny problém s facebookom v mojej Xperii Neo. Aplikácie sa mi automaticky aktualizujú a s fb to ide čoraz viac dolu vodou... ale problém je takýto: odkedy som sa na telefóne prihlásil na fb, ostatným zozbrazuje celý čas že som online (zelená bodka, nie len ikona mobilu) aj keď pripojený vôbec nie som (ani na wi-fi). Preto mi píšu a myslia si že som tam, pri tom tam vôbec nie som, a to dokonca aj keď úplne vypnem mobil. Offline budem až keď sa na mobile z facebooku odhlásim, lenže vtedy mi padne celá synchronizácia fb v mobile, t.j. prestanú chodiť upozornenia, zmiznú synchronizované kontakty a nemôžem zdieľať foto, video a pod.
Chcel by som používať fb v mobile bez toho, aby som bol celý čas online. Kamoši s androidmi takýto problém nikdy nemali.
Ešte mi napadlo, že by to mohol spôsobiť ICQ klient (ktorý som už ale úplne odinštaloval), ale myslím že to robí samotný fb. Ako píšem, offline môžem byť až keď sa úplne odhlásim.
Any advice? :roll: :cry:

socca
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 6
Twitter: @romanhosek
Tablet: Vonino Sirius QS 3G

Re: Facebook - nonstop online

Příspěvek od socca » ned 23. zář 2012 19:45:23

Co vim tak se FB klient chova presne tak jak popisujes a zamerne... nevim jestli neco nepribylo do nastaveni, ale naposled co sem to prohlizel tam zadna volba k tomuhle nebyla.
Samsung i5700 > Samsung i9000 > Samsung i9100 > Vodafone Smart Ultra 6

Autor tohoto vlákna
andy.k
Nové Androidě

Příspěvek od andy.k » ned 23. zář 2012 20:03:43

Nastavenia som samozrejme detailne skúmal, o dostupnosti chatu tam nie je nič. Samotný facebook messenger som ešte neskúšal, len to ICQ a ani v ňom sa nedá nastaviť stav offline alebo jednoducho ho ukončiť.

Autor tohoto vlákna
andy.k
Nové Androidě

Příspěvek od andy.k » čtv 27. zář 2012 8:42:24

Ďalšie ešte horšie zistenie - som online aj po tom ako som sa celkom odhlásil z fb na telefóne, na ICQ na pc sa dejú kadejaké zmeny (a som stále online vraj aj na gTalk - mám ho v ICQ) takže všetko poukazuje na to že za to môže samotné ICQ. Vie niekto ako sa toho zbaviť? :/

Je to tak ako som si myslel vyskúšal som odhlásiť všetky ostatné siete z ICQ a už som bol offline. Akonáhle som ale znovu prihlásil fb chat na icq, aj keď som ICQ vypol, ostal som na fb online.
Viete čo s tým, alebo sa mám jednoducho podriadiť? :|

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“