KomunikaceGO SMS Pro návod nastavení

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
nonferatus
Nové Androidě
Reputace: 0

GO SMS Pro návod nastavení

Příspěvek od nonferatus » sob 20. říj 2012 21:29:52

používám program cca rok. Tenkrát jsem někde našel kompletní návod k nastavení. Od té doby mi běhaly soukromé SMS bez oznamovacího zvuku. Po poslední aktualizaci se vše přehodilo na default, takže jsem si musel celý program zas nastavit jak jsem byl zvyklý. Ale nemůžu najít, kde se nastavovalo aby soukromé SMS pouze vibrovaly. Vím, že to tehdy nebylo jedním kliknutím, ale už si to nepamatuju. Stále se mi ozývají dle nastavení ostatních SMS. Nebo vypnu upozorňování a pak zas neupozorní vůbec nic, ani nemají ikonu. Což nechci. Tehdy jsem někde našel velmi podrobný návod k nastavení celého programu a různých vychytávek na něm. Teď nepomáhá ani strejda google... :evil:

Autor tohoto vlákna
nonferatus
Nové Androidě

Re: GO SMS Pro návod nastavení

Příspěvek od nonferatus » ned 21. říj 2012 14:17:05

stále nikdo neví?????
Půl dne neúspěšných pokusů. Proč vždycky fungovaly aktualizace normálně, nastavení programu zůstalo, jako před tím a teď po aktualizaci na poslední verzi se to muselo takhle podělat? Měl jsem najednou angličtinu, jiné ikony.... totálně vše jinak.
A tohle co potřebuju taky.
Vím že mělo jít o kombinaci vypnutí některých nastavení v základním nastavení androida a zapnutí některých funkcí GO SMS. Ale vzpomenout si, jak to přesně bylo... :help:

andrias
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: jiayu g2s

Re: GO SMS Pro návod nastavení

Příspěvek od andrias » čtv 02. kvě 2013 9:06:09

ja bych se pridal s dotazem, nicmene trochu odlisny problem, cili ...

daji se z jiz vytvoreneho a nejakou dobu pouzivaneho privat boxu ty zpravy nejak normalne presunout nebo prekopirovat do normalniho folderu ?? nasel jsem akorat volbu jak odstranit konktakt z privat boxu, ale obavam se, ze po potvrzeni se mi cela konverzace vymaze ... nevite nekdo co s tim ?

EDIT: tak kdyz jsem dlouze podrzel prst na te konverzaci, nabidlo mi to menu, kde je polozka move out from private box, po potvrzeni dotazu, jestli jsem si jisty se cela konverzace s dotycnym kontaktem presunula do normal folderu ... :)

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“