KomunikaceK-9 zaseklé maily

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

K-9 zaseklé maily

Příspěvek od ludekbrno » sob 27. říj 2012 21:44:42

Používam k plné spokojenosti K-9, mám v něm 6 mailových účtů. 5 přes IMAP, 1 přes pop3. Vše funguje, až na jednu nepříjemnost. Čas od času se mi stane, že když smažu nepřečtený mail, zůstane mi u daného účtu tučným číslem zobrazený počet nepřečtených mailů. Když účet otevřu a vlezu do doručených zpráv, žádný nepřečtený mail tam není, protože jsem je smazal (různé SPAMy mažu rovnou bez otevření). Většinou to zmizne, když ten účet stáhnu i na PC a v mobilu dám akualizovat. Ale někdy to nepomůže a tak se mi s dobou používání K-9 postupně hromadí nepřečtené maily, které ale v telefonu už nikde nejsou. Jediným řešením je kompletní odinstalace K-9 a smazání veškerých zbylých dat. Ale to se mi nechce každý měsíc dělat a nastavovat celý K-9 znovu. Není nějaký způsob, jak se toho zbavit? Díky.

LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Pedro1
Droid
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 8
Rom: stock

Re: K-9 zaseklé maily

Příspěvek od Pedro1 » ned 28. říj 2012 17:24:28

Ahoj, nejdriv jsem myslel, ze se tluce s defaultni aplikaci, ale po uplnem precteni, to na to nevypada. Nevim, jak to dela pres IMAP, pouzivam na K9 jen POP3. Jestli neukazuje nove zpravy na mailu (internet), nebo, jestli je rovnou stahuje. Zkus vymazat cache pres recovery, popr. i dalvika.

CzechFencer
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2
Twitter: CzechFencer
Kontaktovat uživatele:

Re: K-9 zaseklé maily

Příspěvek od CzechFencer » ned 28. říj 2012 17:45:49

Mně se občas stane, že K-9 nenačte přečtené emaily v případě, když v dané složce nenajde žádné nepřečtené, takže zobrazí prázdnou složku (přitom v jiném klientu vidím, že tam skutečně jsou). Nestává se to pokaždé, což mě mate ještě víc. Zkoušel jsem projet všechna nastavení, aby vyloučil možnost, že např. ignoruje emaily starší x dnů, ale nic takového jsem neobjevil.
Samsung Galaxy S2 + Android 4.0 ICS
Mé projekty: BrainCalc - Měnové kurzy - Digitální hodiny

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“