KomunikaceSynchronizace mailů

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
profikjakub
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Noite 2

Synchronizace mailů

Příspěvek od profikjakub » stř 20. úno 2013 9:20:50

Zdravím. Mám Samsung Galaxy Note 2. Mám problém, že mám nastavení synchronizece mailů každých 30 minut. To funguje, ale jen když jsem na wifi, když jsem na datech simkarty, tak to samo nic nedělá a uděláto až když je mi divný, že nemám žádný maily a otevřu mail, tak v tu chvíli je to stáhne. Nikde jsem nenašel nějaký nastavení rozdělený pro wifi a simkartu. Myslel jsem, že to platí pro obojí. Máte někde nějakou radu? Předem díky.

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Re: Synchronizace mailů

Příspěvek od Mishack » stř 20. úno 2013 9:31:52

Jakyho klienta mas? Nemas zakazany data na pozadi? Pripadne nejaky uzasny "battery saver"?
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

Autor tohoto vlákna
profikjakub
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Noite 2

Příspěvek od profikjakub » stř 20. úno 2013 16:44:19

Používám klienta, který je standartně v Note 2. A vypínání/zapínání dat na pozadí bych našel někde ve standartním nastavení?

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » stř 20. úno 2013 17:40:47

Data na pozadí lze vypnout u každé aplikace. Je to v Settings --> Data usage a tam když si rozkliknes konkrétní AOKP, můžeš zakázat data. Každopádně pokud si to ty neměnil, tak to tím asi nebude. Defaultne je to všude zapnuté.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“