KomunikaceKlyph for facebook

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
s.s.rock
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Note2
Rom: originální 4.1.2
Kontaktovat uživatele:

Klyph for facebook

Příspěvek od s.s.rock » pon 12. srp 2013 9:53:08

Právě jsem objevil tohoto skvělého klienta pro facebook. Má perfektní design ala ICS, rychlí, plně funkční, v češtině, není náročný na paměť a hlvni výhoda, jde přesunout na kartu. ;-) Oficiální fb klient jde sice taky ale vzhledem k tomu že ho 90% výrobců nacpe přímo do rom tak už to pak nejde. Rozdíl je pak docela velký tohle má po instalaci a spuštění cca 11MB a ofiko FB cca 40MB. Zkuste a uvidíte sami, já jsem z ofiko klienta ve správci aplikací vymazal data a vypnul ho a používám tohle a jsem nad míru spokojen. ;-)

Cleric
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Klyph for facebook

Příspěvek od Cleric » pon 12. srp 2013 10:18:55

A co takhle sem dát odkaz na GP.

Odesláno z Maguro

Autor tohoto vlákna
s.s.rock
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s.s.rock » pon 12. srp 2013 10:36:05

K čemu neumis si v telefón v obchodu play rozkiknout lupu a napsat tam klyph? ;-)

LivArt
Terminátor
Reputace: 267
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » pon 12. srp 2013 10:42:15

To je ale tvá neschopnost, že píšeš info o programu a nejsi schopný přidat odkaz na GP!
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » pon 12. srp 2013 11:00:25

s.s.rock píše:K čemu neumis si v telefón v obchodu play rozkiknout lupu a napsat tam klyph? ;-)
Je to slušnost a zvyk tady na fóru, že když chci představit nějakou aplikaci, dám na ni přímý odkaz. Jinak ono se to snadno omezuje velikost aplikace a zabrané paměti, když to hromadu věcí neumí :-) I orig. aplikace by mohla být menší, kdyby se ty funkce vynechaly ;-) Takže za sebe tam nevidím nic, co by stálo za řeč. Navíc mám trochu pochybnost psát přihlašovací údaje pro FB do cizí aplikace.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » pon 12. srp 2013 11:07:35

s.s.rock píše:K čemu neumis si v telefón v obchodu play rozkiknout lupu a napsat tam klyph? ;-)
V tom případě jsi naprosto plýtval energií na popis aplikace, protože si v Play umí každej přečíst... :roll:

Když je tedy autor tématu línej, holt musí zase moderátor...

Varianta zdarma:
https://play.google.com/store/apps/deta ... klyph_beta

Placená varianta za za 52,-
https://play.google.com/store/apps/deta ... .klyph.pro
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Autor tohoto vlákna
s.s.rock
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s.s.rock » pon 12. srp 2013 11:30:54

Ano opravdu jsem linej kvůli linku zapínat pc, už na něj skoro nechodím a přes mobil jsem se k linku neprokousal fakt sorry.

EDIT:
ludekbrno píše:Jinak ono se to snadno omezuje velikost aplikace a zabrané paměti, když to hromadu věcí neumí :-)
Můžete mi napsat tu hromadu věcí co tam chybí? To že tam není chat považuju spíš za plus než za minus na chaty mám IM+ ;-)

I v mobílní verzi fóra, jakékoliv, je možnost odpovídat bez zbytečné citace posledního přípsěvku a stějně tak je v nich možnost svůj příspěvek editovat!!
radegast

radegast
Moderátor
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » pon 12. srp 2013 11:53:45

V GP je u každé aplikace zázračná ikonka "Sdílet", na ní když ťapneš, rozbalí se kontextové menu kde už si vybereš kde odkaz poslat. Pošleš si jej třeba do "Zpráv", "Poznámkového bloku", no prostě záleží co máš v telefonu nainstalované, a tam jednoduše celý odkaz zkopíruješ do schránky a umístíš do příspěvku na fóru.
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » pon 12. srp 2013 12:00:08

s.s.rock:

tak já třeba nechci mít kvůli chatu zbytečně další aplikaci. Jinak další chybějící věci jsou popsány v popisu aplikace, že buď je FB aplikacím třetích stran neumožňuje nebo je v nich chyba a nebo ještě nejsou dodělány. Myslím, že není třeba to sem kopírovat. Samozřejmě nechci nikoho odrazovat, jen že mě osobně na té aplikaci nic tak extra nepřijde. Navíc už jsem zmiňoval, že nejsem zrovna příznivcem zadávání přihlašovacích údajů do aplikací třetích stran. Překvapivě mi originální aplikace FB funguje docela dobře i na mém low-endu LG OO.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
s.s.rock
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s.s.rock » pon 12. srp 2013 12:04:33

radegast píše:V GP je u každé aplikace zázračná ikonka "Sdílet", na ní když ťapneš, rozbalí se kontextové menu kde už si vybereš kde odkaz poslat. Pošleš si jej třeba do "Zpráv", "Poznámkového bloku", no prostě záleží co máš v telefonu nainstalované, a tam jednoduše celý odkaz zkopíruješ do schránky a umístíš do příspěvku na fóru.
Aha, tak to díky tohle jsem zase nevěděl já. ;-)

EDIT:
ludekbrno: ok, tak si nech svůj ofiko FB, já si zase nechám klyph a oba budem spokojený, konec konců od toho ta možnost výběru je ne? ;-) Já jen dávám další možnou alternativu, neříká že to kazdymu musí vyhovovat. ;-)

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » pon 12. srp 2013 13:39:15

OK, OK :-)

Autor tohoto vlákna
s.s.rock
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s.s.rock » úte 13. srp 2013 15:49:01

Koukal jsem ze někdo v GP dal klyphu jednu hvězdu jen proto že mu vyjela při prvním přihlašování bílá obrazovka. To udělalo i mě, musíte chvilku počkat a ono se to načte. Může to tvat cca 10 sekund. ;-)

Game
Moderátor
Reputace: 44
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Příspěvek od Game » úte 13. srp 2013 19:56:36

Není funkčních spousta věcí, např.nejde si někoho přidat do přátel, odebrat ze skupin, fotky nejsou zdilet(aspoň mě teda) atd... Ale urcite to doladí časem jinak rychlost bomba, vzhled taky super, ale zatím stále používám standartni app az tam přidaj tyhle věci bude v pohodě, stále ji mam inctalovanou abych viděl jak se hejbe vývoj :-D

@Phone :3
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1

Autor tohoto vlákna
s.s.rock
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s.s.rock » čtv 15. srp 2013 8:06:47

Já to používám aktivně a zatím mi vše co jsem potřeboval šlo, přátelé moc nepřidávam, to jsem ještě nezkoušel. Sdílet obrázky ale určitě jde, je to ta ikonka u příspěvků úplně v pravo, někdy tam ta inkonka ani není ale i tak když klepneš do toho řádku co je přidat kometář na pravou stranu tak to většinou nabídne sdílení. Jink od pondělka co to mám aktualizace nebyla, možná makaj na tom chatu, kdo ví. Nějaké mouchy to určitě ještě má to je jasné, ale má to dobrý potenciál, fakt ty appce fandím. ;-)

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“