KomunikaceProblem s Talk na Desire

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
kejklir
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Problem s Talk na Desire

Příspěvek od kejklir » pát 20. srp 2010 19:24:04

Zdravim,
mam aktualne takovyto problem. S ohledem na podivne rychle vybijeni telefonu pri male aktivite jsem dneska delal WIPE telefonu. Jestli se baterka zlepsila nevim (ale pochybuju :o( ) ale nastal tento problem.

Po nahrani meho uctu a spusteni aplikce Talk se prihlasim, vidim kdo je online, ale nefunguje mi prijimani zprav. Pritom odesilani funguje. Kdyz jsem zapnul jiny gtalk ucet na PC, vidim celou historii chatu - odeslane zpravy z Desire i z PC, ale v telefonu se prijate zpravy vubec nezobrazi, zobrazuji se pouze odeslane. Zkousel jsem to na wifi i na mobilnich datech. Jeste jsem odpozoroval, ze kdyz jsem se na PC prihlasil na novy ucet, bezici Talk v mobilu mi nezobrazil, ze je dany ucet online. I kdyz jsem posilal na ucet na mobilu zpravy, nereagoval, az kdyz jsem mu poslal zpravu, tak "zezelenal".

Hledat jsem zkousel ale bezuspesne. Nemuzete mi nekdo prosim pomoct?

jtoxx
Droid
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s Talk na Desire

Příspěvek od jtoxx » pát 20. srp 2010 19:38:57

To mi delalo kdyz jsem byl pripojeni jak na PC tak na mobilu...
Follow me on - twitter

Autor tohoto vlákna
kejklir
Nové Androidě

Příspěvek od kejklir » pát 20. srp 2010 19:54:09

Zkousel jsem to tak i tak. Nefunguje ani kdyz jsem pripojeny zaroven na PC, ani kdyz nejsem. Hlavne, do toho WIPE mi to fungovalo naprosto bez problemu, i pri soucasnem prihlaseni na PC.

Autor tohoto vlákna
kejklir
Nové Androidě

Příspěvek od kejklir » úte 31. srp 2010 6:45:03

Tak problém stále přetrvává. Chyba je ale v Google účtu. Když jsem zkusil do desire dat jiný účet, tak to šlo. Už jsem našel několik threadu na google help. Problém se nevztahuje k mobilu,ani androidu. Tak snad to google brzy opraví.

Jedno z těch for tady: google.com/support/forum/p/Google+Mobile/thread?fid=4e9f0dedf24894e700048f154c8b407f&hl=en

Má ještě někdo stejný problém?

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“