KomunikaceFrekvence kontroly mailů

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Voky
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 mini

Frekvence kontroly mailů

Příspěvek od Voky » pon 15. čer 2015 10:18:22

Ahoj. Asi nějaká aktualizace, které jsem si nevšiml, mi přenastavila v SGII v nastavení v nativní aplikaci Email nebo v nastavení účtu Microsoft Exchange ActiveSync frekvenci kontroly a stahování nových mailů do telefonu. Ještě tři dny zpátky to fungovalo tak, že jsem mail dostal na telefon ihned po jeho odeslání (obdržení). Poslední dny vůbec, jen na ruční aktualizaci přímo v aplikaci Email. Trochu jsem se v tom hrabal a hledal možnosti nastavení. V nastavení aplikace i účtu jsem našel pouze položku Synchronizace plánu, ve které můžu nastavit pouze časy 5 minut, 15 minut, 1 hodina, 4 hodiny a 12 hodin. Jsou tu i položky Nabízet a Ručně, což nevim co je a nic to nezmění. Nějaká položka Frekvence kontroly mailů jako jsem si našel v různých návodech, v nastavení vůbec není. Na telefon mi chodí pracovní maily, které potřebuju občas odbavovat okamžitě a i 5 minut může být pozdě. Neměl by někdo nějakou radu, jak to nějak jednoduše vrátit zpět?

xanthor
Kyborg
Reputace: 91
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Frekvence kontroly mailů

Příspěvek od xanthor » pon 15. čer 2015 10:30:36

Asi ti moc nepomůžu, ale neodpustím si jednu poznámku: Pokud je potřeba něco řešit okamžitě, tak e-mail opravdu není vhodné médium.

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“