KomunikaceFree SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: vojtisek_michal
Kontaktovat uživatele:

1.3.2.1 Beta 9

Příspěvek od pjd » úte 09. lis 2010 7:04:06

Diky logu ktery prisel od Guillemot jsem udelal dalsi upravu v T-zones. Ocividne uz problemy s cookies nejsou, prihlaseni probehne ale nepovede se ho rozpoznat a pokud uz dojde k odesilani zpravy tak se nedari precist vysledek(chybu/uspech) odeslani.

Snad jsem to opravil, pokud vas to jeste neprestalo bavit. Tak prosim otestujte odesilani do T-zones s touto verzi:
Free_SMS_Sender_34b8.apk

Za testovani vam vsem moc diky, bez vas bych se takhle daleko nikdy nedostal. Podle statistik z goo.gl je testeru cca 20! :shock:

EDIT:
Pokud po odeslani zpravy do T-zones dostanete tuto chybu: "<html><head><title>SMS GW redirect</title><meta http-equiv="refresh" content="0; url=/sms.jsp"></head></html>"
Nebo pokud jste Betu 8 jeste nestahli, tak zkuste Betu 9. Diky!
Free_SMS_Sender_34b9.apk
Obrázek

Guillemot
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG L9 II [4.4.2]

Re: Free SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Příspěvek od Guillemot » úte 09. lis 2010 10:42:05

Tak to vypadá, že už funguje, odpoledne v práci ji pořádně odzkouším.. díky moc ;)

Edit: Tak po odeslání to prý přítelkyni napsalo odeslání včera před půlnoci,tak nevím kde může být chyba..

A ještě jsem se chtěl zeptat jak tuto aplikaci integrovat do klasického posílání sms? Když jsem v normálním posílání,tak se mi žádná volba odeslání nenabízí :-( a posílá to jako klasickou sms..Musím vždy spouštět SMS Sender ručně.. díky

Pavel Vlasák
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3 Neo

Příspěvek od Pavel Vlasák » úte 09. lis 2010 11:22:58

Potvrzuji funkčnost. Připojuji se přes GPRS/EDGE operátor T-Mobile, login do T-Zones.

santox
Nové Androidě

Příspěvek od santox » úte 09. lis 2010 12:05:08

Jede to :) ale do T-zones stále nestabilní. Píše "server nedostupný" a přijde mi, že odesílání trvá strašně dlouho. Na druhý a další pokusy to odešle rychle a bez problému. Možná to první odeslání byla jen náhoda, že nešlo. Budu zkoušet dál :) ale je to krok kupředu, předtím jsem přes gprs neodeslal zprávu žádnou :). Díky

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » úte 09. lis 2010 12:34:29

Skvele! Jsem rad ze se to poradilo vyresit. Jeste jednou diky za testovani. Vecer to upravim, pridam volbu "vychozi brana" do nastaveni a hodim to na market.

V odesilani jsem udelal hodne uprav, v podstate jsem prepsal celou komunikaci a postupne prosel skripty pro jednotlive brany a ty upravil. Nekde se delalo vic dotazu nez bylo treba, nekde naopak mene(T-zones). Chtelo to udelat uz davno, precijenom je to muj prvni Android/Java projekt takze ten kod ktery jsem napsal predtim nebyl uplne cisty...a ten aktualni asi taky nebude uplne ok, ale aspon je to funkcni :)

btw: Co rikate na nove nastaveni?

Zkuste prosim otestovat i odeslani vic zprav za sebou, protoze se po odeslani neodhlasuji tak je druha zprava odeslana opravdu rychle...napr. pres T-zones se dela: nacteni, prihlaseni, nacteni, odeslani...pokud se odesila druha zprava tak se dela jen: nacteni, odeslani.
K odhlasovani nedochazi ani u vodafoneparku a O2 s registraci. Pokud se ale prihlasite na T-zones a pak odesilate pres T-mobile, tak se T-mobile pred nactenim captcha odhlasi...stejna situace je u Vodafoneparku a vodafone, pripadne O2 s registraci a O2.

Guillemot:
Zprava se posila pres web operatora, to jak ji posle uz neovlivnim. Pokud zpravu odesle s informaci ze byla odeslana o pulnoci, tak tam maj nejakou chybku :)
Integrace Free SMS Senderu do bezne sms aplikace neni mozna, i kdyz by to bylo krasne. Chtel bych aby se moje aplikace nabizela misto te bezne napr po kliknuti na notifikaci o nove SMS nebo po kliknuti na zpravu ve widgetu s vypisem zprav. Zatim se nabizi jen kdyz prohlizis kontakt a kliknes na ikonu zpravy. Nezbyva tedy jina moznost nez neklikat na notifikaci ale pustit Free SMS Sender a precist zpravu v nem, odpovedet na ni a pote notifikaci o sms odstranit.

Mere Cypher:
Parada, to mam radost ze to beha i pres GPRS/EDGE. Kdybys nahodou prisel na to jak zreplikovat ten bug s nezalamovanim textu, jak si psal predtim, tak dej urcite vedet - zkousel jsem aplikaci pustit rovnou v landscape i ruzny dalsi situace ale nepovedlo se mi to nasimulovat :(

santox:
"Server je nedostupný" aplikace rekne pokud se nepovede dotaz na web operatora. Vetsinou proto ze server je pretizeny, nebo se nepodarilo server najit. Obcas tuto chybu taky dostanu, nezalezi na brane, vzdy ale pomuze "zkusit znovu" :) To jak dlouho se zprava odesila zalezi na rychlosti pripojeni k internetu a take na vytizeni serveru. Napr. 1188.cz odpovi cca 2x rychleji nez t-mobile.cz.

Lintny

Příspěvek od Lintny » úte 09. lis 2010 13:39:13

Nevím čím to je, ale po odeslání SMS přes 1188 s registrací to příjemci nezobrazí mé číslo. Nwm kdy to přestsalo chodit.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Release 1.3.3 - opravený T-zones,vánoce na Vodafoneparku,...

Příspěvek od pjd » úte 09. lis 2010 21:26:32

Release 1.3.3 - opravený T-zones, vánoce na Vodafoneparku, velká písmena na začátku věty, průběh posílání, upravené nastavení: ikony, výchozí brána, skrytá hesla a správné formáty

Novou verzi sice vydávám později než jsem čekal, ale zato na vás na Android Marketu čeká spoustu nových změn:
  • Opraveno posílání přes bránu T-zones. Po urputném testování je odesílání funkční i přes EDGE/GPRS a chybovost je v řádu procent.
  • Po odeslání zprávy se brána neodhlašuje, takže se při dalším odesílání nemusí přihlašovat znovu.
  • První písmeno ve větě je velké.
  • Během posílání je podrobné info o průběhu odesílání zobrazeno v dialogu.
  • V nastavení jsou správně typy políček: heslo, e-mail, telefon.
  • Možnost vybrat si výchozí bránu, ta bude použita pro odesílání pokud nebude číslu vyhovovat jiná brána.
  • Po úspěšném odeslání zprávy přes bránu Vodafonepark je oznámeno kolik zpráv do cizích sití zbývá zdarma v rámci vánočního dárku. Po odeslání přes O2 CZ nebo O2 CZ s registrací je oznámeno kolik zpráv zbývá z limitu 100 za hodinu.
Doporučuji: využijte vánoční dárek od Vodafoneparku a posílejte sms do všech sítí bez captcha: Zaregistrujte se na vodafonepark.cz a sms.1188.cz. V nastavení nechte povolené pouze Vodafone Park CZ a O2 CZ s registrací, jako výchozí bránu nastavte Vodafone Park CZ. Zprávy tak budou chodit z vašeho čísla a nemusíte nic opisovat, zprávy do sítě O2 přitom nebudou ubírat z dárku od Vodafoneparku.

Děkuji všem kteří se zapojili do testování beta verzí!

Guillemot
Nové Androidě

Příspěvek od Guillemot » úte 09. lis 2010 22:54:33

Tak nějak mi to odpoledne zase zlobilo..místo, aby se poslala sms, tak to napsalo získávání odpovědi ze serveru,mezitím došla doručenka,ale pak vyskočila chyba (zase přepis stránek T-M) a zpráva se nedoručila, tak to nechápu :-( (Po vyskočení chyby jsem dal zkusit znovu,ale totéž..)
Zkusím ještě tu verzi z marketu a uvidím..

Pavel Vlasák
Androiďák!

Příspěvek od Pavel Vlasák » úte 09. lis 2010 23:39:37

Dnes jsem odeslal cca 10 sms behem celeho dne pres T-Zones a to se 100% uspechem pomoci EDGE s FUPem.

kostohris
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Příspěvek od kostohris » stř 10. lis 2010 0:06:58

Ja nyni Tmobile taky v pohode. Chci se zeptat, zda by slo aby se po precteni zpravy v rozhrani FSS, zprava oznacila za prectenou i v systemu a zmizela z notifikacni listy?

Diky

Send from my Motorola D160

Guillemot
Nové Androidě

Příspěvek od Guillemot » stř 10. lis 2010 0:33:25

Chtěl bych se zeptat, zda by bylo možné přidat vložení smajlíku :-) třeba pod tlačítko odeslání, ale pokud by to bylo moc složité, tak zůstanu u ručního vkládání..Teď jsem zkoušel tu verzi z marketu a zatím v pohodě, možná šlo jen o nějakou vyjímečnou chybu..

Pavel Vlasák
Androiďák!

Příspěvek od Pavel Vlasák » stř 10. lis 2010 6:51:06

Nevím jestli je vhodné to označit jako bug, ale něco tu ještě mám:

-když někomu odešlu zprávu a jedná se o novou konverzaci a dám tlačítko zpět, neobjeví se tato nová konverzace v již načtených zprávách, ale zobrazí se, až když vyjedu tlačítkem zpět do systému a poté spustím program znovu i když vlastně jakoby jej spustím podruhé "viz níže"

-když rozepíšu zprávu a vrátím se do systému tlačítkem "domeček" a znovu spustím program, je zdánlivě rozepsaná zpráva pryč, ale není. Spustí se totiž aplikace jakoby podruhé a postupně tlačítkem zpět se dostanu k rozepsané zprávě, přes seznam konverzací. Nerozumím tomu, nevím zda dochází k vícenásobnému spuštění aplikace, nebo zda spíš aplikace sama v sobě vícenásobně spouští svá okna.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » stř 10. lis 2010 9:30:46

kostohris píše:Ja nyni Tmobile taky v pohode. Chci se zeptat, zda by slo aby se po precteni zpravy v rozhrani FSS, zprava oznacila za prectenou i v systemu a zmizela z notifikacni listy?

Diky

Send from my Motorola D160
Po zobrazeni zprav v konverzaci jsou neprectene zpravy podbarvneny svetle modrou a jsou oznaceny jako prectene. Odstraneni notifikace zatim neumim, je to v todo, staci kdyz notifikaci odstranis tlacitkem v notifikacni liste. Neni treba zpravu zobrazovat/cist v normalni sms aplikaci.
Guillemot píše:Chtěl bych se zeptat, zda by bylo možné přidat vložení smajlíku :-) třeba pod tlačítko odeslání, ale pokud by to bylo moc složité, tak zůstanu u ručního vkládání..Teď jsem zkoušel tu verzi z marketu a zatím v pohodě, možná šlo jen o nějakou vyjímečnou chybu..
Chyby se stale objevuji, v logach vidim dost vyskytu od T-mobile: "Chyba při hledání captcha obrázku: Odpověď ze serveru je nenčitelná". Jeste se tim budu zabyvat, kez by byl web t-mobilu v poradku alespon tak jako weby dalsich operatoru :(
Vkladani smajliku neni spatny napad, uz jsem premyslel nad automatickym vkladanim podpisu apod. Pod tlacitko odeslani se dalsi tlacitko vejde jen kdyz je zprava hodne dlouha(na vice radku), spis bych to pridal do menu, uvidime...napisu si to do todo.
Mere Cypher píše:Nevím jestli je vhodné to označit jako bug, ale něco tu ještě mám:

-když někomu odešlu zprávu a jedná se o novou konverzaci a dám tlačítko zpět, neobjeví se tato nová konverzace v již načtených zprávách, ale zobrazí se, až když vyjedu tlačítkem zpět do systému a poté spustím program znovu i když vlastně jakoby jej spustím podruhé "viz níže"

-když rozepíšu zprávu a vrátím se do systému tlačítkem "domeček" a znovu spustím program, je zdánlivě rozepsaná zpráva pryč, ale není. Spustí se totiž aplikace jakoby podruhé a postupně tlačítkem zpět se dostanu k rozepsané zprávě, přes seznam konverzací. Nerozumím tomu, nevím zda dochází k vícenásobnému spuštění aplikace, nebo zda spíš aplikace sama v sobě vícenásobně spouští svá okna.
ad 1. bod: Obnovovani konverzaci je potreba dodelat, ted na to nebyl cas. Je tam par neosetrenych situaci: po zalozeni nove konverzace se tato konverzace neprida, po odstraneni vsech zprav z konverzace neni tato konverzace odebrana, po prichozi zpravy neni konverzace presunuta na prvni misto(i kdyz je tucne protoze obsahuje neprectenou zpravu)...mozna jsou jeste dalsi o kterych nevim. Diky za pripomenuti, kdyz uz sem si to tady tak hezky sepsal tak si to napisu do todo :)
ad 2. bod: Kdyz rozepisu zpravu, vratim se na plochu a pote program spustim znovu tak jsem na obrazovce s rozepsanou zpravou. U tebe to funguje jinak? Mozna jsem to jen nepochopil. Aplikace na androidu se pousti vzdy pouze jednou, do popisovani "Activity life cycle" se tady poustet nebudu. Obcas, kdyz dam tlacitko zpet, tak se vratim zpatky do aktivity kde jsem uz byl...pravdepodobne to jeste neni uplne v poradku. Jeste toho mam dost k precteni/pochopeni, v jave jsem zacatecnik(tohle je muj prvni projekt).

Pavel Vlasák
Androiďák!

Příspěvek od Pavel Vlasák » stř 10. lis 2010 12:46:05

Už je to tady zase, jen napíšeš, že se ti to chová korektně, tak se tak stane i u mě. :) Uz zase nemohu navodit tu situaci, kterou jsem ti popsal v bodě 2.. Toto chování mě doprovází po celou dobu vývoje aplikace a nyní vše funguje jak má, ale ono to přijde.

Ještě nevím s čím to má jakou souvislost, ale podařilo se mi tuto situaci navodit alespoň uměle pomocí aplikace "Advanced Task Manager". Rozhodně si nainstaluj free verzi a odzkoušej si chování tvé aplikace.

Spusť svou aplikaci, rozepiš si zprávu, přepni se domečkem na plochu, v Advanced Task Manageru si přepni svou aplikaci na popředí a opět rozepiš druhou zprávu, opět se přepni domečkem na plochu a nakonec opět Advanced Task Managerem si přepni svou aplikaci na popředí a pak stále mačkej tlačítko zpět a zjistíš, že se to jeví jako by tvá aplikace byla spuštěna 3x.

Toto je uměle vytvořená situace, ale takto se mi to za nějaké konstelace děje v běžném provozu.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » stř 10. lis 2010 13:10:22

Mere Cypher: Task manager mam, vyzkousim to.

EDIT:
"Chyba při hledání captcha obrázku: Odpověď ze serveru je nečitelná" se jiz neobjevuje, pravdepodobne se jednalo o problem na strane T-mobilu.
Naposledy upravil(a) pjd dne pát 12. lis 2010 14:37:24, celkem upraveno 1 x.

LeXXiii
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI 4 LTE

Re: Release 1.3.3 - opravený T-zones,vánoce na Vodafoneparku

Příspěvek od LeXXiii » čtv 11. lis 2010 21:35:58

pjd píše: Doporučuji: využijte vánoční dárek od Vodafoneparku a posílejte sms do všech sítí bez captcha: Zaregistrujte se na vodafonepark.cz a sms.1188.cz. V nastavení nechte povolené pouze Vodafone Park CZ a O2 CZ s registrací, jako výchozí bránu nastavte Vodafone Park CZ. Zprávy tak budou chodit z vašeho čísla a nemusíte nic opisovat, zprávy do sítě O2 přitom nebudou ubírat z dárku od Vodafoneparku.
Ale když budu posílat normálně do O2 tak to půjde přes 1188.cz a příjde to dotyčnému ale ne z mojeho čísla ne? Nebo mělo by to fungovat jinak?
Android: Samsung Galaxy Spica I5700 -> Huawei Ascend G300 U8815 -> Thl W8 1G/4G -> Xiaomi MI 4 LTE

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 11. lis 2010 22:01:00

Na sms.1188.cz jsem se zaregistroval se svym vodafone cislem a zpravy chodi jako bych je odeslal z nej.

Lintny

Příspěvek od Lintny » čtv 11. lis 2010 22:42:42

Mě to nějakou dobu taktéž chodilo. Jenže nwm kdy to přestat chodilo. ale zjistil jsem, že to aplikací není. Ani když po přihlášení na WWW.1188.cz odešlu SMS, tak se korespondentovi číslo nezobrazí. Má někdo nějaké vysvětlení?

@telefon    

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » pát 12. lis 2010 14:35:26

Potvrzuji ze sms.1188.cz jiz neodesila zpravy z cisla nastaveneho pri registraci.
Odesilatel zpravy je cislo brany. Jestli na tu zpravu lze odpovedet nevim, nezkousel jsem to, nemam cislo od O2.
Kazdopadne je velice neprijemne ze O2 ted nedovoluje odesilat zpravy z webu tak aby vypadali jako odeslane z mobilu. Absolutne nechamu co je k tomu vedlo? Vzdyt jim to musi zvedat zisky: nekdo posle zpravu z internetu, dalsi odpovi placenou zpravou kterou by jinak neposlal.

V pristi verzi bude informace uvedena v "O aplikaci" upravena.

xGrany
Robot
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300

Příspěvek od xGrany » ned 14. lis 2010 14:23:26

zdravim...Tak zpravy prez t-zones jdou posilat normalne,ale zacla mi vyskakovat po odeslani,ze odpoved ze servru je necitelna...ale zprava se normalne odesle...dela to jeste nekomu...???

santox
Nové Androidě

Příspěvek od santox » ned 14. lis 2010 15:04:36

Taky mi to dělá, sms se odešle (dle doručenky) ale aplikace napíše "odpověď ze serveru je nečitelná" :)

jsmile
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jsmile » ned 14. lis 2010 16:16:57

Mel bych taky par nametu do budoucna,pokud autor bude mit zajem.FSS je skvela aplikace.Klidne bych ji vymenil za handcent,kdyby se podarilo nasledujici:
1)notifikace prichozich sms
2)implementace voice search API
3)widget
4)moznost vlozit prilohu (pro me hlavne MMS)
5)popup okno pri prichozi sms

@telefon    
HTC Desire original ROM, no root, follow me on Twitter http://twitter.com/JsmileIT a blogu http://www.herodek.blogspot.com/

Guillemot
Nové Androidě

Příspěvek od Guillemot » stř 17. lis 2010 8:11:41

santox píše:Taky mi to dělá, sms se odešle (dle doručenky) ale aplikace napíše "odpověď ze serveru je nečitelná" :)
Stejný problém a při této chybě se bohužel neuloží odeslaná sms.. :-(

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 18. lis 2010 14:41:39

Po tydenni odmlce vas opet zdravim. Ted mam trochu vice napilno v praci, navic domlouvam stehovani do noveho podnajmu takze ted moc volna na vyvoj neni.

xGrany, santox, Guillemot:
Vidim ze s T-zones je stale dost velky problem se ctenim odpovedi. Muze me prosim kontaktovat nekdo kdo dostava chybu "odpoved ze serveru je necitelna" po odeslani zpravy? Dostavate tuto chybu porad nebo jen nekdy, pripadne: lze tuto chybu nasimulovat(napr dostavate ji pouze pri posilani pres APN)? Sice se pres T-zones zas tolik zprav neodesila(v porovnani s T-mobile, nebo Vodafone kde se denne odesle okolo 300 zprav)...to ale nemeni nic na tom ze bych chtel tento problem vyresit aby pro vas bylo odesilani co nejprijemnejsi. Jelikoz je problem pouze s T-zones(a ten podporuje dorucenky - viz nastaveni bran), napada mne udelat dotaz po odeslani zpravy...neco ve stylu "Po odeslani zpravy nebylo mozne rozpoznat jestli byla zprava odeslana. Chcete ji povazovat za odeslanou? Ano/Ne".

Momentalne mam rozpracovanou beta verzi, kterou zitra zverejnim zde a na webu. Momentalne mam hotove tyto novinky:
- Lepsi integrace se systemem: napr ja pouzivam widget na SMS z Launcher Pro Plus, kdyz kliknu na zpravu tak se mi otevre v Free SMS Senderu...tzn neni treba programovat widget - muzete dal pouzivat vas oblibeny(poprve se nabidnou vsechny aplikace ktere umi cist zpravy, tzn defaultni a FSS). Aplikace se otevre i po kliknuti na widget s poctem neprectenych zprav v bublince a dalsich. Predpokladam ze to bude chtit jeste nejake testovani, napr na SE a jejich ikone zprav v rohu obrazovky.
- Notifikace: v ramci zlepseni integrace se systemem jsem zkoumal notifikace. Bohuzel neni mozne odstranit notifikaci kterou vytvorila jina aplikace = muzu odstranit pouze notifikace ktere jsem vytvoril. Proto ma Handcent SMS vlastni notifikace. Stejnou cestou se budu muset vydat take, predpokladam ze o vikendu to zapracuji.
- Celou aplikaci jsem prelozil do anglictiny, jazyk je vybran automaticky podle vaseho systemoveho locale.
- Par uprav jsem udelal i v odesilani: upravil jsem chybove hlasky z nacitani skrytych poli a captcha obrazku. Upravil jsem kod, nic viditelneho, tak aby byl o neco prehlednejsi pro budouci upravy.
- Pri sdileni textoveho obsahu se FSS nabizi: pri sdileni QR kodu pomoci SMS, pri "sdilet" v GTasks, atd.

jsmile píše:Mel bych taky par nametu do budoucna,pokud autor bude mit zajem.FSS je skvela aplikace.Klidne bych ji vymenil za handcent,kdyby se podarilo nasledujici:
1)notifikace prichozich sms
2)implementace voice search API
3)widget
4)moznost vlozit prilohu (pro me hlavne MMS)
5)popup okno pri prichozi sms
   
Diky za pochvalu! Odpovim na tve body:
Na body 1,3 najdes odpoved vyse v popisu rozpracove beta verze.
2) myslis tak abys mohl zpravu nadiktovat?
4) pokud budu delat podporu pro MMS tak jako jednu z poslednich veci, nektere brany sice odesilani MMS podporuji ale se ctenim techto zprav je spousta problemu(stahovani dat, zobrazovani obrazku, pousteni poslanych zvuku, ...)
5) popup je dobry napad, pridam si to do TODO

xGrany
Robot
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300

Příspěvek od xGrany » pát 19. lis 2010 13:03:08

Zdravím...tu chybu "odpoved ze serveru je necitelna" dostanu vždy po odeslnání zprávy přes APN...Wifi teď momentálně nemůžu vyzkoušet,ale večer nebo zítra zkusím a dám kdyžtak vědět...to tvoje řešení této chyby,by bylo fajn,ale spíš bych to viděl na provizorní řešení...protože jinak by se to ptalo takto pořád...

x46x
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation+HTC Kaiser [TyTN II]

Příspěvek od x46x » pát 19. lis 2010 13:37:07

Jsem slepý a hloupý nebo ještě nejde nastavit aplikace jako defaultní? Když přijde zpráva a já kliknu na notifikaci tak mě pošle do standartních zpráv a žádné takové nastavení jsem nenašel.
Zeptáš-li se na to co nevíš, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
Čím více určitou věc potřebujete, tím spíše ji nenajdete.
Nikdo není dokonalý..! I hovno má své mouchy!

snekac
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC One SV
Twitter: Snekac
Tablet: Nexus 7 3G (2012)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od snekac » pát 19. lis 2010 13:50:57

Za aplikaci moc děkuji, mám jen jednu drobnost: T-Mobile se píše s velkým "M".

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » pát 19. lis 2010 14:04:18

xGrany:
jj, je to takovy "docasny" reseni. Ale je peklo to porad nejak opravovat, rad bych to s tebou otestoval - vecer ti poslu beta verzi ktera mi pomuze zjistit co ti chodi v odpovedi a snad to vyresim. Kazdopadne by se tenhle dotaz mohl hodit i pro ostatni necekany situace.

x46x:
Nejsi ani slepy, ani hloupy :) Program vlastni notifikace jeste nema. Taky mi to dost chybi, takze to o vikendu dodelam. Notifikace o nove zprave ti spusti beznou aplikaci na sms. Bude nutne je zakazat a pouzivat notifikace z Free SMS Senderu, stejne jako se to dela s Handcent SMS.
Uz jsem to koumal...viz muj predchozi prispevek:
Notifikace: v ramci zlepseni integrace se systemem jsem zkoumal notifikace. Bohuzel neni mozne odstranit notifikaci kterou vytvorila jina aplikace = muzu odstranit pouze notifikace ktere jsem vytvoril. Proto ma Handcent SMS vlastni notifikace. Stejnou cestou se budu muset vydat take, predpokladam ze o vikendu to zapracuji.
snekac:
Jsem rad ze si aplikace libi. Diky za upozorneni, opravim :oops:

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

verze 1.3.3.1 Beta

Příspěvek od pjd » pon 22. lis 2010 23:54:58

Po delší době zde máme další beta verzi. Omlouvám se za prodlevu, ale poslední dobou nestíhám protože připravuji stěhování do nového podnájmu a v práci se také nenudíme.

1.3.3.1 Beta - vylepšená integrace se systémem a oznamování chyb
  • Lepší integrace se systémem. Aplikace se nyní nabízí i při otevírání nebo psaní nové zprávy z widgetů.
  • Podpora sdílení textu z ostatních částí sytému, např. sdílení stránky z prohlížeče nebo sdílení načteného qr kódu.
  • Základní jazyk aplikace je nyní angličtina, aplikace je v češtině pokud máte české systémové prostředí.
  • Upraveno oznamování chyb během načítání skrytých polí a captcha obrázku.
  • Pokud se po odeslání zprávy nepodaří rozpoznat chybu od brány nebo jestli byla zpráva odeslána je zobrazen dotaz nabízející odeslání odpovědi od brány k prozkoumání a dovolující považovat zprávu za odeslanou.
  • Brána T-mobile přejmenována na T-Mobile.
Momentálně pracuji na notifikaci příchozích zpráv a dalších příjemných novinkách ;)

EDIT: odkaz na stazeni odstranen, stahujte 1.3.3.1 Beta 2
Naposledy upravil(a) pjd dne pát 26. lis 2010 0:04:54, celkem upraveno 1 x.

vesivoe
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Příspěvek od vesivoe » úte 23. lis 2010 12:25:00

aplikace je naprosto super! diky moc za ni. nejvic se mi libi to, ze odeslane zpravy z ni se ukladaji normalne do konverzaci. jedine, co me napada, je to, ze si nijak nedokaze zapamatovat prenesena cisla. treba muj kamarad presel s O2 cislem k Vodafone a ja vzdycky musim vybirat jinou branu. Neslo by aplikaci nejak naucit, aby si pamatovala pouzitou branu, pripadne, aby se daly nastavit vyjimky pro ty preneseny cisla? pokud to nejak jde tak sorry za spam a diky za tip :)

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“