KomunikaceFree SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

w0lf
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Huawei P7
Twitter: w0lf_cz
Rom: EMUI
Kontaktovat uživatele:

Re: Free SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Příspěvek od w0lf » čtv 07. říj 2010 9:22:06

tak ted ten vodafone park :) nevsiml jsem si ze je vlakno i tady a psal jsem ti jen na web, jinak koukam, ze u nejakych konverzaci mam taky jen cisla misto jmena, ale nevim cim to ovlivnit :(...

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: vojtisek_michal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 07. říj 2010 11:46:16

MichalM2 píše:Zdravím, předem chci pochválit.. konečne důvod proč si pořidit do mobilu net..:-) jen se chci zeptat jestli to bezproblemove běha na Heru s 2.1... děkuji za odpoved
S Herem by nemel byt problem, nejlepsi bude to zkusit a dat sem vedet ostatnim ;)
vvcrx píše:taky zdravim :-).No on to prave widget není,nevim,jak to ma SE udelane,ale ma to jako normalne ikonu programu :-),jako widget by to pro me ztracelo smysl na X10mini.Jinak s tim kontaktem a zadanim nove konverzace me to nenapadlo,az si to napsal,tak sem se tukl do cela,ze sem blbec...!Jak doladis brany a bugy,tak jestli budes mit chut,tak by ses na to mohl podivat,dikes
Ikonu aplikace nelze menit, musi to byt widget. Jak to ma udelany SE nevim, ale predpokladam ze to bude nejaka uprava systemu. Mluvis o ikone v rohu obrazovky? Omlouvam se ze nachapu ale x10 sem v ruce nemel takze opravdu nevim jak si to predstavit.
Widget ktery pouzivam je zde: http://www.appbrain.com/app/sms-unread- ... .smswidget
Predpokladam ze bych vytvoril neco hodne podobnyho akorat by to spoustelo moji aplikaci. Jeste by byla moznost napsat vyvojari tohoto widgetu aby pridal volbu aplikace ktera se ma spustit po kliknuti, coz asi ted udelam a uvidime co na to rekne :)

w0lf píše:tak ted ten vodafone park :) nevsiml jsem si ze je vlakno i tady a psal jsem ti jen na web, jinak koukam, ze u nejakych konverzaci mam taky jen cisla misto jmena, ale nevim cim to ovlivnit :(...
Dnes je na rade 1188.cz, promin ale zpracovam to v poradi podle toho jak si tady rekli lidi. Osobne bych taky uvital spis Vodafone Park :) Treba se dneska zadari a udelam obe zbyvajici brany. Dohledani jmen ocividne neni uplne bez chyb, kdyz otevres konverzaci u ktery se ti nedohledal kontakt(mas zobrazeny jenom cislo) ukaze se ti kontakt na seznamu zprav nebo tam mas u zprav taky jenom cislo?

Koikus
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II
Rom: ICS 4.0.4

Příspěvek od Koikus » čtv 07. říj 2010 12:28:17

Ahoj ještě mě trošku zlobí, když dám odeslat zprávu tak aplikace byla neočekávaně ukončena. Zpráva se v klidu odešle jen vyskočí okno a musím dát ukončit aplikaci a ta slovo zpět do přijatých zpráv. Nevím zda je chyba jen u mě Každopádně htc tattoo os 1.6.
Samsung Galaxy S II, ICS 4.0.4

vvcrx
Nové Androidě

Příspěvek od vvcrx » čtv 07. říj 2010 12:51:24

ano,je to ikona v rohu obrazovky,neni to widget,vecer hodim nejake obrazky,problem je v tom,ze na X10mini jde dat jen jeden widget na plochu,tudiz s widgety se moc pracovat neda :-)

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 07. říj 2010 13:31:34

Koikus píše:Ahoj ještě mě trošku zlobí, když dám odeslat zprávu tak aplikace byla neočekávaně ukončena. Zpráva se v klidu odešle jen vyskočí okno a musím dát ukončit aplikaci a ta slovo zpět do přijatých zpráv. Nevím zda je chyba jen u mě Každopádně htc tattoo os 1.6.
U jaky brany to dela? Stava se to pokazdy nebo jenom obcas? Pokud dostanes error, muzes kliknout na "Report" a odeslat ho? Kdyztak do poznamky napis svuj nick nebo kontakt na tebe at ti muzu dat vedet az ho opravim. Pokud tam tlacitko "Report" neni, prosim postupuj podle preskrtnuteho navodu zde: http://freesmssender.vojtisek.cz/2010/09/27/chyby/
Diky.
vvcrx píše:ano,je to ikona v rohu obrazovky,neni to widget,vecer hodim nejake obrazky,problem je v tom,ze na X10mini jde dat jen jeden widget na plochu,tudiz s widgety se moc pracovat neda :-)
Uz vim co myslis. Podivam se na to ale nic neslibuji :(

Koikus
Stálý androiďák

Příspěvek od Koikus » čtv 07. říj 2010 13:53:26

Tak ta chyba se mi objevuje vždy když posílám zprávu na vodafone. a report tam dat nejde pouze se objevi tlacitko ukoncitaplikaci a kdyz to dam skoci to do seznamu zprav. nick mam Koikus. jeste zkusim jestli mi to dela i u o2a tmobilu. Tak vyzkoušení proběhlo i u o2 a udělá to to samé

w0lf
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od w0lf » čtv 07. říj 2010 15:08:53

Dnes je na rade 1188.cz, promin ale zpracovam to v poradi podle toho jak si tady rekli lidi. Osobne bych taky uvital spis Vodafone Park :) Treba se dneska zadari a udelam obe zbyvajici brany. Dohledani jmen ocividne neni uplne bez chyb, kdyz otevres konverzaci u ktery se ti nedohledal kontakt(mas zobrazeny jenom cislo) ukaze se ti kontakt na seznamu zprav nebo tam mas u zprav taky jenom cislo?
dela to i kdyz se prokliknu do konverzace a nemam u danyho kontaktu ani fotku :(
jeeej, ja bych radsi ten vodafone park, zatim radsi posilam placeny sms protoze opisovani toho capcha kodu (ty nervy z toho :D) mi za 2 Kc za sms nestoji :D

xGrany
Robot
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300

Příspěvek od xGrany » čtv 07. říj 2010 15:38:57

tak sem zkousel posilat sms do t-mobile prez t-zones a bohuzel mi pokazde vyskoci ze sms nejde odeslat a vyskoci nabidka odeslat jako normalni sms,zkusit znovu...kdyz dam zkusit znovu tak proste nejde odeslat,kdyz dam poslat jako normalni sms,tak se odesila treba do nekonecna,ale neodesle se...:-( prihlasovaci udaje mam vyplneny spravne a net mi taky normalne bezi...

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 07. říj 2010 21:57:59

Ted jsem ve verzi 1.1.3 zkousel odeslat sms přes t-mobile, captchu jsem schvalne zadal spatne a pak jsem zpravu odeslal jako normalni(placenou) sms...vsechno bez problemu :( Jdu to zkusit pres t-zones a dam vedet kdybych objevil nejakou chybku.

Release 1.1.4 – opravy chyb
Na market jsem právě uveřejnil novou verzi. Nejsou v ní žádné nové funkce. Dnes jsem se zaměřil pouze na opravu nahlášených chyb - celkem jsem jich tu měl 8, takže byl nejvyšší čas je začít řešit. Některé jsem našel snadno, některé hůř. Doufám že jsem je všechny úspěšně vyřešil a nyní již budete moct používat aplikaci bez problémů.

Všem moc děkuji za nahlášené chyby, prosím posílejte je dál. Jmenovitě děkuji uživateli Koikus, který ochotně zaslal log který mi pomohl najít chybu s chybějícím oprávněním - aplikace po odeslání zprávy přes webovou bránu spadla při ukládání zprávy do odeslaných.

vvcrx
Nové Androidě

Příspěvek od vvcrx » čtv 07. říj 2010 23:02:27

tak jako tvůj častý nahlašovatel tu mám další :-),ma draha ma t-mobile,drive mela vodafone,cislo ji zustalo cili ma 776-vodafone predcisli,ale uz dlouho ma cislo prenesene k t-mobile.mam prihlaseny t-zones,ale furt mi cpe vodafone branu a captch(samozrejme chyba-zprava se neodesle),mam branu t-zones a chci posilat pres svou t-zones branu vsechny sms,at jsou kamkoli,jak to mam udelat :-)?

Koikus
Stálý androiďák

Příspěvek od Koikus » pát 08. říj 2010 0:49:57

Chtel bych podekovat za rychlou reakci, prave odzkouseno a sms se odesle a dokonce je pak i v odeslanych sms v originalni aplikaci sms. Uz tam neni chyba ukoncit aplikaci. Vyborne vyreseno dekuji. A aplikaci pouzivam. M.

w0lf
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od w0lf » pát 08. říj 2010 7:22:55

Koukam, ze zmizely fotky kontaktu z konverzaci.... nebo to zmizlo jen me? :-)

@telefon    

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » pát 08. říj 2010 8:45:27

Mas pravdu, fotky kontaktu se nenacitaji. Delal sem tam upravu protoze jsem mel nahlasenou chybu ktera byla z duvodu nedostatku RAM. Dneska vecer uz neco mam takze vyvoji se muzu venovat zase az zitra a tohle urcite opravim. DIky za vsimnuti :)

Igoreso
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: LG G7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igoreso » pát 08. říj 2010 9:12:40

no nevim,moc to nefunguje..
dam vybrat kontakt a pokud je u nej vice infa(treb avice telefonu a pod) tak se nevybere a pode zustane prazdne. jde mi to jen u kontaktu kde je jedno cislo... takze asi u dvou :(

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Release 1.2 – Vodafone Park, 1188.cz s registrací a opravy

Příspěvek od pjd » ned 10. říj 2010 13:26:10

Novinek je dost, takže tady je seznam:
  • snad konečně opraveno posílání přes T-zones
  • opraven bug – pod Android 2.1+ se nezobrazovaly obrázky kontaktů
  • přidána podpora pro Vodafone Park a 1188.cz s registrací
  • přepracováno nastavení – znovu si nastavte číslo/jméno odesílatele pro Vodafone CZ
  • pole pro text zprávy může být az 5 řádků vysoké
  • při opisování captcha obrázku je upravena klávesnice(podle toho jde-li pouze o čísla nebo ne)
  • začít novou konverzaci lze i když v telefonu žádná není
  • opraven problém s výběrem kontaktu který má více čísel(není to ono, budu na tom muset zapracovat), doporučuji spíš vyhledat kontakt a na detailu kontaktu zvolit „Napsat zprávu“ – Free SMS Sender se nabídne

dux3r
Robot
Typ mobilu / ROM: Honor 3c

Příspěvek od dux3r » ned 10. říj 2010 13:54:55

mohl bys mi sem dát odkaz na stažeí free verze ? protože mi stávkuje market a nechce se mi přes wifi doma nic stahovat a chtěl bych tento program zkusit ;)

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » ned 10. říj 2010 15:52:24

Jasne, neni problem.

Durazne vsak vsem doporucuji pouzivat instalaci z marketu: nemusite hlidat aktualizace a nahlaseni problemu je mnohem stazsi.

Verze 1.2 ktera je ted na marketu:
Obrázek
http://vojtisek.cz/download/Free_SMS_Sender_18.apk

H03
Nové Androidě

Příspěvek od H03 » ned 10. říj 2010 16:39:38

Já ti chci jen poděkovat za aplikaci. Je to přesně to, co jsem hledal. V současné době funguje perfektně. Jestli bude někdy placená verze (např. bez reklamy) tak máš alespoň jeden prodej zaručený.:-)

santox
Nové Androidě

Příspěvek od santox » ned 10. říj 2010 16:41:27

Všechno jede jak má :) jen ten t-zones pořád protestuje, zatím se mi přes něj nepovedlo poslat žádnou zprávu :(

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » ned 10. říj 2010 16:50:13

Me ten t-zones bezi :(

Muzete poslat logcat na freesmssender@vojtisek.cz?

santox
Nové Androidě

Příspěvek od santox » ned 10. říj 2010 17:23:01

Za chvíli ho tam máš :). Nějaký problém s přihlášením. Ale jméno i heslo jede bez problémů, můžeš sám vyzkoušet a uvídíš :)

1maros
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace
Tablet: Archos g8

Příspěvek od 1maros » pon 11. říj 2010 1:29:18

Zdravím autora.
Na SMS Senderu se mi líbí jeho propracovanost, myšlenka, nápad... vážně je to moc hezké. Ale co z toho, když se mi z mého G1 povedla zatím odeslat zdarma jen jediná smska. A to jsem se pokoušel už minimálně 30 krát. A je jedno zda přes registrovanou bránu nebo bez reg. (a to jsem se ani nedostal k opsání capcha, jakoby se to od brany ani neodrazilo, i když je vidět že se nějaké data odesilají ). Ať dělám co dělám, po odeslaní to šrotuje půl minuty a potom mi to nabídne akci opakovat nebo odeslat normálně. Rozuměj, já smsky ,,normálně" v Česku neposílám už 2 roky. Takže s nějakým normálním odesíláním mně aplikace nenadchne i když je mnohem lepší, než deflautní, to všechna čest!
Javový Oskárek přes runner mně zlobil, ale vždy odeslal vše co měl. Ted zkouším 2 androidové aplikace (vlastně 3, ale s Kubíkem jsem to už asi nadobro vzdal) a zatím jen jediná (SMS Oskarek) odesílá vše na 100 %, SMS Sender i když uživatelsky moc pěkná aplikace, zatím co má predevším dělat, dle mého, nedělá.
Vše mám vyplněno správne (používám T-Zones a VodafonPark), internet mi v mobilu jede bez problému u všech aplikací. Už jsem zkoušel v nastavení aplikace úplně všechno, posílal jsem i přes Wifi, co jsem se už natestoval a nazkoušel, navztekal. Nekolikrát mi to po odeslání přes t-zones hlásilo i to, že mám špatně nastavené uživatelské jméno nebo heslo, co byla blbost. Takže nevím... Možná dělám něco špatně, i když nevím co, bo aplikaci jsem prolezl křížem krážem, a tak složitá není, aby ji nerozuměl nastavit i takový dědek z vesnice jako jsem já :DD. A jak jsem uvedl, jedna sms přece jen dorazila tam kam měla, takže asi v nastavení pes zakopaný nebude.
Tak mi nezbývá než se zeptat.... To vážně tohle ,,odesílátko" umí odeslat smsky zdarma :?: Bo já čistě statisticky 3 % úspěšnost spíše považuji za náhodu.

A tak mně napadlo.... Spojit tak autora Oskárka a SMS Sendera..., možná by vznikla super aplikace. Tož jeden umí posílat a druhý vypadá moc pěkně. Co kdyby jste oba dali hlavy dohromady a vymysleli něco jako OskarSender? Haaaa? :DD
A když to nejde, tak hlavně to ještě nějak pošteluj ať to spolehlivě dělá co má dělat, bo jinak i to co je hezké, bude potom k ničemu. Ale hlavně by to byla škoda.
Tak se nezlob. Přeji hezký den.

w0lf
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od w0lf » pon 11. říj 2010 7:33:59

Takovyhle problemy s tim nemam, to tuto aplikaci testuju uz od sameho vzniku, kdyz jeste ani nebyla uverejnena a byla to pouze jen beta... mozna by autorovi app pomohlo, kdyby jsi napsal co mas za romku u ty G1...

@telefon    

Pavel Vlasák
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3 Neo

Příspěvek od Pavel Vlasák » pon 11. říj 2010 8:41:37

Desire, Android v2.2.
Chyby:
-nestabilita aplikace, dochází k opravdu častým pádům, z pěti spuštění dojde bez nadsázky ke třem pádům "zejména při stlačení tlačítka odeslat nebo, při stlačení tlačítka zpět"
-pokud dojde k zobrazení kódu a my jej máme opsat, již se nelze vrátit tlačítkem zpět

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » pon 11. říj 2010 10:28:15

Diky vsem za ohlasy a nahlasene chyby. Vezte ze se snazim vyhovet vsem. Nyni nas ceka nejaka doba testovani a odstranovani chyb - bez vasi pomoci to nepujde takze kazdou spolupraci ocenuji.

O problemu s nedostatkem pameti vim:
Myslim ze problem je v nacitani obrazku kontaktu, vzdy se nacita plna velikost(tak jak je obrazek u kontaktu ulozen) ale zobrazuje jenom zmensenina. Do pameti budu nacitat zmenseny obrazek a snad to problem vyresi, uvidime.

Po stisknuti tlacitka odeslat se zapnutym zapinanim internetu pres WIFI/EDGE dojde na chvili k "zamrznuti", aplikace muze prestat odpovidat(deje se to i me na Nexusu) - prosim zvolte "Wait" a pockejte nez to dobehne. Zapnuti wifi a uprava databaze APN by se mela delat ve vlastnim vlakne. Tento nedostatek opravim do dalsi verze.

Vsechny opravy jsem uvedl do TODO, prosim sledujte web http://freesmssender.vojtisek.cz
santox píše:Za chvíli ho tam máš :). Nějaký problém s přihlášením. Ale jméno i heslo jede bez problémů, můžeš sám vyzkoušet a uvídíš :)
Diky za logcat. Pro ostatni: pri odesilani zpravy ma problem s nedostatkem pameti a to i po killnuti vsech ostatnich aplikaci.
1maros píše:Zdravím autora.
Na SMS Senderu se mi líbí jeho propracovanost, myšlenka, nápad... vážně je to moc hezké. Ale co z toho, když se mi z mého G1 povedla zatím odeslat zdarma jen jediná smska. A to jsem se pokoušel už minimálně 30 krát. A je jedno zda přes registrovanou bránu nebo bez reg. (a to jsem se ani nedostal k opsání capcha, jakoby se to od brany ani neodrazilo, i když je vidět že se nějaké data odesilají ). Ať dělám co dělám, po odeslaní to šrotuje půl minuty a potom mi to nabídne akci opakovat nebo odeslat normálně. Rozuměj, já smsky ,,normálně" v Česku neposílám už 2 roky. Takže s nějakým normálním odesíláním mně aplikace nenadchne i když je mnohem lepší, než deflautní, to všechna čest!
Javový Oskárek přes runner mně zlobil, ale vždy odeslal vše co měl. Ted zkouším 2 androidové aplikace (vlastně 3, ale s Kubíkem jsem to už asi nadobro vzdal) a zatím jen jediná (SMS Oskarek) odesílá vše na 100 %, SMS Sender i když uživatelsky moc pěkná aplikace, zatím co má predevším dělat, dle mého, nedělá.
Vše mám vyplněno správne (používám T-Zones a VodafonPark), internet mi v mobilu jede bez problému u všech aplikací. Už jsem zkoušel v nastavení aplikace úplně všechno, posílal jsem i přes Wifi, co jsem se už natestoval a nazkoušel, navztekal. Nekolikrát mi to po odeslání přes t-zones hlásilo i to, že mám špatně nastavené uživatelské jméno nebo heslo, co byla blbost. Takže nevím... Možná dělám něco špatně, i když nevím co, bo aplikaci jsem prolezl křížem krážem, a tak složitá není, aby ji nerozuměl nastavit i takový dědek z vesnice jako jsem já :DD. A jak jsem uvedl, jedna sms přece jen dorazila tam kam měla, takže asi v nastavení pes zakopaný nebude.
Tak mi nezbývá než se zeptat.... To vážně tohle ,,odesílátko" umí odeslat smsky zdarma :?: Bo já čistě statisticky 3 % úspěšnost spíše považuji za náhodu.

A tak mně napadlo.... Spojit tak autora Oskárka a SMS Sendera..., možná by vznikla super aplikace. Tož jeden umí posílat a druhý vypadá moc pěkně. Co kdyby jste oba dali hlavy dohromady a vymysleli něco jako OskarSender? Haaaa? :DD
A když to nejde, tak hlavně to ještě nějak pošteluj ať to spolehlivě dělá co má dělat, bo jinak i to co je hezké, bude potom k ničemu. Ale hlavně by to byla škoda.
Tak se nezlob. Přeji hezký den.
Diky za poznatky. Chyba o prihlaseni je z brany, nemuzu zarucit ze cizi aplikace(webova brana) bude vzdy fungovat.
Co se odesilani tyce: Delaji ti problem vsechny brany nebo jenom nektere? Vim ze s T-zones jsou problemy, jejich brana je "podivna" takze s tim dost bojuji. Ostatni brany funguji bez problemu.
Predpokladam ze u tebe bude pri odesilani stejny problem jako u santoxe - nedostatek pameti.
Kazdopadne jestli chces pomoct, budu moc rad. Zkus prosim nainstalovat logcat, pustit ho a testovat...jakmile narazis na problem, posli mi logcat. Na webu mam napovedu jak na to: http://freesmssender.vojtisek.cz/2010/1 ... at-logcat/
Bez tve pomoci to nerozchodim, proto prosim o spolupraci.
Mere Cypher píše:Desire, Android v2.2.
Chyby:
-nestabilita aplikace, dochází k opravdu častým pádům, z pěti spuštění dojde bez nadsázky ke třem pádům "zejména při stlačení tlačítka odeslat nebo, při stlačení tlačítka zpět"
-pokud dojde k zobrazení kódu a my jej máme opsat, již se nelze vrátit tlačítkem zpět
Diky za nahlaseni chyb.
ad bod 1: Muzes mi po padu aplikace poslat "Report" nebo logcat?
ad bod 2: Toto je spis nedostatek nez chyba, vim o nem. Jedina cesta pryc je opsat captchu chybne. Opravu uz mam v TODO: "Dovolit zrušení započatého odesílání"
Naposledy upravil(a) pjd dne pon 11. říj 2010 12:45:51, celkem upraveno 1 x.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » pon 11. říj 2010 10:45:27

vvcrx píše:tak jako tvůj častý nahlašovatel tu mám další :-),ma draha ma t-mobile,drive mela vodafone,cislo ji zustalo cili ma 776-vodafone predcisli,ale uz dlouho ma cislo prenesene k t-mobile.mam prihlaseny t-zones,ale furt mi cpe vodafone branu a captch(samozrejme chyba-zprava se neodesle),mam branu t-zones a chci posilat pres svou t-zones branu vsechny sms,at jsou kamkoli,jak to mam udelat :-)?
Problem s prenesenymi cisly znam, v TODO je jiz dlouho. Zatim se ale resilo pridavani ostatnich bran s registraci a nahlasene chyby.

Planuji toto:
  • Přidat funkci „Ověřit číslo u vybrané brány“ která využije funkci na webu operátora. Po úspěšném odeslání zprávy si zapamatovat že číslo u brány opravdu je. Cil: ošetřit přenositelnost čísla mezi operátory
  • Umožnit ruční výběr brány pro případ že uživatel ví že je číslo u jiné než dohledané brány nebo pokud po „Ověřit číslo u vybrané brány“ zjistí že tam číslo není.
Jedine co nechapu: proc chces vsechny zpravy odesilat jen pres T-zones? Pokud budes odesilat na jine operatory nez na T-mobile tak to budes mit uctovany. Kazdopadne i to by melo byt resitelne tim ze si v nastaveni zrusis "Overovat je-li prijemce u T-mobile" a pote si rucne vyberes branu - viz druhy bod v seznamu vyse.

vvcrx
Nové Androidě

Příspěvek od vvcrx » pon 11. říj 2010 12:31:35

protože v mém telefoním seznamu je 98 procent lidí u t-mobile,a jestli zaplatím sem tam korunu za sms k jinému operátorovi mi už tolik nevadí :-),prostě píšu většinou jen na t-mobile.o těch přenesených čísel z vodafonu na t-mobile mám ve své blízkosti bohužel mraky,jelikož se t-mobile rozhodl v mém blízkém okruhu lidí dávat takové nabídky,že mu nikdo nemůže v současnosti konkurovat :-(

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » pon 11. říj 2010 12:44:01

Ok, uz to chapu :) Takze by ti to mela vyresit moznost rucniho urceni brany.

vvcrx
Nové Androidě

Příspěvek od vvcrx » pon 11. říj 2010 12:47:04

přesně :-)

1maros
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace
Tablet: Archos g8

Příspěvek od 1maros » pon 11. říj 2010 14:24:50

Autore, diky za reakci.
Ja se samozrejme pokusim tu app stahnout a ten soubor chyb Ti poslat. Jen mne napadlo se jeste zeptat. To SMS Sender jako aplikace sama navazuje spojeni s sms branami? Pri poslani sms nepouziva nejaky meziclanek, nadstavbu? Totiz u konkurence je takove odesilani mam pocit postaveno na developerovi ktereho treba t-mobile nejakym zpusobem trpi nebo spolupracuje. Proto odesilani pres jejich branu je naprosto uspesne. Si myslim ze bez nejake spoluprace jinak t-zones poradne nerozchodis. No rad bych se mylil...

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“