KomunikaceFree SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

peto851
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy S 2.2.1 I9000XWJS7

Re: Free SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Příspěvek od peto851 » stř 15. pro 2010 22:07:04

Kedy bude mozne pouzivat program na Slovensku ? ,Chcelo by to pridat nejaku slovensku branu :cry:

Galaxy S 2.2.1 Romkitchen I9000XWJS7,DamianGTO Ultimate Kernel V1.3.B3 800Mhz,1200Mhz,DXJPB Modem
->Ultimate Kernel Control -> user :) best app Game mod,800Mhz mod :P

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: vojtisek_michal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 16. pro 2010 9:57:52

Ondrysak píše:jak to vypadá s t-zones, tvá aplikace se mi z dostupných sms senderů zdá nejlepší, ale bez podpory t-zones ji moc nevyužiji :(
Problem s T-zones jsem spolu s navrhem docasneho reseni popsal na webu aplikace. Bohuzel ted nemam cas na to abych to opravil. Predpokladam ze se k oprave t-zones dostanu az o svatcich mezi vanoci a novym rokem.
Lintny píše:...nešlo by udělat, aby když mám otevřenou konverzaci s nějakým kontaktem a dotyčný mi napíše, tak se mi konverzace automaticky aktualizuje? Docela mě štve, že se vždy musím vrátit na úvodní stránku a z5...
Toto by fungovat melo, nejsi prvni kdo rika ze mu to nefunguje. Urcite se na to podivam, diky za nahlaseni.
peto851 píše:Kedy bude mozne pouzivat program na Slovensku ? ,Chcelo by to pridat nejaku slovensku branu :cry:
Slovenskou branu sms-portal.sk planuji pridat jeste do vanoc, abyste si mohli uzit sms zdarma na novych telefonech od jeziska ;)
Znas nejakou jinou stranku odkud lze posilat sms na slovenska cisla? U nas ma kazdy operator u sebe na webu formular, na slovensku jsem nic podobneho nenasel takze pomoc a odkazy jsou velmi vitany!

mac
Stálý androiďák
Reputace: 19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mac » čtv 16. pro 2010 14:50:53

Čeští operátoři jsou u nás neustále "haněni" a velmi často právem, ovšem ohledně SMS zdarma z internetu jsme v širokém okolí raritou (pozitívní).

Podle mě je odesílání sms zdarma jiným subjektem než operátorem předem prohranou bitvou. V ČR pár pokusů bylo a stejně dopadne i sms-portal.sk :-(

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » čtv 16. pro 2010 16:07:12

Jestli to ovšem nebude tím, že nikde jinde nemá nikdo potřebu vymýšlet systémy pro posílání SMS zdarma (ať už z toho důvodu, že je to s ohledem na ceny tarifů nezajímá, nebo proto, že tam prostě nejsou Češi, kteří jsou snad jako jediní schopni vyvinout neuvěřitelné úsilí jen proto, aby něco měli zadarmo - respektive "zadarmo", protože zadarmo není nic).

Docent
Androiďák!
Reputace: -23
Typ mobilu / ROM: bosch

Příspěvek od Docent » čtv 16. pro 2010 23:13:43

Á, pán je znalec... Zkus si dát do Google "sms kostenlos senden". Pokud nevíš, co to znamená, tak se klidně zeptej.

mac
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mac » pát 17. pro 2010 10:16:45

S tím znalcem to bylo na mě? :-) Pokud náhodou ano, tak v tomto směru přehled opravdu mám a protože v Německu trávím více času než v Čechách, tak situaci znám i tam.

Není problém najít server pro odeslání sms zdarma v počtu několika SMS za měsíc. Tady je však řeč o neomezeném posílání SMS...

Docent
Androiďák!
Reputace: -23
Typ mobilu / ROM: bosch

Příspěvek od Docent » pát 17. pro 2010 10:36:45

Pokud příspěvek necituji, tak regáluji na ten poslední, že :yes: . Mám děsně rád tyhle kecy o Češích, podobně chytré, jako že Češi vypalují filmy, mp3ky, programy atd., kdežto jinde ve světě se to neděje...

mac
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mac » pát 17. pro 2010 10:57:52

To jsem si myslel, ale z kontexu tvé odpovědi jsem si zas tak jistý nebyl :no: :-)
Po tvém druhém příspěvku mi konečne došlo, co jsi vlastně chtel řícht :-)
("Case" to podlě mě ale špatně nemyslel :-))
No nic, přeji hezký den a nechť se diskuse vrátí k původnímu tématu :-)

Freeride
Stálý androiďák

Příspěvek od Freeride » pát 17. pro 2010 15:03:37

Ahojte,
kamarát my poradil bezplatnú sms bránu ktorá posiela na Slovensko, už som ju vyskúšal a funguje parádne.

Kód: Vybrat vše

http://sms-sk.ic.cz

BluPix
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Nexus 5x

Příspěvek od BluPix » ned 19. pro 2010 10:00:59

Šlo by načítat rovnou údaje o kontaktu hned jak se objeví konverzace v seznamu? Teď se načtou snad všechny konverzace v telefonu jen s tel. číslem a až pak se doplní informace o kontaktu, což na dlouho používané G1 trvá věčnost.

Jo a ještě když někomu napíšu a přijde mi odpověď, dřív než z té konverzace vylezu, tak se mi nezobrazí a i ťukání na notifikaci v liště to nezpraví, musím jít na přehled konverzací a znovu ji otevřít.

meritka
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire 2.2

Příspěvek od meritka » ned 19. pro 2010 11:09:28

Bohuzel, jak uz jsem psala jinde, aplikace blokuje telefonu rezim spanku (alespon u me), tudiz je pro me nepouzitelna. Hledala jsem a hledala, ale nikde jsem nenasla vyjadreni autora aplikace k tomuhle problemu (ktery byl napriklad zminovany asi dve strany dozadu v tomhle tematu - zadna reakce; dale jsou o vydrzi zminky v rekcich na clanek na svetandroida.cz - opet bez reakce). Skoda.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Release 1.3.3.5 - opravy nahlášených chyb

Příspěvek od pjd » stř 22. pro 2010 14:29:44

Dnes ráno jsem na Marketu publikoval novou verzi, která opravuje následující chyby:
  • Opravena chyba při vypínání mobilního internetu: APN type byl přejmenován na “null“, ne na řetězec podle nastavení.
  • Opravena chyba způsobující extrémní spotřebu energie. Zvýšená spotřeba začala po přijetí zprávy a pokračovala až do restartu telefonu(vypnutí a zapnutí).
  • Opraveno 5 chyb nahlášených přes Android Market, většinou šlo o pády aplikace.
  • Běžnou(placenou) sms lze odeslat i na čísla která jsou kratší než 9 znaků.
  • Změněno nastavení aplikace: kliknutí na notifikaci by mělo opět otevřít správnou konverzaci apod.
Na problémech s odesíláním přes bránu T-zones pracuji a zpracovávám více jak 500 nahlášených nečitelných odpovědí.

EDIT: Přidání slovenských bran se snažím naplánovat a dokončit do konce tohoto roku.
Naposledy upravil(a) pjd dne stř 22. pro 2010 14:47:42, celkem upraveno 1 x.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » stř 22. pro 2010 14:44:07

BluPix píše:Šlo by načítat rovnou údaje o kontaktu hned jak se objeví konverzace v seznamu? Teď se načtou snad všechny konverzace v telefonu jen s tel. číslem a až pak se doplní informace o kontaktu, což na dlouho používané G1 trvá věčnost.

Jo a ještě když někomu napíšu a přijde mi odpověď, dřív než z té konverzace vylezu, tak se mi nezobrazí a i ťukání na notifikaci v liště to nezpraví, musím jít na přehled konverzací a znovu ji otevřít.
Kontakty nacitam zvlast schvalne - diky tomu jsou zpravy zobrazeny mnohem drive. Kdybych nacital oboji najednou, trvalo by zobrazeni zprav mnohem dele. Upravy v nacitani zprav i v nacitani informaci o kontaktu chci provest v ramci uprav vzhledu a aplikaci tak urychlit.

Kdyz prijde zprava do jiz otevrene konverzace, mela by byt pridana. Predpokladam ze tento problem byl zpusobeny nevhodnym nastavenim aplikace a nova verze aplikace by toto mela opravovat.
meritka píše:Bohuzel, jak uz jsem psala jinde, aplikace blokuje telefonu rezim spanku (alespon u me), tudiz je pro me nepouzitelna. Hledala jsem a hledala, ale nikde jsem nenasla vyjadreni autora aplikace k tomuhle problemu (ktery byl napriklad zminovany asi dve strany dozadu v tomhle tematu - zadna reakce; dale jsou o vydrzi zminky v rekcich na clanek na svetandroida.cz - opet bez reakce). Skoda.
Tento problem se resil zde na foru i na webu aplikace(v komentarich). Problem byl zahrnut do TODO a v dnes vydane verzi opraven. Tento problem jsem probiral, at uz online nebo soukromne emaily s lidmy kteri mi psali.

Omlouvam se vsem kteri cekali moje odpovedi drive, ale casove vytizeni v praci a pri stehovani mi to nedovolilo. Cela situace se dost komplikuje tim ze ted nemam doma internet(krom Vodafone 3G), takze nemuzu dostatecne efektivne reagovat na vase prispevky...i kdyz je sleduji.

Lintny

Příspěvek od Lintny » stř 22. pro 2010 14:50:19

Co přidat možnost odeslat SMS více příjemcům? Teď o svátcích by se to hodilo nejednomu uživateli. ;)

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

1.3.3.6 Beta

Příspěvek od pjd » stř 22. pro 2010 20:52:57

Pridal jsem vlastni overovani SSL certifikatu, kvuli self-trusted SSL na t-zones. U me neni zadna zmena a zpravy pres t-zones mi s Vodafone 3G odchazeji bez problemu.

:help: Pokud mate problemy s odesilanim pres branu T-zones(chyba "Server je nedostupný"), prosim zkuste tuto verzi a dejte vedet jestli to pomohlo. Diky!

EDIT 2: Odkaz na stažení odstraněn.

EDIT:
Lintny:
Vice prijemcu by ted na svatky bylo fajn, jen me nenapada jak to co nejrychleji a pritom rozumne zpracovat...nepocital jsem s tim ze by melo jit odesilat na vic cisel nejednou :/
Naposledy upravil(a) pjd dne čtv 30. pro 2010 23:00:23, celkem upraveno 1 x.

jonny.net
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG Optimus One [P500]
Twitter: jonny_net

Příspěvek od jonny.net » stř 22. pro 2010 21:34:07

Zdravím, od přidání tzv černého skinu mám trošku problém při používání toho původního bílého, protože se mění barva písma názvů a čísel ale text zprávy zůstává stejnou barvou v černém i bílém vzhledu, tedy šedou. Tady na obrazovce počítače se to možná nezdá jako problém, ale na mobilu ve dne je to téměř nečitelné, šlo by to změnit zpět na černou u bílého skinu? A u černého trošku zesvětlit barvu odkazu, taky není příliš vidět? Díky, přikládám screeny pro pochopení ;).

ObrázekObrázek

kamsal
Nové Androidě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kamsal » čtv 23. pro 2010 0:13:18

Nějak mi nefunguje notifikace příchozích zpráv, přestože je mám u SMSsender zapnuté a u nativní apl. vypnuté. To se týká jen když aplikaci neotevřu po zapnutí telefonu. Přikládám tedy problém tomu, že se mi aplikace po startu přístroje nespustí na pozadí. Přístroj Samsung Galaxy S, 2.2.
Pokud se to už řešilo, tak se omlouvám, celé vlákno jsem nečetl.
Samsung Galaxy S - Gingerbread 2.3.4

Lintny

Příspěvek od Lintny » čtv 23. pro 2010 7:36:21

Pjd: nevadí no. Budu to řešit pomocí Vodafone Parku.

Coolajda
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Apollo lite

Příspěvek od Coolajda » čtv 23. pro 2010 8:09:53

Potvrzuji problém s notifikací

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 23. pro 2010 8:41:49

jonny.net píše:... šlo by to změnit zpět na černou u bílého skinu? A u černého trošku zesvětlit barvu odkazu, taky není příliš vidět? ...
Super feedback! Diky za poznamky, barvy urcite upravim.
kamsal píše:Nějak mi nefunguje notifikace příchozích zpráv, přestože je mám u SMSsender zapnuté a u nativní apl. vypnuté. To se týká jen když aplikaci neotevřu po zapnutí telefonu. Přikládám tedy problém tomu, že se mi aplikace po startu přístroje nespustí na pozadí. Přístroj Samsung Galaxy S, 2.2.
Pokud se to už řešilo, tak se omlouvám, celé vlákno jsem nečetl.
Tohle se asi neresilo. Myslis to ze mas neprecteny zpravy a kdyz zapnes telefon tak se ti nezobrazi notifikace? Nebo myslis ze kdyz zapnes telefon a pak ti prijde zprava tak se ti nezobrazi notifikace?
Jestli jde o prvni moznost, tak to mas pravdu...to udelane neni a je to treba dokoncit. Omlouvam se ze jsem to nikde neuvedl.
Lintny píše:Pjd: nevadí no. Budu to řešit pomocí Vodafone Parku.
Jeste me vcera napadlo ze by se to dalo pomerne pohodlne resit odesilanim pres Vodafone Park a funkci "Přeposlat"(v kontextovem menu ktere se ukaze kdyz podrzis zpravu).
Coolajda píše:Potvrzuji problém s notifikací
Viz odpoved pro kamsal.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

verze 1.3.3.6 Beta 2 - T-zones

Příspěvek od pjd » čtv 23. pro 2010 11:24:23

Připravil jsem další beta verzi s úpravou která snad odstraní problém s odesíláním přes T-zones. Pokud máte tento problém, prosím o otestování a zpětnou vazbu. Diky!

EDIT: Odkaz na stažení odstraněn.
Naposledy upravil(a) pjd dne čtv 30. pro 2010 22:59:53, celkem upraveno 1 x.

kamsal
Nové Androidě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kamsal » čtv 23. pro 2010 11:27:51

pjd píše: Tohle se asi neresilo. Myslis to ze mas neprecteny zpravy a kdyz zapnes telefon tak se ti nezobrazi notifikace? Nebo myslis ze kdyz zapnes telefon a pak ti prijde zprava tak se ti nezobrazi notifikace?
Jestli jde o prvni moznost, tak to mas pravdu...to udelane neni a je to treba dokoncit. Omlouvam se ze jsem to nikde neuvedl.
Bohužel ta druhá možnost. Příklad: Zapnu telefon, následně přijde SMS bez notifikace, i když je SMS uložena v doručených zprávách. Dokud neotevřu aplikaci, jakékoliv další SMS nejsou notifikovány. Jinak pokud po startu telefonu aplikaci alespoň otevřu a zavřu, notifikace pak již chodí normálně.
Samsung Galaxy S - Gingerbread 2.3.4

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 23. pro 2010 11:57:54

Ok, diky za info...podivam se na to.

jet
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Příspěvek od jet » čtv 23. pro 2010 18:19:46

ahoj, jsem rad ze vyvoj stale pokracuje :) mel bych dve pripominky

1. Nova prichozi zprava ma modry pozadi, coz muze bejt problem, pokud zprava obsahuje odkaz nebo cislo - tyto jsou modre, "klikaci", takze na modrym pozadi nejsou temer videt. Hlavne mi to vadi, kdyz musim opisovat autorizacni kod do bankovnictvi :)

2. notifikace pro mms - ted totiz pouzivam FSMS sender jako uplnou nahradu za defaultni aplikaci na zpravy, tzn tam jsem kompletne vypnul notifikace a nechavam se upozornovat pouze od FSMS. Jenze je problem, ze kdyz mi prijde mms tak se o tom vubec nedozvim, protoze vlastne nemam zadnou aplikaci, ktera by hodila nejakou notifikaci...
chtel bych tedy aby FSMS alespon pipnul a do statoveho radku napsal nejakou hlasku (ktera ani nemusi bejt klikaci), plna podpora pro mms by samozrejme byle fajn, ale to by bylo asi prilis narocne a pracne ;)

kalion
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: LG V10

Příspěvek od kalion » čtv 30. pro 2010 9:39:02

Zdravím, najednou z ničeho nic přestaly chodit notifikace.. cos tím..?

xGrany
Robot
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300

Příspěvek od xGrany » čtv 30. pro 2010 12:53:22

to se mi stává taky...když přestane program běžet na pozadí,tak nechotí notifikace...Když program znovu pustím,tak už zase chodí...proto sem si přídal na plochu vidget upozorňující na příchozí zprávy,abyh se o te sms aspon nějak dozvěděl...

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Release 1.3.3.6 – úpravy vzhledu, opravy chyb a další

Příspěvek od pjd » čtv 30. pro 2010 22:57:47

• Dokončeny úpravy vzhledu(černý i bílý skin):
  • - upraveny barvy textu
  • - text odkazu ve zprávě je stejnou barvou ale podtržený
  • - kliknutí na ikonu kontaktu vyvolá popup nabídku(pouze Android 2.1 a vyšší)
  • - seznam zpráv je vždy odskrolován dolů
  • - zpráva je v seznamu rozlišena šipkou na: přijatou, odeslanou a zdarma odeslanou zprávu
  • - po vybrání kontaktu z “napovídače“ je zobrazeno jméno i číslo a kurzor přesunut do pole pro text zprávy
  • Opraveny chyby nahlášené na Marketu: pád při mazání konverzace a pád při dohledávání kontaků
  • Opravena chyba: šlo “odeslat“ bežnou sms bez výběru čísla/kontaktu
  • Upraveno rozeznávání chyb z Vodafone Parku: rozpozná chyby v jejich službě(např při nedostupnosti kvůli přetížení)
  • Po odeslání běžné(placené) sms by neměl zůstat viset dialog s průběhem
  • Seznam zpráv v konverzaci by se měl zobrazit dříve(upraveno načítání)
  • Opět upravena služba obsluhující notifikace: kontaktujte mne pokud se objeví problém se zvýšenou spotřebou nebo nezobrazenou notifikací
Problém s odesíláním přes T-zones řeším, nezůstal v šuplíku Zároveň hledám vhodné zahraniční brány(Slovensko, Německo, Itálie, …).

Coolajda
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Apollo lite

Příspěvek od Coolajda » pát 31. pro 2010 8:33:27

Tak notifikace už funguje.... super, škoda jen, že (věřím, že dočasně :-)) nejde odeslat SMS více příjemcům - dnes by se to hodilo

merlin
Androiďák!

Příspěvek od merlin » pát 31. pro 2010 9:21:31

2pjd: skvela aplikace a update - diky moc!

Ja bych se ale primluvil za jednu dalsi funkci - moznost vybrani jazyka aplikace. Mam Nexus One s originalni stock ROM, ktera je v anglictine (ted koukam na tvuj podpis a asi mas tu samou). Program proto vidim take anglicky, i kdyz je k dispozici ceska verze (ktera je, jak videt i primarni - viz hlaska, ze se ti nechce prekladat release note.. :-)). Anglicky sice umim dobre, ale i tak je to docela skoda, ze si nikde nemuzu na cestinu prepnout...
Obrázek
fórum o všem kolem stavby, rekonstrukce a údržby bytu, domu, chalupy a zahrady...
Google Nexus One

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » pát 31. pro 2010 10:09:11

:yes: Diky moc vsem kteri aplikaci testuji a snazi se pomoci. Bez vas bych se takhle rychle takhle daleko nedostal! To ze je aplikace tak pekna a propracovana je i vase zasluha, ja jsem vlastne jen otrok(i kdyz inteligentni) ktery pise kod :geek:

Vsem do noveho roku preji same uspechy, pevne zdravi a nespocet SMS odeslanych zdarma :DD

EDIT: Jeste doplnim mensi statistiku: Aplikace byla zverejnena 27.9.2010, tzn. pred tremi mesici. Nyni je vice jak 3 300 aktivnich instalaci a denne se uspesne odesle cca 3 200 zprav - obe tyto cisla rostou zhruba o 100 denne. Celkem jsem obdrzel 5 donations v celkove hodnote 650 Kc. Dekuji!

Ted par odpovedi>
kamsal píše:Příklad: Zapnu telefon, následně přijde SMS bez notifikace, i když je SMS uložena v doručených zprávách. Dokud neotevřu aplikaci, jakékoliv další SMS nejsou notifikovány. Jinak pokud po startu telefonu aplikaci alespoň otevřu a zavřu, notifikace pak již chodí normálně.
S posledni verzi budou notifikace snad v poradku, telefon moc casto nevypinam...ale kvuli tobe udelam vyjimku a parkrat ho vypnu a otestuju jestli mi to taky dela problem.
jet píše:...
1. Nova prichozi zprava ma modry pozadi, coz muze bejt problem, pokud zprava obsahuje odkaz nebo cislo...
2. notifikace pro mms...je problem, ze kdyz mi prijde mms tak se o tom vubec nedozvim...plna podpora pro mms by samozrejme byle fajn, ale to by bylo asi prilis narocne a pracne ;)
Prvni problem vyresen, diky za nahlaseni...vubec sem si toho nevsim. V posledni verzi je to zapracovane.
Druhy problem: je to tak jak rikas, o MMS Free SMS Sender nenotifikuje. Takze kdyz ti prijde MMSka a mas vypnute defaultni notifikace tak o ni nevis. Kdyz jsem notifikace vyvyjel tak jsem na to nejak pozapomnel a jelikoz MMSky vubec nepouzivam tak to zustalo zapomenuto. Mockrat diky za pripomenuti, napisu si to do TODO a zpracuji. Plnou podporu MMS neplanuji, je to jak rikas - strasne moc prace.
kalion píše:Zdravím, najednou z ničeho nic přestaly chodit notifikace.. cos tím..?
Pokud si nainstaloval aplikaci ktera sleduje prichozi zpravy, napr. SMS Jizdenka nebo SMS PopUp, odinstaluj tyto aplikace. Napr SMS Jizdenka notifikace blokuje, to mam vyzkouseno. Jinak muze byt problem ve sluzbe ktera obsluhuje notifikace, pokud mas problemy i s posledni verzi aplikace tak se prosim ozvi na email.
xGrany píše:...když přestane program běžet na pozadí,tak nechotí notifikace...Když program znovu pustím,tak už zase chodí...proto sem si přídal na plochu vidget upozorňující na příchozí zprávy,abyh se o te sms aspon nějak dozvěděl...
Muzes to prosim nejak otestovat s posledni verzi? Rad bych tento problem s notifikacemi vyresil. Kdybys nasel nejakou chybku, urcite se ozvi!
Coolajda píše:Tak notifikace už funguje.... super, škoda jen, že (věřím, že dočasně :-)) nejde odeslat SMS více příjemcům - dnes by se to hodilo
SMS pro vice prijemcu uz sme tady resili. Problem je v tom ze pri vyvoji me vubec nenapadlo ze by zprava mohla mit vic prijemcu. Pridat to ted by bylo silene. Doporucuju pouzit funkci "preposlat" z kontextoveho menu zpravy. to je asi nejsnazsi zpusob jak poslat stejnou sms vice lidem. Pripadne si na webu vodafone parku nastavit odeslani v urcity cas :)

merlin píše:Ja bych se ale primluvil za jednu dalsi funkci - moznost vybrani jazyka aplikace. Mam Nexus One s originalni stock ROM, ktera je v anglictine (ted koukam na tvuj podpis a asi mas tu samou). Program proto vidim take anglicky, i kdyz je k dispozici ceska verze (ktera je, jak videt i primarni - viz hlaska, ze se ti nechce prekladat release note.. :-)). Anglicky sice umim dobre, ale i tak je to docela skoda, ze si nikde nemuzu na cestinu prepnout...
Ano, jsem na oficialni ROMce. Jazyky resim pres aplikaci MoreLocale 2, kde mam nastaveno cs_CZ. Kazdopadne to je dobry napad, uz jsem to v nekolika aplikacich videl, pridam do TODO. Diky, vic takovych ;)

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“