KomunikaceFree SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

mart.fish
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: Free SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Příspěvek od mart.fish » ned 30. led 2011 11:29:09

Zdravím vsechny, kteří propadli androidu. Poradte mi jestli nedělám někde chybku:-( Na Free SMS Sender bych rád použil operátora sms.sluzba.cz, ale nevím jak na to. V nastavení jsem ho nikde neviděl:-((( Díka za pomoc
P.S. Jinak veliká pochvala a jen víc takových app.

Mozi
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mozi » ned 30. led 2011 13:02:48

sms.sluzba.cz není operátor, ale pouze služba umožňující z netu posílat levněji smsky. Free SMS Sender tuhle službu nepodporuje a pokud bys o to hodně stál musel bys za její implementován lobovat u autora této apk, což je otázka jestli by uznal za přínosné ji do nastavení přidat.
HTC DESIRE

peto851
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Galaxy S 2.2.1 I9000XWJS7

Příspěvek od peto851 » ned 30. led 2011 13:45:33

JAk to vyzera zo slovenskou podporou ? DUfam ze uz nadejne :cry:
Galaxy S 2.2.1 Romkitchen I9000XWJS7,DamianGTO Ultimate Kernel V1.3.B3 800Mhz,1200Mhz,DXJPB Modem
->Ultimate Kernel Control -> user :) best app Game mod,800Mhz mod :P

vesivoe
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Příspěvek od vesivoe » pon 31. led 2011 12:38:53

testoval jsem ted aplikaci GIBO Sms, protoze jsem ji kdysi jeste na symbianu pouzival a musim rict, ze Free SMS Sender u me vyhrava skoro na cele care :) je to cele takove sofistikovanejsi, vsechno se da jednoduse nastavit v aplikaci... Jedina vec je start aplikace. Vestaveny klient i gibo nactou u vsech konverzaci hned jmena, kdezto free sms sender se zobrazi a chvili jeste "chrousta" jmena k cislum. pokud by se jeste tohle podarilo dotahout, tak je to aplikace No.1 :)

Lintny

Příspěvek od Lintny » pon 31. led 2011 13:10:50

K načítání jmen autor psal, že to tak je schválně (myslim, že kvůli rychlosti). Jinak já se stále potýkám s problémem s notifikacema. Kolikrát se mi stane, že mi nepřijde upozornění na novou SMS. Ať je to po zapnutí telefonu (aplikace se sama nespustí, musim jí spustit manuálně aby mi chodili notifikace), tak i během dne. Telefon mám HTC Wildfire s originál Froyo romkou.

Kermange
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SE Xperia X10 mini pro [2.1]

Příspěvek od Kermange » pon 31. led 2011 14:55:08

Já bych se přimlouval za to, aby se zobrazovaly fotečky u kontaktů u sms zpráv, mám tam teď jenom ty šedé symboly Androidu, bylo by to pro mě přehlednější. Ale je to samozřejmě jenom hloupá kosmetická věc. Hlavní je, že Free SMS Sender šlape a to šlape excelentně. Obrovská poklona autorovi!!

matesklep
Nové Androidě

Příspěvek od matesklep » pon 31. led 2011 23:07:33

Taktéž se přidávám k názoru o nezobrazování notifikací :( Dost často se mi prostě stane, že telefon nepípne, ve stavové liště se nic nezobrazí a pak mi někdo volá, že mi psal a já o ničem nevím... U defaultní aplikace jsem aspoň znovu zapnul notifikaci bez zvuku a vibrací, aby jsem se těmhle problémům vyhl, ale je to otrava mazat lišty notifikaci navíc po každé zprávě. Tímto prosím developera pokud možno o vyřešení problému, díky ;) A jinak díky za skvělou aplikaci, ostatní můžou jít s... :)
G1 white, Amon_RA 1.7.0, radio 2.22.28.25, SPL 1.33.0013d, ROM Official AOSP 2.2 OTA, 15 MB RAM extra memory, apps2ext, Transcend 8 gb class 6

tommy.zacek
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Twitter: tommyzacek

Příspěvek od tommy.zacek » stř 02. úno 2011 22:37:13

Vyřešil jsem to tak, že mám vyplé notif. v FSS a zaplé v normální aplikaci "zprávy" a u notifikací mám nastaveno přesměrování do FSS.. funguje spolehlivě..

x125
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7000

Příspěvek od x125 » stř 02. úno 2011 23:15:00

Můžu se zeptat, jak řešíte přesměrování z notifikací do FSS?
Lepší dumbphohe v kapse, než smartphone v servisu.
Pokud se mě na něco zeptáte, nečekejte odpověď ihned. Na fóru ani mailu, kam mi chodí upozornění, nebývám zas tak často.

macabe
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy S

Příspěvek od macabe » stř 02. úno 2011 23:30:37

chtel bych se zeptat jak nastavit"text kterym vypinate spojeni" at tam nastavim cokoli vzdy mi to uplne rozhodi net v mobilu
mam froyo galaxy s
diky za rady

tommy.zacek
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Twitter: tommyzacek

Příspěvek od tommy.zacek » čtv 03. úno 2011 9:05:48

x125 píše:Můžu se zeptat, jak řešíte přesměrování z notifikací do FSS?
Aplikaci (FSS) mi telefon nabídl při prvním kliknutí na notifikaci... Zaškrtl jsem vždy používat tuto aplikaci a teď jeto automatické..
Možná, že je to tím, že mám Sense prostředí..

unavix
Kyborg
Reputace: 148
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od unavix » čtv 03. úno 2011 9:30:47

Vyzkouším a uvidíme.SMS brány nepoužívám a nebo jen vyjímečně ale někdy se to muže hodit.Pro mě je hlavní že ořezává diakritiku.

edit - tak vzhledem k tomu že umožňuje posílat klasické sms dlouhé jen 160 znaků tak pro mě nepoužitelné.sem zvyklej psát delší a apk by je měla umět rozdělit po 160.
Bůh odpouští, JÁ NE!

Dweep
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II

Příspěvek od Dweep » ned 06. úno 2011 12:46:54

jamaica píše:Vyzkouším a uvidíme.SMS brány nepoužívám a nebo jen vyjímečně ale někdy se to muže hodit.Pro mě je hlavní že ořezává diakritiku.

edit - tak vzhledem k tomu že umožňuje posílat klasické sms dlouhé jen 160 znaků tak pro mě nepoužitelné.sem zvyklej psát delší a apk by je měla umět rozdělit po 160.
tohle je v TODO a bude v jedne z nasledujicich verzi
As long as it's Orange ...
Samsung Galaxy S2, Andorid 2.3.3
main Apps - GO EX launcher, WidgetLocker, Tasker, MinimalisticText, AppBrain, IMO.IM, Dropbox, ...

kalion
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: LG V10

Příspěvek od kalion » ned 06. úno 2011 19:51:56

přestala mi odesílat sms přes VodafonePark

Freshlemon
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Vodafone 945

Příspěvek od Freshlemon » stř 09. úno 2011 11:55:42

Ahoj,
nejprve bych chtěl říct, že jsi udělal opravdu skvělou aplikaci, kterou už nějakou dobu používám.
Nicméně poslední dobou s ní mám problémy. Aplikace občas "crashne", což se projevuje tím, že při zapnutí se v seznamu konverzací neukazuje nic kromě volby Napsat zprávu. To by nebyla žádná hrůza - restart to vyřeší, nicméně to vypadá, že po dobu, kdy je aplikace takto "pokažená" (pardon, nenapadá mě lepší slovo) mi nechodí zprávy, což mám opravdu několikrát ověřené.
Nevím však, jestli je to v přímé návaznosti na tento bug, nebo jestli to způsobuje něco jiného.

Prosím o radu :)

Freshlemon

edit: mám telefon Vodafone 945 a verzi aplikace 1.3.3.7
"Life being what it is, one dreams of revenge." Paul Gauguin

Docent
Androiďák!
Reputace: -23
Typ mobilu / ROM: bosch

Příspěvek od Docent » stř 09. úno 2011 23:20:59

Hledej problém mezi svými nainstalovanými aplikacemi, mně to na Vodafone 845 nic takového nedělá.

w0lf
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Huawei P7
Twitter: w0lf_cz
Rom: EMUI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od w0lf » čtv 10. úno 2011 8:05:07

Tebto problem mam taky, mam nahozenou rom Defrost 6.1a. Nemusis restartovat telefon, stavalo se mi to kazdy den rano daval bych to za vinu prechodu z mobilni site na wifi a zpatky, protoze celou noc mam zaplou wifi... kdyz spustim pri tomto tomto problemu klasickou sms aplikaci ihned padne. Staci vlist do manager application a tam free sms sender shodit. Potom vse hned funguje jak v klasicke sms aplikaci tak v free sms senderu. Nevim zda to je tim prechodem mezi sitema, nebo ne, ale po shozeni te aplikace mi to uz 3 dny nedela... dokud jsem ji neshodil, delalo to kazdy rano.

@telefon    

Dweep
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II

Příspěvek od Dweep » čtv 10. úno 2011 21:00:47

ryhly dotaz - prichozi SMS, notifikace FSS - rozsveci se vam displej ? ja jen jestli to je aplikaci, nebo to mam resit u sve ROMky

edit - kdzy pouziju notifikace defaultni aplikace, displej se pri teto notifikaci rozsveci..
As long as it's Orange ...
Samsung Galaxy S2, Andorid 2.3.3
main Apps - GO EX launcher, WidgetLocker, Tasker, MinimalisticText, AppBrain, IMO.IM, Dropbox, ...

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: vojtisek_michal
Kontaktovat uživatele:

Re: Označování zpráv jako přečtené

Příspěvek od pjd » čtv 10. úno 2011 22:14:57

x125 píše:Zdravím,
hned ze začátku bych chtěl poděkovat za FSS, je to užitečná aplikace.

Ovšem mám problém s označováním zpráv jako přečtené. Viz obrázek v příloze
  1. Zpráva přijde, zobrazí se upozornění FSS (v základní aplikaci vypnuto)
  2. Přes upozornění otevřu zprávu
  3. Příchozí zpráva má text: test2
  4. Tlačítkem zpět se vrátím na výpis zpráv, kde mi to ukazuje, že ve mám nepřečtenou zprávu v předtím navštívené konverzaci
  5. Znovu se podívám do konverzace
  6. Po stisknutí tlačítka zpět je už konverzace označena jako přečtená
  7. Uzamknu telefon a na po rozsvícení displeje mi to hlásí nepřečtenou zprávu
  8. V základní aplikaci pro zprávy se konverzace tváří přečteně
Po odchodu ze základní aplikace se upozornění na lockscreenu neukazuje.

Nevíte někdo, co s tím?

Diky za super popsani problemu!

Trefil si 2 problemy najednou :)
Po zobrazeni zpravy z notifikace se zprava oznaci za precnou. Tlacitkem zpet si se dostal na predtim spustenou aplikaci, jenze ta nezaktualizovala seznam zprav(viz problem popsany v todo).
Informace o neprectene zprave na uzamcene obrazovce ne zrejme z defaultni aplikace ne zpravy. Jeji notifikace odstranit nemuzu a je velka skoda ze nepostrehne ze byla zprava prectena. Po spusteni defaultni aplikace si uvedomi ze jiz neni zadna neprectena zprava a svoje notifikace odstrani. Samozrejme je mozne ze je to problem FSS. Za par dni budu mit doma LG OO(pro pritelkyni), takze to bude na cem vyzkouset ;)

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 10. úno 2011 22:36:09

Dweep píše:Ahoj, tak po delsi dobe prinasim dalsi varku veci ke zlepseni aplikace, protoze to povazuju za skvelou aplikaci a chci pomoct:)
A protoze toho je hodne a me predchozi prispevky byly neprehledne, tady je soupis VSEHO, co jsem jiz sepsal a co me napadlo.

budouci featury:
  • pridat odpocitavani znaku (prosim prosim nejvic nejdriv !), i do landscape rezimu
  • skiny konverzaci
  • nahled zpravy, nebo alespon odesilatele v notifikacni liste
  • odesilani SMS na pozadi, aby se dalo pracovat s aplikaci dal a nemuselo se cekat na ukonceni odeslani - prubeh by se mohl zobrazovat v notifikacni liste a v pripade uspechu z ni zmizet, v pripade neuspechu vyvolat zvuk (volitelny nebo alespon ten samy co pro prichozi sms) a zustat viset v liste
  • vyber avataru pro kontakt bez prirazeneho obrazku
  • pocet neprectenych SMS u ikony aplikace
bugy:
  • aplikace neudrzi koncept sms - pokud vyjedu z konverzace s rozepsanym textem, prijdu o nej - kdyz jsem to prve zjistil, myslel sem ze tel. vyhodim z okna, mel jsem tam asi 5SMS text :D
  • u placenych SMS omezeni na 160 znaku
  • obecne u bran omezeni poctu znaku - chapu ze je to dano branou, ale preci by slo aby aplikace prijala mnou napsany text, rozdelila si ho sama podle brany a pak je odesilala jednu za druhou, ne? pripadne pridat cislovani na zacatek zpravy (napr: "1/5: text zpravy")
  • kdyz otevru aplikaci pres noticikaci - dostanu se do konverzace s danym cislem, a kdyz dam tlacitko Zpet, vyhodi me to rovnou na homescreen; nestava se tak vzdy, obcas se do seznamu konverzaci vracti; kdyz ale aplikaci pustim pres zastupce na plose (nebo v docku) tak se z koncerzace dostanu na seznam konverzaci a teprve pak dalsim stiskem Zpet na home screen. Radeji bych aby se aplikace chovala pokazde stejne tedy aby se VZDY z konverzace vratila na seznam konverzaci a teprve z nej, aby se vratila na puvodni misto, kde byla nez jsem do ni vlezl pres notifikaci
  • pokud prijde od jednoho cisla SMS, ja si ji prectu a nereaguju hned, tel. se zamkne, prijde druha SMS od stejneho cisla, tel odemknu, jsem na home screen a pres notifikaci sms otevru, dostanu se do konverzace s danym cislem, ktera ale neni aktualizovana, druha SMS se zobrazi az po te, co se tlacitkem zpet, vratim do senzamu konverzaci (tam v nahledu jiz je) a zpet do konverzace
  • v seznamu konverzaci (cerne tema) neni videt, ktera konverzace ma neprectene SMS - zvyrazni se pouze ztucennim jmena kontaktu, ale to neni moc poznat (u bileho tematu to je lepsi), uvital bych treba barevny zeleny prouzek nalevo od fotky kontaktu
  • po odeslani SMS v konverzaci, se v seznamu konverzaci nepresune na prvni misto, stane se tak az po prichodu nove sms v teze konverzaci
  • jeste ted pridam jeden bug, ale ten zatim nedokazu replikovat - stava se mi to zatim jen u SMS z cisla 2255 - mobilni email u Vodafone - stava se mi ze prijde vic sms zaraz a kdyz vyjedu z konverzace, tak se mi zobrazi jako 3 nezavisle konverzace napriklad, kdyz vyjedu ven z aplikace a pak zpet, je vse v poradku...
Mam Android 2.2 Froyo a pouzivam tvoji aplikaci na Samsungu Galaxy S

Snad je to vse, snad je to prehledne, citelne a hlavne napomocne;)
tesim se na udouci verze !:)

P.S.: hlaska po aktualizaci v anglickem prostredi o tom, ze neni changelog dostupny v EN je krasna:)
Zdravim, diky za sepsani!

Nekolik veci jsem jiz popsal v todo nebo ve faq na webu, ale odpovim postupne na vsechny body.

Je jich hodne, takze odpovim postupne na kazdy zvlast...snad to bude pochopitelne.

budouci featury:
  • odpocitavani znaku je jiz hodne dlouho, pokud se ti nezobrazuje v landscape rezimu je to nejspise proto ze se ti klavesnice a pole pro text roztahne pres celou obrazovku - defaultni android klavesnice toto dela pokud pises do pole pro delsi/dlouhy text(sms/mail/...). muzes zkusit jinou klavesnici(ma marketu jich je dost), pak by mela byt pri psani videt aplikace i v landscape
  • jiz mam pripraveno, 2 dalsi skiny budou v pristi verzi
  • odesilani na pozadi s informaci v liste mam v planu, ale to bude jeste nejakou chvili trvat :(
  • obrazek kontaktu se prirazuje v aplikaci kontakty, je zbytecne toto duplikovat v FSS
  • pocet neprectenych zprav(napr jako to ma htc sense nebo je na xperiich) neni mozne udelat pouze ikonou aplikace - je na to potreba uprava systemu(tak jak to delaji vyrobci) nebo vytvorit widget. ten delat nebudu protoze jiz existuje: https://market.android.com/details?id=c ... .smswidget
bugy:
  • ukladani konceptu zprav je v todo
  • podpora pro delsi placene zpravy je v todo
  • to by mozna slo, zamyslim ze nad tim a kdyztak zpracuju, dik za napad
  • taky bych byl rad kdyby to bylo tak jak popisujes, ale nedari se mi :)
  • uprava/oprava obnovovani konverzaci je v todo, zacina to byt dost palcivy problem
  • dobry postreh, zvyrazneni upravim
  • to je opet problem s obnovovanim konverzaci
  • to je divne, ale je mozne ze system nepriradi novou zpravu do spravne konverzace(i kdyz maji stejne cislo), FSS zpravy cte a rozrazuje tak jak udava system...je mozne ze system po chvili zpravy zaradil spravne...ale tady muzu jen hadat
ad PS: njn, na udrzovani changelogu i v anglictine cas uz opravdu nezbyva ;(

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 10. úno 2011 22:37:51

m.a.x.i.m.u.s píše:F SMS S používám jen na odesílání sms a poté z něj vždy vyjedu přes Exit, ale i přesto se mi posledních pár dnů stává, že při příchozí sms se mi zobrazí ikona aplikace i přesto, že by měla být aplikace ukončena.
Nechapu :(
Zobrazi ikona? Myslis v nahore notifikacni liste nebo po dlouhem podrzeni tlacitka home?

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 10. úno 2011 22:40:50

majamoja píše:Ahojte,
české sieťové služby neponúkajú smsky zdarma? Teraz som do Čehách prestahovala, u nás to bolo tak, u Orange, že cez net bolo možné poslať 10 smsky cez mesiac. To by ma zaujímalo, diky.
V cechach kazdy z operatoru dovoluje odesilat zpravy zdarma pres internet a to s i bez registrace. O2 pres sms.1188.cz, vodafone pres park.vodafone.cz a T-Mobile pres sms.t-zones.cz. FSS podporuje odesilani pres tyto brany. Slovenske brany(sms-sk.eu a sms-portal.sk, pozdeji i pres zminovany Orange).

Informace o podporovanych branach jsou primo v aplikaci - v menu "O aplikaci".

Edit: koukam ze Dweep to zde uz popsal
Naposledy upravil(a) pjd dne čtv 10. úno 2011 22:47:15, celkem upraveno 1 x.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 10. úno 2011 22:43:51

c.data píše:Jakým způsobem tě lze finančně podpořit?? Netvrdím, že ti nahodím celou výplatu, ale určitě si zasloužíš stejně jako ten co jsem od něj koupil LPP...což je ca 50,-
Podporit me muzes pres paypal, odkaz mam v podpisu. Pokud nemas paypal ucet, kontaktuj mne mailem nebo pres SZ zde na foru, poslu ti cislo uctu ;)

Diky!

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 10. úno 2011 22:50:10

Dweep píše:vcera v noci jsem narazil na maly zadrhel, napsal jsem SMS, dal odeslat (placnea cesta), objevilo se Sending mesagae... a rotujici kolecko, klasika, ja z pliakce mezitim vyjel a venoval se dalsimu deni s telefonem. Pak prisla odpoved na mou sms, pres notifikaci jsem ji otevrel, opet odpovedel, dal zpet a aplikace se vratila k predchozimu stavu konverzae (bez prave prijate odpovedi a me odeslane zpravy) a na displeji bylo stale Sending mesage... a rotujici symbol odesilani...takto se to opakovalo jeste pri druhe prijate odpovedi a me treti sms odeslane. Pak jsem sel do spravce uloh a FSS jsem shodil.
Tedy aplikace se zasekla na odesilani placene SMS, pritom SMS v poradku odesla a pres notifikace se spoustely dalsi instantce aplikace, misto aktualizace jiz bezici instance.

EIDT: tak semi to ted stalo znovu:/
To zaseknui po odeslani placene zpravy mi uz par lidi hlasilo, je tam nejaky problem s rozpoznanim dokonceneho odeslani. Predpokladam ze toto opravim az budu pridavat podporu pro delsi placene zpravy.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 10. úno 2011 22:55:14

vjtz píše:Zdravím a předně děkuji za skvělou aplikaci! :-)

Mám jen obskurní problém s odesíláním SMS přes Vodafone. Mám Samsung Galaxy S s Androidem 2.2 (oficiální aktualizace přes Kies). Nemýlím-li se, tak CAPTCHA na vodafonesms.cz má mít 5 znaků. Typicky se mi stává, že napíšu SMS, kliknu na ikonku Vodafone a stáhne se CAPTCHA o 4 (!) znacích. Vyplním a potvrdím. Hodí mi to chybu, že ze serveru přišla nečitelná odpověď. Vrátím se zpět k napsané SMS a opět kliknu na odeslání a stáhne mi to stejnou CAPTCHu! Tedy, čísla jsou stejná, ale liší se barvičky a jejich "poházení". Je to jako by jiná CAPTCHA, ale se stejným kódem. Zajímavé. A SMS se samozřejmě neodešle. Ještě dodávám, že mám FSS 1.3.3.7 a po neúspěšném odeslání SMS jsem aplikaci nechal poslat chybovou hlášku vývojáři k prozkoumání. Tak to snad pomůže. :-) Je-li tento problém už v řešení, omlouvám se za opětovné hlášení. :-)
Zdravim, diky za pochvalu!

Captcha miva ruzny pocet znaku, to ja neovlivnim. jestli byl po odeslani vysledek "necitelna odpoved" tak je problem s rozpoznanim odpovedi, chybove hlasky o spatne zadanem kodu apod. byvaji rozpoznany bez problemu. Captcha se zvetsuje/zmensuje podle rozliseni, ale je to dobre otestovane takze v tom by problem byt nemel. Predpokladam tedy ze pujde spis o problem s tim ze Vodafone posledni dobou neustale upravuje odesilani pres free branu a snazi se lidi donutit k registraci na park.vodafone.cz. Odesilani pres free branu vodafonu ted upravuji, nekolika lidem se zpravy neodesilaji vubec. Takze tipuji ze mas stejny problem. Snad to bude v pristi verzi opet v poradku, pripadne se zaregistruj na parku(muzes i kdyz nejsi zakaznik vodafonu) - tam funguje odesilani bez problemu.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 10. úno 2011 23:00:54

matoman píše:
Tedy aplikace se zasekla na odesilani placene SMS, pritom SMS v poradku odesla a pres notifikace se spoustely dalsi instantce aplikace, misto aktualizace jiz bezici instance.
Toto sa stava i mne... (par krat som si myslel ze sms zmizla ale bude to asi tym)
Pokud jde o odesilani placene zpravy, tak je odpoved zde.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 10. úno 2011 23:04:24

Casillas1 píše:Od včerejšího odpoledne mi nejdou posílat SMS do sítě O2 (jak přes volný tak přes registrovaný). Napíše mi to, že zpráva byla odeslána, ale příjemci se nedoručí (zkoušel jsem několik lidí co mají O2). Nevíte někdo co s tím? HTC Tattoo a operátor O2
Pokud aplikace rekne ze byla zprava odeslana, tak jenom pote co je tato informace dohledana v odpovedi od brany. U webovych bran se stava ze je zprava odeslana se zpozdenim, operatori tomu ocividne nedavaji vysokou prioritu :( Kazdopadne zpravy vetsinou vzdycky nakonec dorazi.
onderfaus píše:ted jsem zkoušel a jde mi O2 posílál jsem sám sobě SMS a de mi i vodafone přes vodafone park. Jediné co nevím jestli mi pujde je Tmobile bo si nemohu vspmenout, kdo má Tmobile
Mementalne nekomu nefunguje odesilani pres branu Vodafone(kvuli zmenam na jejich webu) a t-zones(kvuli neplatnemu certifikatu). Oba zname problemy se snazim napravit. Pokud na neco narazis, dej vedet ;)

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 10. úno 2011 23:07:40

mart.fish píše:Zdravím vsechny, kteří propadli androidu. Poradte mi jestli nedělám někde chybku:-( Na Free SMS Sender bych rád použil operátora sms.sluzba.cz, ale nevím jak na to. V nastavení jsem ho nikde neviděl:-((( Díka za pomoc
P.S. Jinak veliká pochvala a jen víc takových app.
Nehledat spatne, tuto branu zatim nepodporuji :)
Pridat tuto branu by nemel byt zadny problem - maji API pro vyvojare. Zaregistruji se u nich a vyzkousim, kdyztak se mi ozvi na mail at muzem odesilani otestovat spolu. Diky za napad!

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 10. úno 2011 23:09:57

peto851 píše:JAk to vyzera zo slovenskou podporou ? DUfam ze uz nadejne :cry:
Slovenske brany sms-sk.eu a sms-portal.sk, obe s registraci, budou v dalsi verzi. Pozdeji chci pridat i Orange s registraci.
Znas nejakou jinou sms branu kterou by si chtel pridat? Nemusi byt slovenska.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 10. úno 2011 23:25:32

vesivoe píše:testoval jsem ted aplikaci GIBO Sms, protoze jsem ji kdysi jeste na symbianu pouzival a musim rict, ze Free SMS Sender u me vyhrava skoro na cele care :) je to cele takove sofistikovanejsi, vsechno se da jednoduse nastavit v aplikaci... Jedina vec je start aplikace. Vestaveny klient i gibo nactou u vsech konverzaci hned jmena, kdezto free sms sender se zobrazi a chvili jeste "chrousta" jmena k cislum. pokud by se jeste tohle podarilo dotahout, tak je to aplikace No.1 :)
Nacitani je zvlast schvalne, nechci zdrzovat zobrazeni seznamu nacitanim informaci o kontaktu. V budoucich verzich se mi snad poradi nacitani urychlit tak abych mohl vse nacitat najednou. Notifikace viz nize.
Lintny píše:Jinak já se stále potýkám s problémem s notifikacema. Kolikrát se mi stane, že mi nepřijde upozornění na novou SMS. Ať je to po zapnutí telefonu (aplikace se sama nespustí, musim jí spustit manuálně aby mi chodili notifikace), tak i během dne.
matesklep píše:Taktéž se přidávám k názoru o nezobrazování notifikací :( Dost často se mi prostě stane, že telefon nepípne, ve stavové liště se nic nezobrazí a pak mi někdo volá, že mi psal a já o ničem nevím... U defaultní aplikace jsem aspoň znovu zapnul notifikaci bez zvuku a vibrací, aby jsem se těmhle problémům vyhl, ale je to otrava mazat lišty notifikaci navíc po každé zprávě. Tímto prosím developera pokud možno o vyřešení problému, díky ;) A jinak díky za skvělou aplikaci, ostatní můžou jít s... :)
Potvrzuji ze s notifikacemi je problem, obcas sluzba ktera obsluhuje zobrazeni notifikace umre :( Budu to muset napsat jinak, zaroven pridam popup. Prosim o trpelivost, nebude to nejspise hned v pristi verzi ale az pozdeji...predpokladam ze cca do 3 tydnu.
tommy.zacek píše:Vyřešil jsem to tak, že mám vyplé notif. v FSS a zaplé v normální aplikaci "zprávy" a u notifikací mám nastaveno přesměrování do FSS.. funguje spolehlivě..
Taky reseni :)

Kermange píše:Já bych se přimlouval za to, aby se zobrazovaly fotečky u kontaktů u sms zpráv, mám tam teď jenom ty šedé symboly Androidu, bylo by to pro mě přehlednější. Ale je to samozřejmě jenom hloupá kosmetická věc. Hlavní je, že Free SMS Sender šlape a to šlape excelentně. Obrovská poklona autorovi!!
Diky! Fotky kontaktu by se meli zobrazovat pokud je u kontaktu fotografie prirazena, fotografie z facebooku nacitat nelze(kvuli opravneni - facebook to googlu nedovoluje sirit pres systemove API, pokud neni upraveno jako napr na wildfiru). Pokud fotografie prirazene mas a presto se nezobrazuji, prosim spust aplikaci a posli log z aplikace logcat, navod najdes zde: http://goo.gl/divd9

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“