KomunikaceFree SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: vojtisek_michal
Kontaktovat uživatele:

Re: Free SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Příspěvek od pjd » úte 01. bře 2011 21:25:31

Koikus píše:...mam par kontaktu co maji cislo VF a presli k O2 popr k TM.... neslo by nejak udelat aby i pri prvnim vyberu brany kdy to program rozpoznava jen z cisla, aby to nejak zjistilo ze cislo neni u VF a zeptalo se to zda to ma odeslat placene pres VF-park, protoze takhle pak nemam navyber akorat oznamy strhlo vam to prachy podle standartniho tarifu.
navic se mi neska stalo ze sem vybral u toho konkretniho cisla 776xxxxxx odeslat pres o2, a kdyz sem posilal druhou sms pet minut na to tak sem dal automaticky odeslat a byl tam zase VF-Park...
VodafonePark nepodporuje overeni jestli je cislo v siti Vodafone. Kdyz jsem byl naposledy na prodejne tak jsem jim rikal at zalozi ticket s requestem, konkurence(t-zones) to ma a me by se to u nich taky libilo. Zrejme jsou radsi kdyz si vydelaji nejakou tu kacku nez aby sme setrili :) Muzes posilat zpravy pres branu Vodafone CZ, cislo odesilatele nastavis taky, jen je treba opsat captchu.
Pamatovani zmeny brany by fungovat melo, podle changelogu: Je zvolena brána přes kterou byla odeslána poslední zpráva zdarma. Pokud byli poslední 3 zprávy odeslány jako placené, je zvolena běžná/placená sms. Odesilal si zpravy pres: Spusteni FSS -> otevreni konverzace -> psani/odeslani zpravy? Nebo si sel pres: Nova zprava -> napsat cislo/vyprat kontakt a odeslat zpravu?
Dweep píše:...velmi chvalim nove schema pro konverzace ale pozoruji u nej drobne sekani pri scrollovani :) jakoby zaseku u koncu "bublin"
a ocenil bych moznost editace tech zprav, nebo JEMNE vyraznejsi rozliseni prichozi a odchozi zpravy :)
Sekani by se objevovat nemelo. Skin asi bude lehce narocnejsi, ale nic co by melo delat problemy.
Editace zprav? Myslis nastaveni jednotlivych barev? Pridame dalsi skiny, treba si nakonec najdes nejaky hezci ;)
finnak píše:...Jen jsem se chtel zeptat,zda by slo vyrazneji odlisit nove prichozi sms,vice tucnejsi pismo nebo zabarveni dane konverzace,pouzivam cerny skin aplikace a ne vzdy uplne poznam vsechny nove sms od vice prijemcu.
Jo, to by asi chtelo :) Pripisu do todo.
mech1 píše:Ahoj,
nemel by autor chut pridat skin, ktery by nezobrazoval konverzace, ale jen Inbox?
LauncherPro na to sice ma Widget, ale je moc cerny :-C
...
Moc dik
Jak bys na zpravu odpovidal? Nebo by si mel namisto seznamu konverzaci seznam vsech zprav a po kliknuti na zpravu by se otevrelo okno kde by byla ta zprava s moznosti odpovedi?
SMS Widget v Launcher PRO se mi nabizi a ve FSS otevre konverzaci do ktere zprava patri. Pak lze snadno odpovedet. Takova integraci asi bude muset stacit, jina struktura zobrazeni vyzadovala veeelkou zmenu aplikace. Do vlastniho widgetu se v blizke dobe poustet urcite nebudu, TODO je jeste dlouhe a chyb hodne. Navic netusim jak stvorit widget :)
huhlik píše:Nesla by velikost pisma menit i nekde v nastaveni? Muj telefon neumi multi-touch a ta defaultni velikost je pro me az moc velka :]...
Jo, chtel jsem to dat do nastaveni ale pak se na to nejak zapomnelo :/ Pridam do TODO a zpracuji. Diky za pripomenuti.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Facebook stranka

Příspěvek od pjd » úte 01. bře 2011 22:18:30

Zalozil jsem stranku na facebooku kde se budu snazit o dalsi komunikaci s uzivateli.

Prosim sdilejte :DD http://www.facebook.com/pages/Free-SMS- ... 1841877372

Koikus
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II
Rom: ICS 4.0.4

Příspěvek od Koikus » úte 01. bře 2011 22:27:34

ahoj s tim vodafoneparkem uz nevim jak to bylo je to uz dele a nepamatuju jak sem zacal psat sms. ted si na to davam pozor a proste kdyz nevim zda ma VF tak nejdriv zkusim oba dva jiny operatory a az potom vodafone :) je to zdlouhave ale tak jednou za cas to de no.
Samsung Galaxy S II, ICS 4.0.4

Dweep
Stálý androiďák

Příspěvek od Dweep » stř 02. bře 2011 0:53:38

tohle je proste luxusni - ltery vyvojar se svymi "zakazniky" takhle komunikuje a odpovida na prime dotazy ? diky diky moc. Tohle je snad prvni SW ktery jsem si "koupil" a zaroven si tolik cenim dane investice ;) opravdu diky moc:)
As long as it's Orange ...
Samsung Galaxy S2, Andorid 2.3.3
main Apps - GO EX launcher, WidgetLocker, Tasker, MinimalisticText, AppBrain, IMO.IM, Dropbox, ...

mech1
Stálý androiďák

Příspěvek od mech1 » stř 02. bře 2011 10:24:47

mech1 píše:Ahoj,
nemel by autor chut pridat skin, ktery by nezobrazoval konverzace, ale jen Inbox?
LauncherPro na to sice ma Widget, ale je moc cerny :-C
...
Moc dik
Jak bys na zpravu odpovidal? Nebo by si mel namisto seznamu konverzaci seznam vsech zprav a po kliknuti na zpravu by se otevrelo okno kde by byla ta zprava s moznosti odpovedi?
Dekuji za odpoved.

Ano zajimala me moznost presne toho co pises - namisto seznamu konverzaci zobrazit si seznam vsech doslych zprav (serazeny dle datumu a casu doruzeni). Tak, jak to zname z beznych mobilu :-)
Jak resit odpoved, jestli po kliknuti na zpravu prejit do konverzace, to uz zalezi na tom, ceho jsi cestou nejemensiho odporu schopen.
O widget mi vubec nejde, jen sem ukazoval to "klasicke" razeni.
nejedu v kladu

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 03. bře 2011 20:46:14

Kupodivu by seznam vsech zprav razenych podle data prijeti nebyl vubec problem, stejne musim projit zpravy a "poskladat" je.
Nelibi se mi moznost videt vsechny zpravy najednou a po kliknuti na zpravu otevrit konverzaci(vsechny zpravy) s tim cislem a az tam odpovidat na zpravu. Kdyz o to bude zajem, muzu to hodit do nastaveni a bude :)
Stejne je nutne prepsat nacitani konverzaci. Kontakty se musi nacitat rovnou, konverzace se musi aktualizovat atd. Ted to casto pada, probiha tam update na list adapteru behem jeho prochazeni a hazi to ConcurrentModificationException :)

tommy.zacek
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Twitter: tommyzacek

Re: Facebook stranka

Příspěvek od tommy.zacek » čtv 03. bře 2011 23:20:56

pjd píše:Zalozil jsem stranku na facebooku kde se budu snazit o dalsi komunikaci s uzivateli.

Prosim sdilejte :DD http://www.facebook.com/pages/Free-SMS- ... 1841877372
A bude i ten twitter? :-D

w0lf
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Huawei P7
Twitter: w0lf_cz
Rom: EMUI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od w0lf » pát 04. bře 2011 7:29:23

Taky bych byl pro ten twitter :-) ale pro autora to bude naprd, hlidat firum, stranky app, FB a twitter , to by se z toho musel zarucene zblanit.

Jilke
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: OP3

Příspěvek od Jilke » úte 08. bře 2011 17:42:32

Zdravím, začal jsem spokojeně využívat tuto aplikaci, do všech sítí kromě Vodafonu odesílá bez problémů :)) U smsky do Vodafonu mi to napíše "Server is not reachable". Nevíte kde je chyba?

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » úte 08. bře 2011 19:22:56

Vodafone casto presmerovava na vodafone park a ja nevim jak je znovu obejit. Ani se tim nechci zbytecne dlouho zabyvat, doporucuju se zaregistrovat na park.vodafone.cz. Aspon budes mit zpravy bez opisovani obrazku ;)

Ardarel
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG G2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ardarel » úte 08. bře 2011 21:28:28

Mám stále problém s notifikacema někdy oznamí sms hned a někdy až po cca 10 minutách. Mám i5700 krerej má celkem malo ramky tak jestli to nemuže být tim že system tu aplikaci stále killuje.
Galaxy nexus

mclama
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Htc tattoo
Tablet: Archos g8 101
Rom: CM7 gingerbread

Příspěvek od mclama » úte 08. bře 2011 21:33:50

Mě se zase stává že občas jsem už u kroku že opíšu captchu,ale potom mi to vyhodí error že se to nepodařilo odepsat . Dělá mi to u vodafonu :)
Htc Tattoo 2.3 Gingerbread custom ROM, archos 101 8gb
http://androidforum.cz/gingerbread-pro- ... 43-90.html
Návod na root + flash ROM htc tattoo - scroll down

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » úte 08. bře 2011 21:44:29

Ardarel píše:Mám stále problém s notifikacema někdy oznamí sms hned a někdy až po cca 10 minutách. Mám i5700 krerej má celkem malo ramky tak jestli to nemuže být tim že system tu aplikaci stále killuje.
Málo paměti, pomalejší procesor a hodně zpráv bude prodlužovat dobu než se zprávy načtou nebo než jsou systémem vloženy do databáze zpráv(v případě nové zprávy). Jestli máš hodně zpráv, zkus je promazat. Nebo třeba automatic task killer. Víc moc mě nenapadá.
mclama píše:Mě se zase stává že občas jsem už u kroku že opíšu captchu,ale potom mi to vyhodí error že se to nepodařilo odepsat . Dělá mi to u vodafonu :)
S Vodafonem jsou opět problémy, viz příspěvek výše: http://androidforum.cz/free-sms-sender- ... ml#p169785

Jilke
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: OP3

Příspěvek od Jilke » úte 08. bře 2011 22:11:22

Díky, super aplikace : ))) Tak sem se eště zaregistroval na 1188.cz abych nemusel opisovat captcha u O2, u T-Mobile uz nejde nikde zrusit captcha?

Ardarel
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ardarel » úte 08. bře 2011 22:15:53

Mam uložene jen asi 4 sms a task killera nemam. Budu dále testovat a když si všimnu nějaké souvislosti kdy se to projevuje tak napišu. Jinak perfektní aplikace
Galaxy nexus

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » úte 08. bře 2011 22:26:00

Jilke: T-mobile ma pro svoje zakazniky t-zones. Ostatni maji smulu :(

Ardarel: Urcite se ozvi jestli na neco narazis, diky.

guttata
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 Ultra 5g

Příspěvek od guttata » stř 09. bře 2011 12:34:05

Tak se mi zdá, že problémy s notifikací částečně trvají. Jednou za čas prostě nenotifikuje. Já si pokaždý říkal, že jsem to třeba přeslechl, ale teď jsem čekal sms z internetbankingu, tak jsem to vyzkoušel. A nic. Ticho po pěšině, ale když jsem FSS otevřel, byla tam. V mezičase mezi těmito výpadky funguje bezchybně a nemám vypozorovanou souvislost s ničím. Vím, že závada "občas" se špatně odstraňuje, ale přesně tak to je. Občas nefunguje notifikace...
Samsung Galaxy S21 Ultra 5g

semsei
Nové Androidě

Příspěvek od semsei » stř 09. bře 2011 13:10:45

nevím jestli jste to už dříve probrali, ale mně by například zajímalo, či je možné používat vodafone.cz přes mobil? teď to nemohu zkusit, protože mám mobil na 2 týdny v servisu a zatím jsem ani nahledal alternativní způsoby posílání sms.... děkuji za odpověď

guttata
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 Ultra 5g

Příspěvek od guttata » stř 09. bře 2011 23:10:40

Nějak jsem nepochopil tvůj dotaz. Jak vodafone.cz?? Tahle aplikace slouží k bezplatnému odesílání sms přes různé brány operátorů, mimochodem i přes vodafone a vodafone park. Ale bys snad měl nejprve pročíst tohle vlákno popř. si něco o té app zjistit...
Samsung Galaxy S21 Ultra 5g

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

verze 1.3.4.4 Beta

Příspěvek od pjd » čtv 10. bře 2011 22:27:16

Prošel jsem přes tisíc nahlášených nečitelných odpovědí, odpovědel na nezodpovězené dotazy a nápady na webu a zpracoval pár bodů/chyb které byli v TODO. Výsledkem je další verze, kterou je nyní třeba otestovat. Pokud nebudou žádné zásadní problémy, objeví se tato verze zítra/pozítří na Android Marketu.

Změn je poměrně hodně, posuďte sami:
  • nový formát data zpráv "út 19.10. 23:12"
  • u dnešních zpráv je zobrazen pouze čas a ne celé datum
  • opraveno nefunkční odesílání přes Vodafone CZ(chyba "Server je nedostupný")
  • zkvalitněno rozpoznání odpovědí z bran: beeline.ru, sms-sk.eu, tele2.ru, T-mobile CZ, t-zones CZ, Vodafone CZ a Vodafone Park CZ
  • seznam zpráv má v menu možnost odstranit mezery z textu, např: AhojJakSeMas
  • běžné/placené zprávy už nejsou limitovány na 160 znaků
  • opraven layout minimalistických bublin pro nižší rozlišení
EDIT: Odkazy na stažení odstraněny, nová verze je na Marketu.
Naposledy upravil(a) pjd dne pát 11. bře 2011 20:46:50, celkem upraveno 1 x.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Release 1.3.4.4 – nápady uživatelů,úpravy bran a pár bodů z

Příspěvek od pjd » pát 11. bře 2011 20:45:23

Na Market jsem publikoval v podstatě stejnou verzi jako byla včerejší Beta verze.

Seznam změn je stejný, viz příspěvek výše.

anly11
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Lenovo S960

Příspěvek od anly11 » pon 14. bře 2011 3:50:52

zdravim autora,
kedy bude pridana podpora plateneho SK orangeportalu? vyuzivam od orange datovy tarif 1GB mesacne a mam k nemu ako bonus pribalenych 50 sms mesacne do siete orange.
takisto by mnohych Slovakov potesilo pridanie SK o2 brany, ktora podporuje neobmedzene sms do vsetkych SK a CZ sieti (plus aj niektorych zahranicnych sieti) pre zakaznikov o2 (je to platena sluzba).

wombat
Nové Androidě

Příspěvek od wombat » pon 14. bře 2011 19:01:46

Jaká je možnost mít na klávesnici tlačítko pro smajlíky místo "enteru - zařádkování", stejně jako to ve výchozím editoru SMS?

Ardarel
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ardarel » pon 14. bře 2011 20:55:50

Prouzkoumal jsem proč mi nefungujou spolehlivě notifikace a vysledek je že system aplikaci zabije hned jak spustim jinou aplikaci protože Spica ma podle /proc/meminfo 163908kB ram. Z toho volné 8MB. Nešlo by udělat že by se dala aplikace nastavit jako služba systemu nebo tak nějak aby ji system nemohl ukončovat. Má to myslim Launcher pro v nastavení třeba.
Galaxy nexus

Dweep
Stálý androiďák

Příspěvek od Dweep » úte 15. bře 2011 9:30:25

:!: :!: :!: UPOZORNENI :!: :!: :!: zpoplatneni SMS z vodafone parku specialni sazbou :!: :!: :!:

z blogu na mobilmanii uzivatele snekac:
"Většině uživatelů služby Vodafone Park již skončil vánoční dárek, díky kterému mohli posílat SMS do všech sítí zdarma. Dále lze samozřejmě odesílat zdarma SMS, které zasíláte uživatelům sítě Vodafone, nicméně za ostatní zprávy již zaplatíte. Jenže bohužel ne přesně podle vašeho tarifu, jak by se mohlo zdát. Je totiž úplně jedno, zda máte volné jednotky či nikoliv, za takto poslané zprávy zaplatíte vždy.

Volné jednotky se neuplatní, zaplatíte speciální sazbu
"

Vice sledujte na http://mobilovinky.blog.mobilmania.cz/2 ... ou-drazsi/
main Apps - GO EX launcher, WidgetLocker, Tasker, MinimalisticText, AppBrain, IMO.IM, Dropbox, ...

w0lf
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Huawei P7
Twitter: w0lf_cz
Rom: EMUI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od w0lf » úte 15. bře 2011 11:48:26

To snad nemyslis vazne, ze o tom ty potvory nikde nepisou :-( nebo jsem to snad nekde prehledl?

Dweep
Stálý androiďák

Příspěvek od Dweep » úte 15. bře 2011 13:57:22

tyka se to tech, co jim uz vyprsel ten vanocni balicek...je to zrejme cerstva zalezitost, protoze ty balicky zacaly koncit prvnim uzivatelum nedavno...vic je v tom linku

David_TO
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X

Příspěvek od David_TO » pát 18. bře 2011 16:12:59

:help: je nejaka aplikacia alebo webova stranka kde sa daju posielat sms zadarmo na Slovensku?
Xiaomi Redmi 4X
O2-SK, O2-CZ
Starý mobil: LG Optimus One P500, Sony Xperia L, Samsung S4 mini (I9195)

anly11
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Lenovo S960

Příspěvek od anly11 » pát 18. bře 2011 16:31:12

David_TO:
obavam sa, ze nie je. ale mozes pouzit viacero platenych bran kde sa cena za 1 sms pohybuje medzi 0.02-0.03 eur.
myslim ze je to stale lepsie ako posielat cez nasich operatorov za 6 centov

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Release 1.3.4.5 - přidán Orange SK a opravena sms.sluzba.cz

Příspěvek od pjd » ned 20. bře 2011 0:28:38

Na Marketu je nová verze ;)
  • přidány 2 brány Orange SK: placená i zdarma. Info o branách najdete v "O aplikaci"
  • opraveno ověřování čísla a přihlašování u brány sms.sluzba.cz

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“